درباره‌ ما

درباره‌ ما

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی «مقتدر سیر تابان» که از پاییز سال ۱۳۸۵، فعالیت حرفه‌ای خود را در صنعت گردشگری شروع کرده، در همه این سال‌ها با فعالیت متناوب و حرفه‌ای آژانس مسافرتی مقتدر سیر (MST) در برگزاری تورهای داخلی و تورهای خارجی توانسته در پیشبرد صنعت گردشگری ایران گام‌های بلندی را بردارد.


گروه MST با استفاده از نیروی مجرب و دانش‌‌آموخته در رشته‌های مرتبط به گردشگری در بازار رقابتی این صنعت با ارائه باکیفیت‌ترین تورهای مسافرتی داخلی و خارجی در فهرست خوش‌نام‌ترین گروه‌های برگزارکننده تورهای مسافرتی در ایران جای دارد. اخلاق حرفه‌ای و تعهد به توافق‌ها با مشتری از اصول حرفه‌ای این مجموعه‌ است که آن را از دیگر رقبای خود در این بازار متمایز می‌کند.


همکاران شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی «مقتدر سیر تابان» با تسلط کامل از ۱۰ سال قبل تاکنون بهترین تورهای خارجی را برای سفر به ۱۴ مقصد گردشگری مهم و جذاب دنیا و تورهای گردشگری ویژه‌ی جزیره کیش، قشم و مشهد مقدس و تورهای ویژه نمایشگاهی را به خوبی و با بهترین کیفیت برگزار کرده است.


گروه متخصصان MST علاوه بر این خدمات با کیفیت برای رفاه حال مشتریان، رزرو و صدور بلیط همه خطوط هواپیمایی داخلی و خارجی، را انجام می‌دهند و به مشتریان در رزرو و دریافت واچر همه هتل‌های جهان و رزرو هتل‌های داخل کشور کمک می‌کنند و بهترین محل اقامتی را برای آنها در نظر می‌گیرند.


برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات مناسب رفاهی و فرودگاهی نیز از مهم‌ترین کارهای شرکت  خدماتی مسافرتی و جهانگردی «مقتدر سیر تابان» است که براساس این هدف مسافران تورهای هیجان‌انگیز گروه MST می‌توانند از باکیفیت‌ترین خدمات فرودگاهی و ترانسفرهای فرودگاه‌های داخلی و خارجی استفاده کنند.


شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی «مقتدر سیر تابان» هم‌اکنون بعد از ۱۰ سال تجربه‌ی گران‌بها در این عرصه، با برنامه‌ریزی دقیق و علمی و پس از افزایش بیش از دو برابری گروه‌های کارشناسی و نیروهای دانش‌آموخته و متخصص در این رشته به اهداف توسعه‌ای خود نزدیک شد و در دو سال گذشته علاوه بر ادامه مسیر قبلی بر مسیرهای جدیدی نظیر تور روسیه با خط هوایی NordWind  قرارداد همکاری منعقد کرده و به عنوان یکی از اصلی‌ترین برگزار کنندگان تورهای لوکس روسیه شناخته می شود.

 

آژانس گردشگری مقتدر سیر تابان بر آن است تا با کمک تمامی مسافران و همران عزیز خود هر روز دامنه فعالیت‌ها و خدمات خود را جهت رفاه حال ایشان گسترش دهد.