گشت و گذار هیجان‌انگیز با دو تور سافاری در کوش آداسی

جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی
گشت و گذار هیجان‌انگیز با دو تور سافاری در کوش آداسی

جزیره‌ی پرندگان مهاجر کشور ترکیه، جزیره‌ی سواحل چشم‌نواز و تفریحات ناب کشور ترکیه گشتن می‌خواهد. سالانه و در ایام تعطیلات نوروز هزاران توریست با تورکوش آداسی نوروز97 به این جزیره زیبا سفر می‌کنند. کوش آداسی آنقدر جاذبه‌های پنهان دارد که برای بازدید از آنها باید در تورهای هیجان‌انگیز سافاری‌اش ثبت نام کنید. در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا تورهای جیپ سافاری و اسب سافاری این جزیره را خدمتتان معرفی کنیم.

 

۱۰ تفریح خاص که در کوش آداسی می‌توانید انجام بدهید

 


تورهای نیمروزی و یک روزه‌ی جیپ سافاری در کوش آداسی


همه روزه در این جزیره مخصوصا در فصل بهار و تابستان تورهایی برگزار می‌شوند که مسافران این جزیره را سوار بر ماشین‌های جیپ به تماشای جاذبه‌های گردشگری نامکشوف و ناب می‌برند. این تورها معمولا یک روز به درازا می‌کشند و از صبح حوالی ساعت ۹ آغاز می‌شوند و عصر، حوالی غروب آفتاب تمام می‎‌شوند. این تورها شما را به صورت گروهی می‌برند به تماشای ارتفاعات کوش آداسی و از رودخانه‌ها و غارها عبورتان می‌دهند تا برسید به منظره‌هایی که نظیرش را در هیچ‌ کجای این جزیره نخواهید دید.
این تورها با یک وعده‌ غذای گرم از شما پذیرایی می‌کنند و اگر هوا بهاری و آفتابی باشد شما را می‌برند به غار زئوس و چشمه‌های آب معدنی‌اش. در این چشمه‌ها که سرشار از گوگرد هستند شما می‌توانید حمام و آب درمانی کنید. آب‌تنی کردن در این چشمه‌ها سبب درمان بسیاری از بیماری‌ها اعم از رماتیسم و برخی اگزماهای پوستی می‌شود.

 

سفر یک‌روزه به کرازلی؛ روستای زیبایی‌های کوش‌آداسی

 

 

جیپ سافاری در کوش آداسی

 


برگزار کنندگان این تورها به دنبال شما در هرکدام از هتل‌های این شهر که باشید ماشین می‌فرستند و به هنگام اتمام تور نیز مجددا با ماشین‌های شخصی شما را به محل اقامتتان بازمی‌گردانند. در این تورها شما کاملا بیمه هستید و هیچ خطری جان و اموال شما را تهدید نمی‌کند. این تورها فقط شما را با شور و هیجان ناشی از دور هم جمع شدن تعداد افراد زیاد و دیدن مناظر ناب به اوج هیجان می‌رساند.

 

۱۰ حقیقت جالب از کوش‌آداسی که شما را مشتاق به سفر می‌کند

 

 

جیپ سافاری در کوش آداسی

 


برای شرکت در این تورها شما نیازمند به همراه داشتن وسیله‌ای خاصی نیستید اما به شما پیشنهاد می‌کنیم یک کوله پشتی به همراه داشته باشید تا بتوانید تنقلات، عینک آفتابی، کرم مرطوب کننده، اگر قصد آب‌تنی کردن دارید حوله و یک دست لباس اضافه در آن حمل کنید.
نکته‌ی مهم در ثبت‌نام و شرکت در این تورها آن است که افراد شرکت کننده حتما باید گوش به فرمان لیدر تور باشند و با انجام کارهای خطرناک و هیجان‌زده آسایش خود و دیگران را به خطر نیندازند. یادتان باشد افراد خاطی در این تور از همراهی تور محروم شده و از آن اخراج خواهند شد.

 

 گشت و گذاری عاشقانه در کوش‌آداسی؛ شهر ساحلی ناب

 

 

جیپ سافاری در کوش آداسی

 


تورهای اسب سافاری کوش آداسی


در سواحل، جنگل‌ها و همینطور در نزدیکی جاهای توریستی این جزیره مانند دنیای زیبای پاموکاله کوش آداسی هر روزه تورهایی برگزار می‌شوند که افراد مبتدی تا پیشرفته در اسب‌سواری می‌توانند سوار بر اسب شوند و به همراهی گروهی دیگر از افراد بخش‌های زیبای این جزیره را کشف کنند. این تورها با همراهی مربیان کارکشته در سوارکاری برگزار می‌شوند و کلاس‌های مختلفی دارند. چرا که اسب‌سواری افراد مبتدی با افراد حرفه‌ای یکسان نیست.

 

کوش آداسی؛ جزیره‌ی پرندگان، بهشت مسافران

 

 

تور اسب سافاری کوش آداسی

 


با شرکت در این تورها می‌توانید از یک نیم‌روز تا ساعاتی اندک از روز سوار اسب شوید، به دل آب و سرسبزی بزنید، میان وعده نوش جان کنید و یک روز پرهیجان و پر خاطره را پشت سر بگذارید. لازم به ذکر است بدانید شرکت در این تورها محدودیت‌هایی دارد از جمله آنکه افرادی که فوبیای حیوانات دارند نمی‌توانند در آنها شرکت کنند و یا بچه‌های کمتر از ۷ سال نیز از همراهی والدین در این تورها محروم‌اند. جالب است بدانید این تورها برای نوجوانان نیز اسب‌های پا کوتاه محیا می‌کنند تا آنها هم بتوانند سوارکاری را یاد گرفته و تجربه کنند.

 

بهترین اقامتگاه‌های ساحلی کوش‌آداسی برای تعطیلات نوروز

 

 

تور اسب سافاری کوش آداسی

 

 

قیمت تورهای سافاری اسب در بخش‌های متفاوت کوش آداسی با توجه به خدماتی که به شرکت کنندگان ارائه می‎کنند متفاوت است.

 

۲۴ بهمن ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: