با ۵ هتل لاکچری و بی‌مانند در بالی آشنا شوید

جاذبه‌های گردشگری بالی
با ۵ هتل لاکچری و بی‌مانند در بالی آشنا شوید

بالی از آن مقاصدی است که هر کسی آرزوی سفر به آن را دارد. جزیره‌ای زیبا مملو از دیدنی‌های بسیار با مردمی خاص که هم آیین‌های مختلفی دارند و هم از نژادهای متفاوتی‌اند، اما در مهمان‌نوازی و برخورد گرم، همه یکسانند. اما بسیاری از کسانی که قصد سفر با تور بالی به این مکان رویایی را دارند، طالب یک سفر لوکس و آنچنانی هستند، پس ما هم بر آن شدیم تا ۵ هتلی را به شما معرفی کنیم، که لاکچری‌تر از آن‌ها را در بالی پیدا نخواهید کرد.

 


۱- Amandari Bali


این هتل فوق‌العاده با منظره‌ی خیره‌کننده‌ای که دارد در بلندی‌های شمال بالی و در نزدیکی مرکز هنری Ubud بنا شده است. بیشتر مشتریان این هتل بسیار لوکس زوج‌هایی هستند که برای یک سفر عالی عاشقانه در آن اقامت می‌کنند. دکور بندی و طراحی کلی آن برگرفته از دهکده‌های قدیمی بالی است و در آن از ۳۱ سنگ مختلف با رنگ و طرحی متفاوت در بخش‌های مختلفش به کار رفته است.

 

 

amandari

 


اتاق‌هایی با امکانات کم‌نظیر، محل‌ها مختلف برای استراحت، مهمان‌پذیری کم و حفظ آرامش، استخر بدون لبه با منظره‌ای محصور کننده از بالی، چند رستوران مختلف که یکی از آن‌ها رستوران تماما اورگانیک است و بسیاری چیزهای دیگر که Amandari را در بالاترین استاندارد ممکن قرار می‌دهد.

 

هتل‌هایی خاص در بالی که شما را متعجب خواهند ساخت

 

 

amandari

 


۲- Anantara Seminyak


همه‌ی کسایی که به بالی سفر می‌کنند، به دنبال یک بوتیک هتل کوچک نیستند، برخی هستند که به دنبال یک اقامتگاه خاص، با سوییت‌های بزرگ در کنار ساحل با منظره‌ای زیبا و امکانات حداکثری می‌گردند تا همه چیز در اختیارشان باشد. از ساحل اختصاصی تا محلی برای استراحت دو نفره، سالن جشن اختصاصی و جشن‌های هر شبه و برترین رستوران‌های ممکن.

 

۵ ساحل شگفت‌انگیز در نزدیکی اوباد بالی

 

 

anantara

 


تمامی امکانات این هتل را واقعا نمی‌توان تنها در یک نوشته کوتاه جا داد، تنها تصور کنید در جایی هستید که استخر بدون لبه‌اش به سمت دریاست و تنها چند قدم با آب فاصله دارد و در این بین یک فضای سبز خوب نیز واقع شده که می‌توان در آن آفتاب بگیرید. اتاق‌ها، لابی، سالن بازی و همه چیز به لوکس‌ترین حالت ممکن تهیه شده و هر اتاق یک تراس اختصاصی دارد با تخت‌هایی برای استراحت در فضای باز.

 

 

anantara

 


۳- Amankila


یکی دیگر از لوکس‌ترین هتل‌های بالی که بر روی صخره‌ای در شرق بالی واقع شده و تا آب دریا تنها چند متر فاصله دارد. محیط رویایی و عاشقانه این هتل با دیزاین خاصی که دارد شما در آرامشی خاص فرو می‌برد.

 

 

amankila

 


جدا از امکانات بسیار مطلوب و مدرنی که در اتاق‌ها و کلیت هتل واقع شده و در مورد دو هتل دیگر نیز از آن‌ها نوشتیم، این هتل امکانات بسیار خوبی برای شنا و غواصی دارد و قایق‌هایی لوکس برای گشت زدن مسافرانش در آب. استخر سرپوشیده، سه استخر بدون لبه که به صورت پلکانی به شکلی فوق‌العاده قرار گرفته‌اند و یک استخر در حیاط پشتی که با درخت احاطه شده تنها بخشی از امکانات لاکچری این هتل است که می‌تواند اقامتی کم‌نظیر را برایتان رقم بزند.

 

 

amankila

 


۴- Belmond Jimbaran Puri


۶۴ سوییت موجود در این هتل کم‌نظیر کاملا از هم جدا بوده و حتی شمایل متفاوتی دارند. همه دارای یک استخر کوچک اختصاصی و امکاناتی بسیار عالی که کلیت این مجموعه را شبیه به یک دهکده لوکس و پرهزینه می‌کند.

 

 

belmond

 


Belmond که تنها ۲۰ دقیقه از فرودگاه فاصله دارد، با معماری خاصی که نشات گرفته از سازه‌های قدیمی بالی است دو رستوران بسیار عالی که یکی مختص غذاهای دریایی است در خود داشته و با دارا بودن سالن اسپای اختصاصی، زمین‌های بازی متعدد و استخرهای بزرگ و بدون لبه جدا از استخرهای کوچک هر ویلا، مکانی عالی برای یک سفر لوکس خواهد بود. داشتن امکانات کامل تفریحی در ساحل اختصاصی همچون کایاک، قایق و غواصی سطحی و همچنین چندین و چند دوچرخه برای گشت‌زنی آن را جذاب‌تر هم می‌کند.

 

 

belmond

 


۵- Bulgari Resort


Bulgari یکی دیگر از هتل‌های بسیار لوکسی است که بر روی یک صخره زیبا قرار گرفته. با این تفاوت که با داشتن یک استخر بدون لبه‌ی بزرگ و زیبا به شما این امکان را می‌دهد تا در هنگام شنا در آب این استخر تا لبه‌ی صخره پیش بروید و آب دریا که تنها چند متر از هتل فاصله دارد را به تماشا بنشینید.

 

 

bulgari

 


بنای این مجموعه در کل بسیار بزرگ است و شامل ۵۹ سوییت عموما یک خوابه بسیار لوکس است. دارای باغ‌های اختصاصی بسیار زیبا، چند استخر و چند رستوران بسیار خوب که هر کدام غذاهای یک منطقه را طبخ می‌کنند.

 

 

bulgari

۲۴ شهریور ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: