هتل کالیستا آنتالیا در منطقه بلک آنتالیا

جاذبه‌های گردشگری آنتالیا
هتل کالیستا آنتالیا در منطقه بلک آنتالیا

 افسانه کالیستا

یک دختر جوان و بسیار زیبایست که نام خود را از یک ملکه عهد باستان اقتباس نموده است. کالیستا با زیبائی خود احساس فخر مینموده و جهت جاودانی ساختن این زیبائی راضی به هر کاری بوده است. بالاخره به آرزویش میرسد. با یک زیبایی که الهه ها را به حسد می افکند شروع به نورافشانی نموده و با آمیخته شدن زیبائی روح و تنش، خود را وقف کارهای خیر و نیک مینماید. بعد از مدتی زیبائی روحش آنقدر اوج میگیرد که امکان فانی باقی ماندن وی غیرممکن میشود. خدایان به کالیستا زیبائی روح می بخشند این زیبائی به زیبائی ظاهری او نیز منعکس میشود.

نام کالیستا بعد از مدتی به عنوان الهه زیبائی تبدیل میشود و منعکس کننده زیبائی محض و صاف میباشد.

کالیستا

زیبائی بدون عیب و ایراد، الهه زیبائی ...

.

.

2222

.

2

کالیستا لوکسری ریزوت با اجراء نمودن متمایزترین پروژه هتل جهان، هم در کشور ترکیه و هم در جهان در این مفهوم در رتبه نخست قرار گرفته و گزینه های متمایزی را خواه از نظر معماری و خواه از نقطه نظر کیفیت خدمات ارائه میدارد. کالیستا لوکسری ریزوت خدمات ماورا استانداردها را به میهمانان A کلاس خود علاوه بر اینکه یک هتل دولوکس 5 ستاره میباشد بینش جدیدی در زمینه جهانگردی ارائه نموده و بعنوان یک هتلی که مرغوبیت و ظرافت را مد نظر میدارد در منطقه بلک آنتالیا خدمات ارائه میدارد.

کالیستا لوکسری ریزوت یک پروژه شرکت ساختمان سازی اوزکار میباشد.

4

.

6

• سولانو
هتل کالیستا لوکسری ریزوت در معماری داخلی آن نیز حساسیت خود را بنحو بی نظیری به میان گزارده است. شرکت انگلیسی سولانو یکی از معروفترین شرکتهای معماری داخلی جهان بوده و معماری داخلی هتل را عهده دار شده است. فرانک سولانو در 280 پروژه در سطح جهان نقش داشته و اظهار میدارد که با ترکیبی از مجموعه آثارشان طرح جدیدی را در کالیستو بوجود آورده اند. سولانو بیان میدارد که؛" با کار بعمل آمده روح خود را به میان گزارده و محل اجرای پروژه روح جدیدی در انسان بوجود می آورد و همگی فعالیتها بدینگونه آغاز میشود. کالیستو بروی محل سحرآمیزی ساخته شده است، دریا، طبیعت و هوا همگی فوق العا ده هستند. یکی از مایه های الهام من هم همین بوده است. کار خود را با شوق و لذت انجام دادم. با دیدن نخستین منطقه بلک و مطرح شدن پروژه کالیستو با خود گفتم که میبایست با ذرات و قطعات خود یک مجموعه کاملی بسازم. از کارهایی که تابحال انجام داده ام نمونه هایی در آن قرار دادم. با افزودن نمونه های بهمراه خودم تلاش به ساختن اثر بی نظیری کردم و همه چیز اصل خود را بازیافت."

7


کنسپت خدمات
یکی از مهمترین نقاط تمایز کالیستو که کیفیت را اصل و نهاد کاری خود قرار داده است بالا بودن ساختار میهمانان خود در حداکثر ممکنه میباشد. هتل کالیستا لوکسری ریزوت به مشتریان A کلاس خدمات ارائه نموده و جهت گذراندن تعطیلات میهمانان به بهترین شکل ممکنه همه چیز را با جزئیات آن مد نظر داشته و با دقت و ظرافت خاصی تهیه شده است. استاندارهای هتل در سطح بسیار بالای بوده و خدمات تحت سیستم " آلاکارت همه چیز داخل" ویژه کالیستا ارائه میگردد. هتل علاوه بر دارا بودن اطاقهایی که حاوی همه گونه استانداردها میباشند ویلاهای کنسپت، اطاقهای سویت و دولوکس نیز موجود میباشد. در کالیستا اماکن رستوران، بار، spa و اماکن ورزشی با جزئیات لوکسی تهیه شده و اماکن ویژه که تجهیزات و امکان برگزاری مجالس بین المللی شرکتها و ادامه فعالیت اشخاص بیزینسمن را دارا میباشد نیز وجود دارد.

.

calista_luxury_resort_beachbar_1

.

calista_luxury_resort_candor_1

.

calista_luxury_resort_callosspa_2

خدمات محسوب شده

صبحانه (رستوران اصلی) نهار( رستوران اصلی، رستوران دگاردن) ساعات چایی، قهوه، کیک و کوکی ریز (کافه کالیستا) ساعت بستنی شام (رستوران اصلی) رستوران الگانس- جهت میهمانان ویلا (جهت میهمانان هتل در قبال اجرت و انجام رزرواسیون) لیت نایت بوفه مینی بار ( با نوشیدنیهای سوفت، نکتار و آب میوه و آبجو بصورت روزانه پر کرده میشود) سبد میوه و شراب در ورودی شیشه شراب در رستورانها مرکز فیتنس حمام، حمام سونا، حمام بخار، چشمه برف جکوزی 3 عدد استخر روباز استخر قابل گرم شدن استخر سرپوشیده تنیس و تجهیزات آن پینگ پونگ بوچیا آئروبیک ژینماستیک آبی، ژیمناستیک ساحلی، واترپلو دارت و استپ والیبال، والیبال ساحلیو بسکتبال تای-چی، یوگا، پلاتز، کلاس دانس، آکوواتی، استریپ چینک آکوواپارک- 4 عدد سرسره آبی مدرسه ورزش، سورف (با لیسانس)، کاتاماران (با لیسانس)، کانو و خدمات ورزشهای آبی ارائه کرده میشود. سایبان و شزلونک، تشکچه و حوله جهت استخر و ساحل اینترنت (بدون کابل) فعالیتهای روزانه سینما دیسکو حیوانات خانگی قبول نمیگردد.
خدمات
نظافت اطاق حوله های پلاژ چک این- چک اوت ( 14:00 بعدازظهر/ 12:00قبل از ظهر) گاوصندوق
* خدمات درج شده در بالا جهت فصا تابستان میباشد. هتل کالیستا لوکسری ریزوت بدون اطلاع دادن قبلی میتواند در برخی از خدمات تغییراتی انجام دهد.

 تفریح


میهمانامان در عرض روز میتوانند در سرسره های آبی و آنیمشن و فعالیتهای ورزشی گوناگون اقات خود را گذرانده و شبها را نیز با برنامه غنی تهیه شده از طرف اکیب انیمشن و موزیک زنده و دیسکو ادامه دهند.

.

tennisnew_12

.

calistagolf6

.

calistasport3

.

calista_luxury_resort_bowling_1

.

calista_luxury_resort_kidsclub_4

.

22


فعالیتهایی که میتوانید در کالیستا لوکسری ریزوت بیابید

جهت شیفتگان آدرنالین: پارک آبی – 4 عدد سرسره آبی

جهت میهمانان سوپر اکتیو: بسکتبال، والیبال ساحلی، 5 عدد پیست تنیس، واترپلو، بازیهای استخری.

دوستداران فیتنس: استپ ائروبیک، ائروبیک، ژیمناستیک آبی، ژیمناستیک ساحلی، استریپ چینک.

جهت تفریح دوستان خستگی ناپذیر: بوجیا، بولینگ، بلیارد، سوفله بورد، بازیهای ویدئو و سایره.

جهت کسانی که خواهان آموختن در حین تعطیلات هستند: کلاسهای 30 دقیقه ای تسریع شده بانتظار شما میباشد: کلاس آشپزی، کلاس آموزش تهیه کوکتیل، آموزش دی- جی و سایر.

جهت کسانی که مایل به آشنا شدن با اشخاص همذوق با علایق مشترک میباشند: زوجین جدید و یا زوجینی که تمایل به جشن سالگرد دارند، ملاقات تنیس بازان، علاقمندان بازیهای کارت، پدربزرگان و مادربزرگان کنجکاو جهت نوه دار شدن

جهت کسانیکه خواهان تفریح با همگی اعضاء خانواده هستند: جهت میهمانانی که قصد گذراندن اوقات خود باتفاق اعضاء خانواده میباشند، بازیهای خانوادگی، المپیک خانواده، مسابقه بهترین خانواده و سوفله بورد ویژه شما...

ورزشهای آبی: سورف بادی، بانانا، چتربازی، جت سکی ...

در مرکز بازیهای ویدئو میتوانید پلی استیشن، اینترنت، بازیهای کامپیوتری، فوتبال دستی، هوکی هوائی، بولینگ و بازیهای مختلفی را بیابید. اوقات روز را میتوانید در سرسره های آبی، انیمشن و مسابقات و فعالیتهای روزانه گذرانده و شبها را نیز با شوهای غنی آماه شده از طرف اکیب انیمشن و موزیک زنده و دیسکو ادامه دهید.

.

calista_luxury_resort_bluebar_1

.

calista_luxury_resort_callosspa_1

.

calista_luxury_resort_callosspa_5

.

calista_luxury_resort_standartroom_5

.

calista_luxury_resort_standartroom_1

.

calista_luxury_resort_generalview_36

.

calista_luxury_resort_generalview_20

.

calista_luxury_resort_callosspa_6

.

calista_luxury_resort_callosspa_kidsspa_4

.

calista_luxury_resort_callosspa_vipspa_4

.

آژانس مقتدر سیر ارائه دهنده پکیج تور آنتالیا هتل کالیستا لوکسری میباشد. پکیج این تور لینک میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 26409828-021 تماس حاصل فرمایید و یا جهت مشاهده لیست قیمت ها اینجا کلیک کنید.

۱۵ بهمن ۱۳۹۲

نظرات کاربران