بهترین کافه‌های هنری شهر مسکو؛ برای آنها که عاشق عکاسی کردن و ثبت لحظات ویژه‌اند

جاذبه‌های گردشگری مسکو
بهترین کافه‌های هنری شهر مسکو؛ برای آنها که عاشق عکاسی کردن و ثبت لحظات ویژه‌اند

مسکو یکی از بزرگترین و زیباترین شهرهای جهان سالانه هزاران هزار گردشگر را به خودش می‌کشاند. شهری که تاریخ دارد و عظمت و شکوه بناها و معماریش به اندازه‌ای هست که هر گردشگری را مبهوت کند. در سفر با تور روسیه  به شهر شگفتی‌ها اگر به دنبال خاص‌ترین و آرتیستی‌ترین کافه‌ها هستید همراه ما باشید. کافه‌هایی که فضای داخلی زیبایی دارند و این امکان را برایتان فراهم می‌کنند بهترین و گرمترین عکس‌های حضورتان در روسیه را در آنها بیندازید. از آنجا که مسکو یکی از سردترین شهرهای جهان است فضای بیرونی در طراحی کافه‌هایش چندان خاص نیستند و همه‌ی هنر هنرمندان این شهر در فضای داخلی کافه‌هایشان تبلور پیدا می‌کند.

 


۱- کافه David B


یک کافه‌ی کوچک اما گرم و صمیمی با تزئینات هنرمندانه. یک کافه‌ی زیبا که اگر درونش قدم بگذارید قبل از آنکه بخواهید سفارش چیزی بدهید، چشمانتان شروع به جستجوی دکور و اجزای آن می‌کند تا با تمام وجود تحسین‌تان برانگیخته شود. کافه‌ای متشکل از سیم‌ها و قرقره‌ها، از اجزای صنعتی که هنرمندانه با یکدیگر ترکیب شده‌اند. این کافه که متعلق به دیوید بوین است یکی از کافه‌های خاص مسکو به حساب می‌آید که در آن می‌توانید عکس‌های جذابی برای صفحه‌ی شخصی‌تان در اینستاگرام بگیرید. در این کافه می‌توانید بهترین و داغ‌ترین قهوه‌های مسکو را نوش جان کنید. قهوه‌هایی که طعم و عطر خاص‌شان تا سال‌های سال زیر زبان شما باقی می‌مانند. این کافه همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب به مشتریانش سرویس می‌دهد.

 

مشهورترین رستوران های مسکو که بهترین غذا را در آنها می‌خورید

 

 

کافه David B

 


آدرس: مسکو، بولشویی پالاشوسکی ۸

 


۲- کافه Kvartira ۴۴


یک کافه‌ی خاص برای آنهایی که دوست دارند دوران اتحاد جماهیر شوروی در شهر مسکو برایشان تجسم پیدا کند. یک کافه‌ی کوچک، زیبا و دنج. کافه‎‌ای با یک نورپردازی خاص تا همانطور که در طول روز جذاب و زیباست در طول شب نیز فریبنده و دلچسب باشد. کافه‌ای روشنفکری با میزها و صندلی‌های چوبی و قاب‌ عکس‌هایی آویزان به دیوار. کافه‌ای برای آنها که علاقه‌مند سکوت توأم با صدای موسیقی کلاسیک و یا ریتم آرامی از پیانو هستند. کافه‌ای جذاب برای آنها که علاقه‌مند به مطالعه هستند تا با کتاب به آن بروند. کافه‌ای که در آن می‌شود بهترین قهوه‌ها را نوش جان کرد. منوی کامل این کافه سبب شده است که جدای از فضای داخلی زیبایش، با منویش نیز در مسکو شناخته شود. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است و به آنها اجازه می‌دهد در مدت زمانی نسبتا طولانی مهمان این کافه باشند.

 

 

کافه Kvartira ۴۴

 


آدرس: مسکو، خیابان بولشایا نیکیتسکایا، ۲/۲۲

 


۳- کافه Moloko


کافه‌ای جالب توجه از آن جهت که در تمامی ۳۶۵ روز سال درهایش باز است و در تمامی ۲۴ ساعت شبانه‌روز از مهمانانش پذیرایی می‌کند. کافه‌ای دوست داشتنی برای کسانیکه مسکوی سنتی را می‌خواهند ببینند و یا برای کسانیکه در شب‌های حضور در این شهر بی‌خوابی به سرشان می‌زند و می‌خواهند این شهر را زیر نور لامپ‌های روشنش ببینند. کافه‌ای با میزها و صندلی‌های چوبی و لامپ‌های بزرگ. کافه‌ای که جدای از بهترین قهوه‌ها و نوشیدنی‌ها می‌توانید بهترین دسرها و شیک‌ها را نیز در آن نوش جان کنید. در سفرتان با تور مسکو به شما پیشنهاد می‌کنیم یک شب قید خوابیدن زود هنگام را بزنید و بروید به این کافه تا هم بهترین عکس‌های اینستاگرامی‌تان از سفر به مسکو را بیندازید و هم بهترین نوشیدنی‌ها و دسرهای این شهر را نوش جان کنید. این کافه در نزدیکی ساختمان تئاتر مسکو واقع شده است.

 

پارک‌های زیبای مسکو؛ به‌دور از هیاهوی شهر ریلکس کنید و از طبیعت لذت ببرید

 

 

کافه Moloko

 


آدرس: مسکو، خیابان بولشایا دمیترووکا، ساختمان شماره ۵

 


۴- کافه Pushkin


کافه‌ای زیبا، مجلل و لاکچری. کافه‌ای مزین به نام یکی از بزرگترین نوسیندگان تاریخ جهان و کشور روسیه. کافه‌ای فریبنده که در تمامی ساعات روز باز است و از مهمانانش پذیرایی می‌کند. کافه‌ای که جدای از قهوه بهترین غذاهای روسی را نیز می‌توانید در آن سفارش بدهید و نوش جان کنید.

 

 

کافه Pushkin

 


آدرس: مسکو، بلوار تورسکوی 26A

۰۲ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: