تور قشم نوروز 1401

درباره تور قشم نوروز 1401

تور قشم نوروز 1401

انتخاب بین مقاصد زیبای داخلی برای سفر نوروزی بسیار سخت است. اما قشم با آب و هوای ایده‌آلش در ایام عید، جاذبه‌های طبیعی کم‌نظیر و البته مراکز خرید و تفریحی بسیار عالی، تا حدی این موضوع را برای شما حل و فصل کرده است. در این ایام برنامه‌های مفرح و کنسرت‌های فراوانی در تور قشم نوروز 1401 برگزار می‌شود که نوید روزهایی عالی را به شما خواهد داد.

چرا نوروز به قشم سفر کنیم؟

تور قشم نوروز 1401 نسخه کم‌هیاهوتر و بلکه زیباتر از جزیره‌ی کیش محسوب می‌شود. یک جزیره رویایی که برای عاشقان طبیعت مقصدی کم‌نظیر محسوب می‌شود. با تور قشم نوروز ۱۴۰۱ به منطقه‌‌ی زیبای گرمسیری می‌روید که از منظر جاذبه‌های توریستی همه چیز دارد. سواحل زیبا و چشم‌نواز، جنگل‌های متنوع و غارهای جذاب.

 

 

ساحل قشم

 

اگر هم اهل خرید و گردش در پارک‌های بازی باشید، حالا تور نوروز قشم چیزی کم از کیش ندارد و در آن چندین و چند مرکز خرید زیبا و مراکز تفریحی فوق‌العاده ساخته شده است. خوشبختانه در ایام عید با توجه به اینکه زمستان تازه رخت بسته، هوای قشم در یکی از بهترین زمان‌های خود سر می‌کند و برنامه‌های متنوعی که مسئولان شهری برای مسافرین نوروزی ترتیب داده‌اند، این سفر را به یک تجربه عالی برای ایام نوروز بدل می‌کند.

 

آب و هوای قشم در ایام نوروز

همانطور که گفتیم، ایام تور نوروز قشم هوایی ایده‌آل دارد. هنوز به دوره‌ی گرما نرسیده و شما تجربه دمایی بین ۲۵ تا ۳۰ درجه را خواهید داشت.

 

ساحل قشم

 

گرما و آفتاب در حدی نبوده که شما را آزار دهد اما برای آب‌تنی و بازی‌های آبی در بهترین شرایط قرار خواهد داشت.

 

برنامه‌ها و جشنواره‌های قشم در تعطیلات نوروز

از مجموع بیش از ۶میلیون مسافری که سالانه به قشم مراجعه می‌کنند، بیش از ۷۰۰هزار نفر تعطیلات نوروز را برای این مهم برمی‌گزینند. همین باعث شده در تور نوروز قشم 1401 معاونت‌های فرهنگی این جزیره زیبا جنگ‌های شادی، کنسرت‌های فراوان و اجارهای موسیقی محلی را در برنامه‌های نوروز بگنجانند تا هر شب مردم با انتخاب‌های فراوانی برای تفریح و خوشگزرانی مواجه باشند.

 

 

جشن‌های نوروزی در قشم

 

 

جشنواره‌های خرید به صورت عمومی برگزار نمی‌شود، اما مراکز خرید زیادی با ایجاد جشنواره‌های داخلی تخفیف‌های خوبی به مسافران خواهند داد. از طرفی، کمپ پارک‌های گردشگری نیز بعد از زمستان در ایام عید کار خود را دوباره آغاز کرده و محلی ایده‌آل برای قشم گردی محسوب می‌شوند.

 

جاذبه‌های گردشگری قشم

تور قشم نوروز ۱۴۰۱  سرشار از طبیعتی زیبا و بکر است. در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس که برای بخش زیادی از مسافرین، اصلی‌ترین دلیل سفر محسوب می‌شود، تنگه ظلمات شاید دیدنی‌ترین منطقه قشم محسوب شود.

 

 

تنگه‌ی ظلمات در قشم

 

تنگه چاه کوه، جنگل حرا، جزایر ناز و بام قشم نیز از آن مناطقی‌ست که حیف است ندیده رها شوند.

 

غار قشم

 

البته باید در نظر داشت که این جاذبه‌های طبیعی اغلب از شهر دور هستند، اما این نباید جلوی شما را از تجربه‌ی دیدن این اماکن عقب نگه دارد.

 

مراکز تفریحی و خرید در قشم

به طور کلی در تور قشم نوروز 1401 وقتی از مراکز خرید قشم صحبت می‌کنیم، سه گزینه پیش روی ما خواهد بود؛ سیتی‌سنتر، بازار ستاره و مرکز خرید دو دلفین. البته بد نیست سر زدن به بازار قدیم قشم را هم در نظر بگیرید که جذابیت‌های خود را دارد.

 

 

مرکز خرید سیتی‌سنتر در قشم

 

 

اما برای مراکز تفریحی انتخاب‌ها از این هم بیشتر است. اگر اهل غواصی و تفریحات آبی دریایی نیستید، شاید پارک آبی بزرگ  آب و تاب گزینه جذابی برای شما باشد. اگر مسافر تور قشم نوروز ۱۴۰۱ شدید، پیست سافاری قشم هم برای تجربه‌ی سرعت امتحا کنید، تفریح ایده‌آلی است. اما اگر بگردید پارک‌های کوچک و بزرگ زیادی پیدا خواهید کرد که همه از جذابیت بالایی برخوردارند.

 

 

پارک دلفین‌ها در قشم