کافه‌های باحال کوالالامپور برای شب‌گردی‌های خاطره‌انگیز!

جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور
کافه‌های باحال کوالالامپور برای شب‌گردی‌های خاطره‌انگیز!

کوالالامپور یکی از مدرن‌ترین و بهترین شهرهای شرق آسیاست که در چند سال گذشته تبدیل به یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری آسیا شده است. این شهر که شهر آسمان‌خراش‌های پتروناس و دیگر برج‌های سر به فلک کشیده است، پر از جاذبه‌های تفریحی و توریستی است که سر زدن به همگی آنها زمانی بیش از یک هفته را برای سفر احتیاج دارد. در سفرتان با تور مالزی به کوالالامپور اگر می‌خواهید شب‌های این شهر را از دست ندهید و آنها را تبدیل به خاطره‌های فراموش ناشدنی کنید، همراه ما باشید تا به خیابان بوکیت این شهر برویم. خیابانی که مخصوص شب‌گردی‌ها و دورهمی‌هاست.

 

بهترین مکان‌های گشت و گذار شبانه در کوالالامپور را بشناسید

 


۱- آشپزخانه‌ی بیست و یک


در میان دکورهایی از استیل و در فضایی دنج به دور از شلوغی‌های خیابان بوکیت آشپزخانه‌‎ای دایر شده است که می‌توانید از ساعت ۱۲ شب به آنجا بروید و تا صبح سر خودتان را با انواع شلوغی‌ها و دورهمی‌ها گرم کنید. اگر در طول اقامتتان در کوالالامپور یک شب بی‌خوابی به سرتان زد به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به آشپزخانه‌ی بیست و یک بروید و شب خودتان را در این مکان به صبح برسانید.

 

 برنامه‌ای برای یک‌روز گشت و گذار رایگان در کوالالامپور! 

 

 

آشپزخانه‌ی بیست و یک

 


۲- کافه رستوران اوپیوم


در فضایی سرشار از رنگ سرخ و در دکوری مانند رستوران‌های چینی، کافه رستورانی در خیابان بوکیت واقع شده است که عصرها از ساعت ۴ تا نیمه‌های شب و ساعت ۲ درهای آن به روی مشتریانش باز است. اگر حال و هوای خوردن غذاهای چینی را در سر دارید، در سفرتان به کوالالامپور به شما پیشنهاد می‌کنمی یک شب حتما به اوپیوم تشریف ببرید.

 

 معرفی برترین کافه‌های حلال کوالالامپور 

 

 

کافه رستوران اوپیوم

 


۳- کافه رستوران تام، دیک و هری


اگر هوس شور و هیجان کرده‌اید و می‌خواهید آهنگ‌های باانرژی را به صورت زنده هنگامیکه دارید غذا و یا نوشیدنی نوش جان می‌کنید بشنوید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به این کافه رستوران بروید. جاییکه از ساعت ۴ عصر تا ۲ نیمه شب درهایش به روی مشتریانش باز است و از آنها با بهترین غذاهای و نوشیدنی‌های بین‌المللی پذیرایی می‌کند.

 

 ۷ تفریح رایگانی که می‌توانید در کوالالامپور انجام بدهید 

 

 

کافه رستوران تام، دیک و هری

 


۴- کافه رستوران هاوانا


رستوران و باشگاهی شبانه مخصوص جوان‌ها که در فضای کوچک داخلی و خارجی آن دور هم جمع شوند و غذا نوش جان کنند و یا نوشیدنی بنوشند و بعد به موسیقی گوش بدهند تا فضایی پر شور و هیجان برایشان ساخته شود. درهای این کافه رستوران همه روزه از ساعت ۴ عصر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 فعالیت‌هایی برای روزهای بارانی کوالالامپور 

 

 

 کافه رستوران هاوانا

 


۵- باشگاه پیسکو


در فضایی زیر زمینی، در تاریکی‌ها و سکوت‌ها، در رقص نورها و نورپردازی‌ها و در جاییکه دیوارهایش پوشیده از آجرهای سرخ رنگ است، جوانان شهر کوالالامپور بیشتر در روزهای آخر هفته دور یکدیگر جمع می‌شوند تا خودشان را سرشار از شور و هیجان کنند. در سفرتان با تور کوالالامپور اگر می‌خواهید شما هم در بخشی از شکل‌گیری این هیجانات شرکت داشته باشید حتما یک شب را به پیسکو بروید. باشگاهی که در روزهای آخر هفته از ساعت ۵ عصر تا ۳ نیمه شب از شما میزبانی می‌کند.

 

 

باشگاه پیسکو

 


۶- کافه رستوران لا بوکا لاتین


در کوالالامپور اگر می‌خواهید فضای کشورهای آمریکای لاتین را تجربه کنید و سامبا و سالسا برقصید و شب خود را به صبح برسانید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به لا بوکا لاتین بروید. کافه رستورانی که شب‌ها از ساعت ۱۰ تا نزدیک‌های صبح در فضای رو باز و بسته‌اش از شما پذیرایی می‌کند و حس و حالی خارج از محدوده‌ی شرق آسیا برایتان می‌سازد.

 

 

کافه رستوران لا بوکا لاتین

 


۷- کیو بی آ لاتین


کلابی شیک و مجلل که در سال ۲۰۰۳ در کوالالامپور افتتاح شده است و جزو مکان‌های لاکچری خیابان بوکیت به حساب می‌آید. بهترین غذاهای دریایی کوالالامپور در این مکان طبخ و سرو می‌شود و در سفرتان به این شهر اگر به دنبال ساختن یک شب عاشقانه و رمانتیک هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به این مکان تشریف ببرید. جاییکه تنها از ساعت ۶ عصر تا ۱۲ شب درهایش به روی شما باز خواهد بود.

 

 این ۱۰ غذای محبوب و سنتی مالزی را حتما امتحان کنید 

 

 

کیو بی آ لاتین

 


۸- کافه رستوران The Rabbit Hole


یکی از پرماجراترین و هیجان‌انگیزترین کافه‌ رستوران‌های خیابان بوکیت همین کافه رستوران است. اگر می‌خواهید در جایی مانند جاییکه آلیس در سرزمین عجایب آمد و رفت می‌کرد شب خود را در کوالالامپور به صبح برسانید باید به این کافه رستوران بروید. جاییکه از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ۲ نیمه شب با موسیقی و هیجان شما را به خود فرامی‌خواند تا ساعاتی پرشور در آن بسازید و تجربه کنید.

 

 ۷ جاذبه‌ی گردشگری کوالالامپور؛ ابرشهر توریستی مالزی 

 

 

کافه رستوران The Rabbit Hole

۲۱ فروردین ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: