طعم جادویی غذاهای ملل در مشهورترین رستوارن‌های دبی

جاذبه‌های گردشگری دبی
طعم جادویی غذاهای ملل در مشهورترین رستوارن‌های دبی

در سفر با تور دبی با تنوعی از رستوران‌ها، دکه‌های غذافروشی و انواع و اقسام کافه‌های متفاوت مواجه می‌شوید که توانسته رنگ و بوی غذاهای ملل مختلف را در این شهر کوچک، همجوار خلیج فارس یک جا به گردشگران ارائه کند. در این بین رستوران‌ها بسیار خوبی وجود دارند که در آن‌ها می‌توانید طعم دلپذیر بهترین غذاهای کشورهای مختلف را بچشید.در سفرتان با تور دبی  به سراغ رستوران‌های تخصصی که غذای مربوط به کشورهای مختلف از سراسر جهان را پخت می‌کنند بروید، امتحان کنید و لذت ببرید .

 

Pai Thai، طعم خوش غذاهای تایلندی


اگر در سفر به دبی هوس غذای تایلندی کردید، یا خواستید در یک فضای ایده‌آل برای شامی دو نفر به سراغ غذاهای آسیایی بروید، Pai Thai بدون شک ایده‌آل‌ترین انتخاب خواهد بود. برای رسیدن به این رستوران زیبا، یک سواری کوتاه و آرامش بخش بر روی قایق‌های چوبی خواهید داشت تا نهایتا به محیط زیبا که آنجا هم دکوری چوبی دارد برسید. منوی Pai Thai همانطور که گفتیم از غذاهای آسیای شرقی و اغلی از تایلند پر شده و کیفیت غذاها با توجه به جوایز ارزنده‌ای که این رستوران دریافت کرده است کاملا تضمین شده است. در کنار غذاهای گوشتی و برنج‌های پخت خاص آسیای شرقی، حتما نودل‌های مختصوص و دست‌ساز Pai Thai را هم امتحان کنید.

 

 رستوران‌های پرطرفدار دبی که گردشگران مشتری آنها هستند

 

 

غذاهای تایلندی

 


آدرس: Jumeirah Al Qasr, Madinat Jumeirah

 


Bread Street Kitchen، بهترین رستوران انگلیسی دبی


مسلما از هر کسی که در دبی بپرسید و آدرس یک رستوران انگلیسی خوب را بگیرید بدون شک شما را به سراغ این رستوران می‌فرستند. جایی که منوی خود را بر اساس غذاهای کلاسیک بریتانیایی و بر اساس فصول مختلف تهیه می‌کند و در این بین چند نمونه غذای اروپایی دیگر نیز در لیست دارد. گوردون رمزی سرآشپز بسیار معروف در این رستوران مشغول به کار است و در آن می‌توانید انواع غذاهای خاص بریتانیایی از جمله گوشت بره، ماهی سالمون به سبک اسکاتلندی و غذاهایی از این دست را میل کنید. برای آن‌ها که گیاه‌خوار هستند هم غذاهای متنوعی برای سفارش در Bread Street Kitchen موجود است.

 

 ۶ رستوران خوشمزه برای دورهمی خانوادگی در دبی! 

 

 

رستوران انگلیسی دبی

 


آدرس: Atlantis, The Palm Crescent Road, Palm Jumeirah

 


Lima Dubai، تجربه خوردن غذاهای پرویی


لیما اسم خود را از روی پیاتخت پرو برداشته و با غذاهای خوشمزه، تند و پر از ادویه‌اش اسم و رسم ویژه‌ای در دبی برای خود راه انداخته است. غذاهای آمریکای جنوبی به سادگی در آسیا پیدا نمی‌شوند، با اینکه در بسیاری از نقاط دنیا به شدت طرفدار دارند، پس امکان تجربه غذایی خوب از این خطه، یک فرصت مناسب برای آن‌هاست که عاشق امتحان کردن غذاهای تازه هستند.

 

 ۹ رستوران‌ جدید دبی که بهتر است در سفر بعدی آن‌ها را امتحان کنید 

 

 

  غذاهای پرویی

 


آدرس: City Walk, Jumeirah

 


Asado، جای غذاهای آرژانتینی نیز خالی نیست


اگر عاشق غذاهای گوشتی هستید، بدون شک باید به سراغ این رستوران آرژانتینی بروید که یکی از بهترین‌ها در زمین غذاهای آمریکای جنوبی و گوشت‌های گریل شده است. البته اشتباه نکنید، با یک رستوران گریل معمولی مواجه نیستید و گوشت‌های کبابی در این رستوران به شیوه اصیل آرژانتینی تهیه می‌شود و طعمی متفاوت با آنچه قبلا خورده‌اید دارد. یکی از معروف‌ترین غذاهای این رستوران گوشتی است که ۷ ساعت روند آماده سازی را طی کرده و بعد از گریل شدن به همراه سیب‌زمینی سرو می‌شود. غذاهای دریایی آرژانتینی و البته چند نوع غذای شیلیایی نیز در این رستوران سرو می‌شود که می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید.

 

 در این ۵ رستوران دبی خوش‌مزه‌ترین غذاهای دنیا را بخورید 

 

 

 غذاهای آرژانتینی

 


آدرس: Palace Downtown, Downtown Dubai

 


folly by Nick & Scott، غذاهای مدرن اروپایی


غذاهای مدرن اروپایی حالا به شکلی متفاوت از غذا خورد بدل شده‌اند و در میان رستوران‌های گرانقیمت خود، طرفداران بیشماری را به سمت این گونه غذاها سوق داده‌اند. folly by Nick & Scott به شما امکان میل کردن چنین غذایی با کیفیتی کم‌نظیر و البته در فضایی فوق‌العاده می‌دهد. نیک آلویس و اسکات پیرس، سر آشپزان این رستوران بیش از ۱۵ سال در تیم گوردون رمزی معروف کار کرده‌اند و بعد از یاد گیری راز و رمز پخت غذا زیر نظر یکی از بهترین سرآشپزان دنیا، حالا رستورانی موفق را برای خود دایر کرده‌اند.

 

 شکم‌گردی در دبی با کامیونت‌های فروش غذا ! 

 

 

 غذاهای مدرن اروپایی

 


آدرس: Souk Madinat Jumeirah, Al Sufouh Road

 


World on a plate، جین جورج غذاهای ملل مختلف را برایتان پخت می‌کند


از بین تمام رستوران‌هایی که گفتیم، حیفمان آمد به این رستوران اشاره‌ای نکنیم. سرآشپز معروف این رستوران غذاهای مختلفی از جمله غذاهای کشورش فرانسه، جایی که در آن آشپزی یاد گرفته نیویورک، غذاهای مدیترانه‌ای و حتی آسیایی را پخت می‌کند. بسیاری از غذاهای این رستوران به شکل کلاسیک پخت شده و به شیوه‌ای مدرن سرو می‌شوند که باعث شده تجربه‌ای متفاوت از خوردن غذاهای ملل مختلف را بر روی یک میز تجربه کنید.

 

 

 World on a plate

 


آدرس: Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach, Jumeirah Beach Road

۲۶ اسفند ۱۳۹۶

نظرات کاربران