۷ کافه‌ی زیبا و دنج چائویانگ پکن، شهر شب‌های رنگارنگ

جاذبه‌های گردشگری پکن
۷ کافه‌ی زیبا و دنج چائویانگ پکن، شهر شب‌های رنگارنگ

پکن یکی از پرجمعیت‌ترین و توریستی‌ترین شهرهای شرق آسیا سالانه از میلیون‌ها گردشگر پذیرایی می‌کند. شهر شب‌های نورپردازی شده و رنگی است اینجا. شهری که مردمان چشم بادامی منظم و دقیق دارد. در سفرتان  با تور چین به این شهر زیبا اگر به دنبال کافه گردی هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۷ کافه‌ی مشهور و پرگردشگر منطقه‌ی چائویانگ این شهر را خدمتتان معرفی کنیم. کافه‌هایی که می‌توانید جدای از بهترین قهوه‌ها، بهترین نوشیدنی‌های گرم و سرد کشور چین را نیز در آنها نوش جان کنید.

 


۱- کافه براکت (Bracket)


کافه‌ای مدرن، شیک و زیبا که در قلب پکن و جایی که سرشار از نمادهای شرق آسیاست رشد کرده و فضایی متفاوت در این شهر خلق کرده است. فضایی که حس و حالی از بودن در کافه‌های مدرن آمریکا و اروپا را به مهمانانش می‌دهد. عصر یک روز شلوغ و پر بازدید از شهر پکن را می‌توانید به این کافه اختصاص بدهید تا بهترین قهوه‌های پکن را در آن نوش جان کنید و یا اینکه اگر احساس گرسنگی می‌کنید و زیاد با غذاهای چینی سازگاری ندارید سالادی از سبزیجات سفارش بدهید و نوش جان کنید. این کافه نه تنها فضایی مدرن بلکه منویی مدرن نیز دارد. بنابراین دست‌تان در انتخاب انواع دسرها و نوشیدنی‌ها و سالادها در این کافه باز است. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۱۱ شب به روی مشتریانش باز است.

 

مهم‌ترین جاذبه‌های توریستی پکن که باید ببینید

 

 

کافه براکت

 


آدرس: پکن، چائویانگ، گونگ‌تی بیلو، ساختمان ۳ شمال دروازه گنگ‌تی

 


۲- کافه Maan


کافه‌ای شیک، زنجیره‌ای، بزرگ و پرطرفدار. کافه‌ای به سبک کافه‌های اروپایی که اندکی با نشانه‌های شرقی و چینی حال و هوای آسیایی به خود گرفته است. کافه‌ای که چوب از اجزای اصلی تشکیل‌دهنده‌ی دکور آن است. حجم وسیع داخل این کافه را میزها و صندلی‌های چوبی پر کرده‌اند و ستون‌هایش تنه‌ی درختان هستند. یکی از معروف‌ترین شعبه‌های این کافه در چائویانگ قرار دارد تا روزانه از نزدیک به دویست نفر آدم پذیرایی کند. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است.

 

بهترین بازارهای پکن برای آن‌ها که عاشق مد هستند

 

 

کافه Maan

 


آدرس: پکن، چائویانگ، خیابان غربی جیانگ‌تای، شماره ۷-۹

 


۳- کافه Central Perk


یک کافه‌ی عالی و خوب در پارک مرکزی پکن. جاییکه همه طور افراد می‌توانند به آن رجوع کنند و از بودن در آن احساس رضایت داشته باشند. کافه‌ای که هم کارمندان ادارات در نیمروز به آن مراجعه می‌کنند، هم توریست‌ها و هم شهروندان عادی. کافه‌ای گرم و صمیمی که قیمت نوشیدنی‌ها و منوی سالادها و دسرهایش چندان گران نیست و همین امر سبب شده است در میان گردشگران طرفداران زیادی داشته باشد. کافه‌ای که همه روزه درهایش از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ شب به روی مشتریانش باز است.

 

۷ دلیل که شما را برای سفر به چین مشتاق می‌کند

 

 

کافه Central Perk

 


آدرس: پکن، چائویانگ، چائو وای سوهو، ساختمان A

 


۴- کافه‌ی C5


یک کافه‌ی کوچک و دنج در خائویای که اگر از کنارش رد شوید محال ممکن است بفهمید از کنار یک کافه گذر کرده‌اید. بنابراین این کافه پاتوق هرکسی نیست و تنها کسانیکه از قبل با آن آشنایی داشته باشند به آن رجوع می‌کنند. کافه‌ای که بهترین قهوه‌های کشور چین را می‌شود در آن نوش جان کرد و در فضای گرم و صمیمی‌اش مدتی را به لذت نشست و بهره برد. این کافه آخر هفته‌ها تعطیل است و درهایش به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

کافه‌ی C5

 


آدرس: پکن، چائویانگ، غرب خیابان پنجم، ساختمان F

 


۵- کافه There Will Be Bread


کافه‌ای متفاوت و خاص که در آن می‌توانید انواع نان‌های تازه‌ی بین‌المللی دنیا؛ مخصوصا فرانسوی را نوش جان کنید و لذت ببرید. کافه‌ای که در ورودیش نوشته است «ما دوست داریم نان بپزیم برای شهری که دوست دارد نان نوش جان کند». یک ساختمان آجری که بیش از نوشیدنی‌ها و قهوه‌های درجه یکش، به نان‌های فرانسوی داغش معروف است. رفتن به این کافه در سفرتان با تور پکن قطعا یکی از به یادماندنی‌ترین خاطرات شما خواهد شد. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب به روی مشتریانش باز خواهد بود.

 

 

 There Will Be Bread

 


آدرس: پکن، چائویانگ، زینگ فوکون ژونگ لو، شماره ۵-۱۵۵

 


۶- کافه Soloist Coffee co


کافه‌ای گرم و صمیمی که بارها به عنوان برترین کافه‌ی شهر پکن انتخاب شده است. کافه‌ای راحت که فضای گرمی را برای مشتریانش می‌سازد و از آنها با بهترین نوشیدنی‌ها و دسرهای پکن پذیرایی می‌کند. البته نوشیدنی‌ها و دسرهایی که چندان ارزان قیمت نیستند. اگر در یک سفر عاشقانه به پکن تشریف برده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از این کافه دیدن کنید و لحظاتی خاطره‌انگیز برای خودتان بسازید. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

Soloist Coffee co

 


آدرس: پکن، چائویانگ، جنوب تایکو لی، شماره ۱۹

 


۷- کافه Flat White


کافه‌ای مدرن که دکورش از چوب و آجر است و در نگاه اول مشتریانش را درگیر فضای نابش می‌کند. در این کافه می‌توانید علاوه بر نوش جان کردن قهوه‌های درجه یک که دانه‌هایش از آمریکای لاتین آمده است، بهترین غذاها و دسرهای چینی را نیز نوش جان کنید. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

Flat White

 


آدرس: پکن، چائویانگ، جاده jiuxianqiao، بخش هنری، شماره ۴

۱۰ تیر ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: