عاشقانه‌ترین نقاط دبی برای برپایی یک جشن عروسی باشکوه

جاذبه‌های گردشگری دبی
عاشقانه‌ترین نقاط دبی برای برپایی یک جشن عروسی باشکوه

تور دبی امروزه یکی از نزدیک‌ترین و ارزان‌ترین مقصدهایی است که می‌توانید به آن سفر کنید. این شهر با در اختیار داشتن برترین امکانات خدماتی و رفاهی یکی از بهترین شهرهای جهان برای مسافرت است. اگر خیال برپایی یک جشن عروسی در یک مکان متفاوت را دارید. همراه ما باشید تا با هم سری به دبی بزنیم. شهری که با داشتن سواحل بی‌نظیر، صحراهای ناب و همینطور هتل‌های لوکس و لاکچری فضاهای بی‌نظیری برای انجام این کار می‌سازد.

 


۱- اقامتگاه Four Season


یک جای لوکس برای برپایی یک عروسی خاص و لاکچری. سالن این اقامتگاه توان پذیرایی ویژه از ۳۶۰ نفر را دارد و عروسی پسران و دختران امیران امارات غالبا در این اقامتگاه برگزار می‎شود. جاییکه هم فضای داخلی دارد و هم فضایی خارجی و رو به دریا. بخشی از ساحل جمیرا در اختیار این اقامتگاه است تا جشن‌های عروسی را در آن برگزار کند.

 

۱۰ مقصد بی‌نظیر در دنیا برای ثبت عکس‌های عروسی!  

 

 

اقامتگاه Four Season

 


۲- هتل Atlantis The Palm


هتلی شیک و مجلل که برای برپایی جشن عروسی درون خودش برنامه‌های ویژه‎‌ای تدارک دیده است. برنامه‌ی برپایی یک جشن عروسی سنتی هندی و یا عربی. این هتل بخش‌های مختلی از جمله ساحل اختصاصی و یک پارک آبی دارد که با وجود این امکانات فضاهای خاص و متفاوتی را برای جشن عروسی شما فراهم می‌آورد. باغ این هتل از دیگر فضاهای بی‌نظیر آن عروسی زوج‌های جوان است.

 

۱۰ هتل ساحلی شگفت‌انگیز دبی را بشناسید

 

 

هتل Atlantis The Palm

 


۳- هتل One and Only Roral Mirage


هتلی بی‌نظیر و خاص با چشم‌اندازی زیبا به شهر دبی و ساحل که یک پکیج عالی برای جشن عروسی زوج‌های جوان دارد. باغ این هتل یکی از رویایی‌ترین مکان‌های دبی برای برپایی جشن عروسی است. در این باغ که انواع گیاه‌ها و گل‌ها پرورش داده شده است زوج‌های جوان می‌توانند به یادماندنی‌ترین شب عمرشان را بسازند. باغ این هتل ظرفیت پذیرایی از ۶۵۰ نفر را دارد.

 

راهنمای سفر عاشقانه به دبی؛ شهر آسمان‌خراش‌ها و سواحل آرام

 

 

هتل One and Only Roral Mirage

 


۴- اقامتگاه صحرایی Al Maha


در یک فضای آرام و امن که دور تا دورش را شن‌های نرم پوشانده‌اند و سقفش آسمان پر ستاره است یکی از خاص‌ترین هتل‌های دبی ساخته شده است. هتلی ساحلی به نام ال ماها. هتلی که توانایی برپایی جشن عروسی را نیز دارد و هرساله تعداد عروسی زیادی در آن برگزار می‌شود. این هتل برای زوج‌های جوان امکانی فراهم می‌آورد که همچون عرب‌های بادیه نشین جشن عروسی خود را برگزار کنند. اگر می‌خواهید همچون عروس‌های عرب آرایش خلیجی داشته باشید و جای ماشین سوار بر شتر شوید و شن‌های نرم صحرا را زیر پا بگذراید عروسی خود را در این هتل می‌توانید برگزار کنید.

 

 

اقامتگاه صحرایی Al Maha

 


۵- هتل JW Marriott Marquis


هتلی که در حومه‌ی شهر دبی قرار دارد و در فضای داخلی و خارجی خود توان برپایی یک جشن عروسی مجلل و باشکوه را دارد. این هتل از آنجا که یک هتل لوکس به حساب می‌آید هزینه‌ی برپایی عروسی در آن اندکی گران است. سالن این هتل ظرفیت پذیرایی از هزار نفر را دارد و برخی از امیران دبی ترجیح می‌دهند جشن عروسی فرزندان خود را در این هتل برگزار گنند. استخر این هتل از دیگر بخش‌های معروف آن است که برخی عروسی خود را در اطراف آن برگزار می‌کنند.

 

 ۱۰ محله‌ی دبی، شهر آسمان‌خراش‌ها و تفریح‌های هیجان‌انگیز

 

 

هتل JW Marriott Marquis

 


۶- هتل Fairmont The Palm


هتلی کوچک اما دنج که می‌توانید عروسی خود را در باغ کوچک آن برگزار کنید. این باغ ظرفیت پذیرایی از ۱۵۰ نفر تا ۴۰۰ نفر را دارد و اگر نمی‌خواهید و یا نمی‌توانید برای عروسی خود در دبی هزینه‌ی زیادی صرف کنید می‌توانید به این هتل به عنوان یک گزینه‎ی جدی فکر کنید. هتلی که تدارک جشن عروسی شما را در پناه درختان نخل و ساحلش می‌بیند.

 

 چگونه سفر لاکچری به دبی را تجربه کنیم؟  

 

 

هتل Fairmont The Palm

 


۷- هتل Jumeirah Beach


در جایی خاص و پرطرفدار با چشم‌انداز هتل برج العرب که یکی بهترین هتل‌های جهان است می‌توانید یک عروسی خاص و لاکچری برگزار کنید. جشنی که نمونه‌اش را تا به حال نه دیده و نه شنیده‌اید. هرروزه و در تمامی فصل‌های سال این هتل آمادگی برپایی یک عروسی باشکوه را در درون خود دارد.

 

 

هتل ساحلی جمیرا

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

نظرات کاربران