۸ مکان جذاب در استانبول برای برپایی مراسم خواستگاری عاشقانه و خاطره‌انگیز

جاذبه‌های گردشگری استانبول
۸ مکان جذاب در استانبول برای برپایی مراسم خواستگاری عاشقانه و خاطره‌انگیز

استانبول یکی از زیباترین و ارزان‌ترین شهرهای منطق است که هر موقع از سال اراده کنید می‌توانید به آن سفر کنید و روزهای خاطره‌انگیزی برای خودتان بسازید. شهری که در دو قاره‌ی آسیا و اروپا قرار دارد و خط جدایش این دو قاره‌اش تنگه‌ای زیبا از آبی زلال و شفاف است یکی از بهترین شهرهای دنیا برای سفرهای عاشقانه به حساب می‌آید. در یک سفر عاشقانه و رمانتیک با تور استانبول اگر به دنبال بهترین مکان‌های این شهر برای خواستگاری کردن از عشق‌تان هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۸ نقطه‌ی رمانتیک این شهر را خدمتتان معرفی کنیم.


۱- رستوران نیکول


نیکول یکی از رستوران‌های شیک و لاکچری استانبول به حساب می‌آید که در شب‌ها به دلیل نورپردازی زیبای فضای داخلی‌اش، زیبایی‌ دو چندان پیدا می‌کند. رستورانی که در آن می‌توانید بهترین غذاهای ترکی را نوش جان کنید درحالیکه چشم‌اندازی فوق‌العاده از مسجد سلطان احمد پیش روی چشمانتان قرار دارد. در سفر عاشقانه‌تان به استانبول قطعا به شما پیشنهاد می‌کنیم برای نوش جان کردن یک شام رمانتیک به این رستوران تشریف ببرید تا در ادامه فضای گرم این رستوران چنان شما را با خودش عجین کند که اگر درخواست ازدواج‌تان را مطرح کردید، این اتفاق هیچگاه نه از خاطر شما بیرون برود و نه از خاطر عشق‌تان.

 

راهنمای سفر ۴ روزه به استانبول؛ شهر سفرهای عاشقانه

 

 

رستوران نیکول

 


۲- باغ قصر بیلربی


قصر بیلربی یکی از کاخ‌های تاریخی استانبول به جا مانده از دوره‌ی حکومت عثمانی می‌باشد. قصری باشکوه که جدای از فضای زیبای داخلش، یک باغ و باغچه‌ی زیبا نیز دارد که بودن در آن حال و هوای مسافران شهر استانبول را عوض می‌کند. باغی که چشم‌انداز خوبی به تنگه‌ی بسفر وزیبایی‌های تاریخی آن دارد. در بازدید رمانتیکتان از بیلربی به شما پیشنهاد می‌کنیم کسی را برای ادامه‌ی راه زندگی انتخاب کرده‌اید به باغ این قصر بیاورید و در آن سرسبزی‌ها و زیبایی‌هایی که آراسته به گل‌های رنگی است از او خواستگاری کنید. یک خواستگاری جذاب که هیچگاه از خاطرتان فراموش نشود.

 

برای ماه عسل رویایی، به کدام شهر زیبای ترکیه سفر کنید؟

 

 

باغ قصر بیلربی

 


۳- برج دختر استانبول (Maiden’s Tower)


برج دختر یکی از برج‌های تاریخی استانبول مشرف به تنگه‌ی بسفر به حساب می‌آید که نزدیک به هزار سال قدمت دارد و به دوره‌ی بیزانس در کشور ترکیه بازمی‌گردد. برجی که یک فانوس دریایی است و بیشتر گردشگران استانبول به دیدن آن نیز می‌روند. در سفر رمانتیکتان به استانبول به شما پیشنهاد می‌کنیم هنگامیکه به بازدید از این برج رفته‌اید و چشم‌اندازی زیبایی از آسمان و آبی زلال پیش چشمانتان دارید، درخواست ازدواجتان را مطرح کنید تا یاد و خاطره‌ی کاری که انجام دادید را دیوارهای این برج برای همیشه در خودشان نگه دارند.

 

 

برج دختر استانبول

 


۴- رستوران Kalpazankaya


این رستوران یکی از بهترین رستوران‌های ساحلی استانبول به حساب می‌آید که در طول روز هنگامیکه آفتاب مایل به فضای ساحلی آن می‌تابد رنگ و طرحی عاشقانه به خودش می‌گیرد. رستورانی که فضای گرم و راحتش شما را وامی‌دارد که درخواستتان را راحت‌تر و عاشقانه‌تر بیان کنید. در سفرتان با تور ترکیه به شما پیشنهاد می‌کنیم برای نوش جان کردن یک ناهار دلچسب دریایی به این رستوران تشریف ببرید و با مطرح کردن درخواستتان یک روز خاطره‌انگیز از سفر به استانبول برای خودتان بسازید.

 

زیباترین شهرهای ترکیه مناسب برای عکس‌های متفاوت عروسی

 

 

Kalpazankaya

 


۵- کافه Pierre Loti


کافه‌ای که در ارتفاع قرار دارد و هنگامیکه به آن تشریف می‌برید استانبول را زیر پا دارید. کافه‌ای منحصر به فرد در یک فضای دلنشین که بودن در آن حال و هوایتان را عوض می‌کند. کافه‌ای که به هنگام نوش جان کردن بهترین قهوه‌های ترکی در آن می‌توانید درخواست ازدواجتان را نیز مطرح کنید طوریکه هیچگاه مزه‌ی خوش این قهوه‌ی ترکی از زیر زبانتن بیرون نرود.

 

گردش در گالاتای استانبول؛ محله‌ای با کافه‌‌ها و مغازه‌های جذاب

 

 

کافه Pierre Loti

 


۶- کلیسای آیایورکی


کلیسایی در جزیره‌ی بیوک آدا. کلیسایی که قدمتش به قرن هجدهم بازمی‌گردد و یکی از اماکن دیدنی خاص استانبول به حساب می‌آید. مکانی که هرکسی به دیدن آن نمی‌رود. در سفرتان به استانبول به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید درخواست ازدواجتان را در یک جای خاص به عشق‌تان مطرح کنید به این کلیسا بروید. مکانی که حال و هوایی روحانی و شگفت انگیز دارد.

 

 

کلیسای آیایورکی

 


۷- کلیسای چورا


کلیسایی قدیمی که تاریخ ساختش بازمی‌گردد به دوران بیزانس. کلیسایی که بیش از صدها سال مردمان مختلف در آن به عبادت پرداخته‌اند. به شما پیشنهاد می‌کنیم در بازدیدتان از این کلیسا به زیر گنبد آن بروید، ناگهانی زانو بزنید و از عشق‌تان خواستگاری کنید.

 

 

کلیسای چورا

 


۸- کشتی‌های تنگه‌ی بسفر


یکی از تفریحات فوق‌العاده‌ای که در استانبول می‌توانید انجام بدهید شرکت در تورهای دریانوردی تنگه‌ی بسفر است. تورهایی که با شرکت در آنها سوار بر کشتی می‌شوید تا برای چند ساعتی در آب و آسمان معلق باشید و لذت ببرید. در سفر رمانتیکتان به استانبول به شما پیشنهاد می‌کنیم یک روز به هنگام غروب آفتاب در این تورها شرکت کنید و درحالیکه در عرشه‌ی کشتی هستید و رنگ باختن خورشید در آسمان را می‌بیند از عشق‌تان خواستگاری کنید.

 

۸ نقطه‌ی فوق‌العاده در استانبول که می‌توانید به تماشای غروب آفتاب بنشینید

 

 

کشتی‌های تنگه‌ی بسفر

۱۱ تیر ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: