تور باتومی + تفلیس

با توجه به شیوع بیماری کرونا، تورهای خارجی که مرزهای کشور آن‌ها باز نشده‌اند، غیرقابل فروش بوده و صرفا جهت اطلاع مسافران قرار داده شده است.
سوالات خود را بپرسید یا نظر خود را با ما در میان بگذارید.

درباره تور باتومی + تفلیس

به گرجستان که می‌رویم حتما باید از پایتخت زیبای این کشور دیدن کنیم. شهری زیبا با محل‌هایی که هر مسافری به آن باید تک‌تک این مکان‌ها را به چشم ببیند اما تور تفلیس و باتومی شما را از این پایتخت یه یکی از زیباترین سواحل منطقه می‌برد تا در طبیعت بکر آن سفر خود را با بهترین خاطرات ممکن به پایان ببرید.

نظرات کاربران

آرزو

لطفا قیمت تور باتومی - تفلیس از 3 خرداد تا 9 خرداد

مدیر سایت مقتدر سیر

با سلام و احترام

برای تاریخ مد نظر شما تاکنون تور باتومی عرضه نشده است، معمولا تورهای باتومی بیشتر در فصل تابستان برگزار می‌شود اما جهت اطمینان پیگیری صفحه تور گرجستان ما باشید.

موفق باشید.

محمد ابراهیم گلستان

تور باتومی. تفلیس. خرداد ماه. یک هفته از 120خرداد تا 18خرداد هزینه

مدیر سایت مقتدر سیر

با سلام و احترام

در حال حاضر برای تاریخ مذکور هنوز تور باتومی ارائه نشده است و به طور معمول این تورها در فصل تابستان در دسترس قرار می‌گیرد اما پیگیر وب‌سایت باشید تا در صورت قرار گرفتن پکیج‌ها از آن مطلع شوید.

موفق باشید.

Amir khalili

سلام؛ من در انگلستان زندگی میکنم. قصد دارم یکی از بستگانم رو در اواخر ماه June در گرجستان ملاقات کنم ولی نتونستم قیمتها و زمان تورهای شما رو برای اون موقع یعنی حدود دو ماه و نیم دیگه پیدا کنم.

مدیر سایت مقتدر سیر

با سلام و احترام

مسیرهایی نظیر تور گرجستان به دلیل عدم نیاز به ویزا و نزدیکی به ایران تورهای مسافرتی آن‌ها با فاصله‌ی ۱۵ روزه تا حداکثر یک ماهه برای مسافران عرضه می‌شود. اما جهت اطلاع از تورهای این مسیر در تاریخ‌های آینده اگر امکان تماس با آژانس به شماره تماس 021-75212 را دارید تماس گرفته و در غیر این صورت شماره واتس‌اپ خود را به آدرس ایمیل info [at] mstiran [dot] com ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در اولین فرصت به درخواست شما رسیدگی نمایند.

موفق باشید.
قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: