۸ تفریح هیجان‌انگیز آبی کوش آداسی در روزهای تابستانی

جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی
۸ تفریح هیجان‌انگیز آبی کوش آداسی در روزهای تابستانی

کوش‌ آداسی جزیره‌ی پرندگان مهاجر کشور ترکیه، جزیره‌ی سواحل و گشت و گذارهای مدیترانه‌ای، جزیره‌ای تاریخی، به دلیل در اختیار داشتن امکانات رفاهی، تفریحی و اقامتی لازم، سالانه هزاران هزاران توریست را به خود می‌کشاند و از آنها پذیرایی می‌کند. این جزیره که در روزهای بهاری و تابستانی پرشور و حرارت‌تر از فصل‌های دیگر سال است یکی از بهترین شهرها و جزیره‌های دنیا برای انجام دادن ورزش‌های آبی است.

اگر در سفرتان با تور ترکیه به شهر کوش آداسی به دنبال فرار از گرما و زدن به دل آب هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۸ تفریح هیجان‌انگیز آبی که در این شهر می‌توانید انجام بدهید را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- غواصی


رفتن به جهان زیرین و دیدن مرجان‌ها و صدف‌ها و ماهی‌های رنگی‌رنگی در دل خزه‌ها یکی از ویژه‌ترین تجربیات شما در سفر به کوش آداسی خواهد بود. تجربه‌ای خاص که با دیدن تصاویر هیجان‌انگیز همراه است. برای انجام این تفریح که یک تفریح خانوادگی نیز به حساب می‌آید می‌توانید به مراکز پرشمار این شهر که در سواحل زیبایش قرار دارند بروید و آنجا با تجهیزات کامل و مربیان کارآزموده بزنید به قلب آب.

 

 

معرفی برترین سواحل کوش‌آداسی برای یک روز تفریح لذت‌بخش

 

 

diving

 


۲- جت‌اسکی


جت‌اسکی سواری در عین حال که می‌تواند یک تفریح مجردی باشد، یک تفریح خانوادگی نیز به حساب می‌آید. تفریحی که در آن می‌توانید با سرعت آب را بشکافید و پیش بروید. تفریحی مسابقه‌ای که هیجان سرعت را می‌توانید در آن تجربه کنید. در بیشتر سواحل این جزیره مراکزی وجود دارند که جت‌اسکی به شما کرایه می‌دهند و شما با کرایه‌ی این وسیله می‌توانید تنهایی و یا به صورت خانوادگی رانندگی در آب را امتحان کنید.

 

 

تفریحاتی که به همراه کودکان در کوش آداسی می‌توانید انجام بدهید

 

 

jet-ski

 


۳- موج‌سواری با قایق‌های بادبانی


این یک تفریح خاص است که هرکسی قادر به انجام آن نیست. یک تفریحی که برای انجامش نیاز به داشتن مهارت‌های لازم است. یک تفریح جالب توجه نه تنها برای لذت بردن بلکه برای ثبت عکس‌هایی زیبا و خاطره‌انگیز. در سفر به کوش آداسی اگر مهارت‌های لازم جهت انجام این تفریح را دارید حتما به سواحل آن بروید و خودتان را به دست باد بسپارید تا بتوانید روی آب قایق‌سواری کنید و لذت ببرید. اگر هم مهارت‌های لازم را ندارید اما به این تفریح علاقه‌مندید باز هم به سواحل کوش آداسی بروید و با پرداخت هزینه تا جایی که می‌شود سعی کنید مهارت‌های لازم را از مربیان بیاموزید و این تفریح را انجام بدهید.

 

wind-surfing

 


۴- پاراسلینگ


به پرواز درآمدن در آسمان درحالیکه یک قایق با سرعت شما را روی آب می‌کشد یکی از شگفت‌انگیزترین تفریحات آبی شهر کوش آداسی است که می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای نه چندان زیاد آن را تجربه کنید. این تفریح برای کسانیکه که در یک سفر عاشقانه به کوش آداسی رفته‌اند بسیار پیشنهاد می‌شود. چرا که زوج‌ها می‌توانند در کنار هم بالا رفته آدرنالین خون و هیجان را تجربه کنند.

 

 

گشت و گذاری عاشقانه در کوش‌آداسی؛ شهر ساحلی ناب

 

 

parasailing

 


۵- قایق‌های پدالی


سواحل و تفریحگاه‌های آبی این شهر پر از قایق‌های پدالی است برای کسانیکه می‌خواهند در آرامش و راحتی پا بزنند و آب‌ها را کشف کنند. این تفریح آرامش را به کسانیکه انجامش می‌دهند هدیه می‌دهد. در سفرتان با تور کوش آداسی به شما پیشنهاد می‌کنیم به هنگامه‌‌های غروب آفتاب که آسمان نارنجی رنگ می‌شود قایق پدالی کرایه کنید تا بتوانید زیباترین عکس‌هایتان در سفر به کوش آداسی را از خودتان بیندازید.

 

boat

 


۶- فلای برد سواری


سوار بر دستگاهی شدن که با فشار آب می‌تواند شما را از آب جدا کند و درجایی میان آب و آسمان به رقص درآورد یکی از خاص‌ترین و هیجان‌انگیزترین تفریحات آبی است که در سواحل کوش آداسی امکانات لازم جهت انجام آن فراهم آمده است.

 

fly-board

 


۷- قایق‌های پارویی


اگر در یک سفر خانوادگی چند نفره به کوش آداسی رفته‌اید و یا به همراه دوستانتان به این جزیره آمده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم یک قایق پارویی اجاره کنید و درحالیکه دور هم هستید پارو بزنید و آب‌های این جزیره را کشف کنید.

 

canoe

 


۸- اسکی روی آب


انجام این ورزش نیز مهارت‌های خاص می‌خواهد. ورزشی که اگر بخواهید آن را تجربه کنید ابتدا باید با صرف هزینه‌ آموزش‌های لازم را ببینید و بعد وارد هیجان انجام دادنش بشوید. در برخی سواحل این جزیره مراکزی وجود دارند که آموزش‌های لازم را به علاقه‌مندان ارائه می‌دهند.

 

water-ski

۳۱ تیر ۱۳۹۷

نظرات کاربران

مریم . اصفهان

عالی و کامل بود
قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: