برای خرید ارزان قیمت در کوالالامپور این مراکز خرید را امتحان کنید

جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور
برای خرید ارزان قیمت در کوالالامپور این مراکز خرید را امتحان کنید

از مراکز خرید عظیم تا کوچه‌های پشت خیابان پتالینگ، کوالالامپور همچون بهشتی برای علاقه‌‌مندان به خرید به حساب می‌آید. جایی که همه چیز در یک جا قرار داده شده و شما با تور مالزی برای روزها می‌توانید در میان فروشگاه‌هایش بگردید بی‌آنکه حتی بخش کوچکی از همه‌ی آنچه کوالالامپور در خود دارد را دیده باشید.
اما بد نیست کمی در مورد مراکزی بدانیم که اجناسی با قیمت معقول‌تر دارند و خرید از آن‌ها، برای کسانی که به دنبال اجناسی با برندهای گران نیستند، به صرفه‌تر است.

 


The Curve


The Curve یکی از میادین معروف این شهر است که چند سالی هست به یکی از مراکز عمده کالاهای وارداتی بدل شده است. این مکان احتمالا در تنوع و قیمت و کیفیت فروشگاه‌های روباز یا سرپوشیده بسیاری از رقبای خود را شکست دهد.
تنوع فروشگاه‌های موجود در The Curve به گونه‌ای است، که شما تنها مرکز Ikea در کل کوالالامپور را در کنار فروشگاه Tesco مشاهده می‌کنید و در وادی پوشاک نیز تنوع در آن تمامی ندارد. فروشگاه‌های مخصوص کودکان نیز کلیت این مکان را به یک مرکز خرید عالی برای کل خانواده بدل کرده است.

 

بهترین مکان‌های گشت و گذار شبانه در کوالالامپور را بشناسید

 

 

 The Curve

 


مرکز خرید بزرگ Mid Valley


این مرکز خرید از سال ۱۹۹۹ گشوده شده و یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید دنیا محسوب می‌شود. اما نباید آن را همچون جایی مثل بوکیت بیاتنگ تصور کرد، که تنها پر شده از برندهای لوکس و آنچنانی. Mid Valley به عنوان جایی که می‌توان در آن خریدهای ارزان کرد، دنبال برندهای خوب دنیا گشت و برندهای آسیایی را نیز در آن به خوبی پیدا کرد، جزو محبوب‌ترین مراکز خرید کوالالامپور محسوب ی‌شود. این‌ها را بگذارید کنار امکانات تفریحی از جمله ۱۸ سالن سینمای با کیفیت، تا به خوبی‌های Mid Valley بیشتر پی ببرید.

 

 

مرکز خرید بزرگ Mid Valley

 


Berjaya Times Square


نیویورک میدان تایمز دارد، دبی هم دارد، هنگ کنگ هم دارد و ... چرا کوالالامپور نداشته باشد؟
این مرکز خرید به شدت خانوادگی، مکانی عالی برای خرید به حساب می‌آید. جایی که می‌توانید در تمام طول سال در جشنواره‌های خریدش شرکت کنید یا با توجه به وجود بازه‌ی گسترده‌‌ای از برندهای آسیایی، خریدی ارزان را تجربه کنید. در کنار این موارد شما با بزرگ‌ترین پارک بازی سر پوشیده‌ی کل مالزی هم مواجه هستید. پس این مرکز خرید را نیز در لیست مراکزی که می‌خواهید به آن‌ها مراجعه کنید قرار دهید.

 

۴ مرکز خرید مهم کوالالامپور را بشناسید

 

 

 Berjaya Times Square

 


بازار خیابان Petaling


شاید به نظر بسیاری این مکان از بیرون جایی بی‌کلاس به نظر بیاید. یک تابلوی بزرگ، خیابانی با حال و خوای چینی و صد البته شلوغی و شلوغی. اما این محله کوچک چینی یکی از بازارهایی است که برای خرید جنس‌های کوچک و ارزان، بهترین گزینه برای محلی‌ها و گردشگران به حساب می‌آید.
مثلا اگر قصد خرید تیشرت دارید، یا می‌خواهید کوله پشتی تهیه کنید یا حتی به دنبال ادویه‌های آسیایی خاص می‌گردید، بهترین مکان برای شما همین خیابان پتالینگ است و بس.

 

 

 بازار خیابان Petaling

 


Central Market


بازار مرکزی، از سال ۱۹۳۶ بنا شده و در واقع جای بازاری قدیمی را پر کرده که از سال ۱۸۸۸ فعالیت می‌کرد. مکانی که روزی پر از فروشگاه‌های برنج و گوشت بود، حالا جایی برای فروش وسایل تزیینی و دست ساز مالزیایی شده است.یکی از مکان‌های بسیار محبوب در سطح شهر که پر از فروشگاه‌ها و مغاره‌های گوناگون است و فرصتی ایده‌آل برای خریدی به صرفه و البته نگاهی به هنر و فرهنگ مردم این کشور به حساب می‌آید.

 

 

 Central Market

 


Peter Hoe Beyond


چه کسی باور می‌کند، یک بازار کوچک شخصی آن هم در انباری در طبقه دوم ساختمان رابر، بدون سایت و بدون تبلیغات ویژه تا این حد طرفدار داشته باشد؟ هر زمانی که به این مکان مراجعه کنید جمعیت زیادی را می‌بینید که در حال خرید از جنس‌های بسیار خوب و ارزان آن هستند.

 

 

 Peter Hoe Beyond

 


این مکان پر شده از طراحی‌های جذاب از زیورآلات و دکورهای نفره. وسایل زیبا سازی خانه، لباس و بسیاری اجناس دیگر که یا در Peter Hoe طراحی شده‌اند یا طراحان دیگر مالزیای آن را تولید کرده و این شرکت آن‌ها را به فروش می‌رساند. اگر از آن معتادان خرید هستید که چیزهای ویژه و استثنایی را می‌پسندید، به هیچ وجه نباید حضور در Peter Hoe Beyond را از دست دهید.

 


Suria KLCC


و در آخر اشاره‌ای کنیم به یکی دیگر از مراکز خرید بزرگ شهر. شاید در اولین نگاه، این مرکز خرید پر شده باشد از فروشگاه‌های لاکچری و گران‌قیمت، اما در باطن کاملا به این شکل نیست. فروشگاه‌های بسیار زیادی در Suria KLCC وجود دارند، که به فروش اجناس ارزان قیمت می‌پردازند و همچین حراج‌های دوره‌ای که در مغازه‌های مختلف مشاهده خواهید کرد، این مکان را به جایی ایده‌آل برای یک خرید به صرفه تبدیل می‌کند.

 

 

 Suria KLCC

 

 

۱۷ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: