معرفی برترین کافه‌های کوش آداسی

جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی
معرفی برترین کافه‌های کوش آداسی

 در سفر با تور کوش آداسی نوروز 97 جدای از رستوران‌های برتر شهر که باید آن‌ها را برای صرف غذایی خوب در شهر به خوبی واز قبل ارزیابی کرد، کافه‌ها نیز اهمیت بسیار زیادی دارند. صرف یک صبحانه یا عصرانی خوب، شادابی شما را بیشتر کرده، باعث می‌شود از سفر خود لذتی دو چندان ببرید.
در این مطلب نگاهی می‌اندازیم به ۵ کافه برتر کوش‌آداسی از نظر کاربران سایت تریپ‌ادوایزر و خوراکی‌هایی که در آن‌ها سرو می‌شود.


۱ـ کافه Mado کوش آداسی


مادو بدون شک پرطرفدارترین کافه‌ی کوش آداسی در بین گردشگران محسوب می‌شود، مخصوصا اگر بحث سر خوردن صبحانه آن هم در محیطی بسیار ایده‌آل باشد. مادو در کنار ساحل بنا شده و هم میزهای درون سالنش و هم میزهای بیرونی‌اش کاملا به منظره‌ی دریا مشرف هستند، آن هم در خیابان زیبایی که در بهار و تابستان درختانش گل داده و منظره‌ای بسیار زیبا پدید می‌آورند. محیط داخلی کافه هم همیشه با گل‌های زیبا آراسته می‌شود و سرویس دهی مسئولین آن نیز عالی و با برخوردی بسیار دوستانه است.

 

 

مشهورترین رستوران‌های کوش آداسی با خوشمزه‌ترین غذاهای دریایی

 

 

کافه Mado کوش آداسی

 


چند منوی مختلف برای سفارش در مادو وجود دارد. برای صبحانه دست شما برای انواع نوشدیدنی و کیک‌ها و خوراکی‌های مختلف باز است و برای عصرانه نیز می‌توانید از تنوع بالای دسرهای آن استفاده کرده و هر چه که خواستید سفارش بدهید، انواع کیک‌ها، شیرینی‌های متنوع، دسرهای اصلی ترکی و ... . در این میان برای صرف غذا نیز مادو انتخاب خوبی به نظر می‌رسد. با توجه به تنوع بسیار خوب غذاها و سرویس‌دهی عالی‌اش. با این وجود از نظر قیمتی مادو کمی بالاتر از حد معمول کوش آداسی قرار دارد که به واسطه محل قرار گیری و کیفیت غذاهایش کاملا قابل درک است.

 

کوش آداسی؛ جزیره‌ی پرندگان، بهشت مسافران

 

 

کافه Mado کوش آداسی

 


۲- کافه Cafe Center کوش آداسی


کافه سنتر بخش زیادی از محبوبیتش را به خاطر کیفیت غذاها در قبال قیمت نسبتا پایینش به دست آورده است. این کافه از نظر ظاهری یک مکان معمولی دو نبش است که جدا از میزهایی که داخل سالن چیده شده، در بیرون آن نیز دور تا دور میزهای شیکی قرار دارد تا بتوانید در فضای باز غذایتان را میل کنید.

 

 

کافه Cafe Center کوش آداسی

 


منوی این کافه بیشتر به درد عصرانه‌ها و حتی شام می‌خورد. در این مکان می‌توانید نوشیدنی، انواع شیرینی‌جات ترکی و البته غذاهای متنوع سفارش دهید. کیفیت غذاها بسیار خوب است مخصوصا اگر آن را قیمتی که دارد مقایسه کنید. پیتزای ترکی و نوشیدنی‌های سرد این مکان از جمله محبوب‌ترین سفارش‌ها در منوی آن محسوب می‌شود.

 

بهترین اقامتگاه‌های ساحلی کوش‌آداسی برای تعطیلات نوروز

 

 

کافه Cafe Center کوش آداسی

 


۳- کافهzsut کوش آداسی


یکی از محبوب‌ترین مراکز شهر که محلی‌ها هم به شدت آن را دوست داشته و به آن مراجعه می‌کنند. جایی که به کیک‌های خوشمزه‌اش معروف است و تنوع بالایی را برای انتخاب مشتریان ایجاد می‌کند. این مکان نسبتا جمع و جور فاصله چندانی با دریا نداشته و به راحتی می‌توانید از ساحل پیاده به آن مراجعه کنید یا اینکه بعد از صرف یک صبحانه دلچسب به کنار دریا مراجعه نمایید.

 

گشت و گذاری عاشقانه در کوش‌آداسی؛ شهر ساحلی ناب

 

 

کافهzsut کوش آداسی

 


همانطور که گفتیم Ozsut به کیک‌هایش معروف است. هر زمانی که به این کافه جذاب مراجعه کنید چندین و چند نوع کیک مختلف را مشاهده خواهید کرد که بسته به نوعش، برای هر تکه قیمتی بین ۸ تا ۱۲ لیر خواهد داشت. اگر چه این قیمت برای کافه‌های کوش‌آداسی کمی گران به نظر می‌رسد، اما با توجه به کیفیت خدمات این مکان و کیفیت کیک‌ها به گواه مراجعه کنندگان، به نظر طبیعی برسد. البته این همه‌ی چیزی نیست که در Ozsut پیدا خواهید کرد، انواع گلاسه‌ها، بستنی‌ها، نوشیدنی‌های سرد و گرم و ... در محیط گرم این کافه سرو می‌شود که برای صرف هر دو وعده صبحانه و عصرانه مناسب خواهد بود.

 

 

کافهzsut کوش آداسی

 


۴- کافه Coconut Beach Cafe&Bar کوش آداسی


از مفرح‌ترین کافه‌های کوش آداسی که در کنار ساحل قرار گرفته است و شما می‌توانید هم در محیط داخلی بسیار زیبایش، هم بر روی میزهای موجود در ایوان آن و هم در میزهای موجود در ساحل سفارشتان را تحویل بگیرید. استفاده از دکورهای ساده اما زیبا، این مکان را به یکی از محبوب‌ترین مراکز کوش آداسی تبدیل کرده که در طول هفته برنامه‌های متنوعی برای مشتریانش ترتیب می‌دهد.

 

 

 کافه Coconut Beach Cafe&Bar کوش آداسی

 


تنها چیزی که کمی از امتیاز این کافه-بار کم می‌کند، کیفیت متوسط غذاها و دسرهایی است که در این مکان سرو می‌شود. بسیاری از غذاهای موجود در آن تعریف می‌کنند، اما محیط، برنامه‌های متنوع آن و سرویس‌دهی‌اش را بسیار بهتر از غذاهایش می‌دانند. چند نوع کیک، دسرهای ترکی، انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد و سفارش غذا برای شام منوی Coconut Beach Cafe&Bar را تشکیل می‌دهد.


۵-کافه  Deja Vu Cafe Bar کوش آداسی


همان طور که از لقب دژاوو پیدا است، کاملا مشخص خواهد بود که با چطور کافه‌ای مواجه هستیم. یک کافه‌بار کوچک و همیشه شلوغ که جوی بسیار گرم و گیرا دارد. منوی این کافه به هیچ وجه قابل مقایسه با هیچ کدام از موارد یاد شده نیست و تنوع بسیار پایینی دارد، اما تمامی مراجعین به آن هم نظرند که سرویس دهی و جو موجود در دژاوو بسیار عالی است.

 

 

کافه Deja Vu Cafe Bar کوش آداسی

 


یکی از بهترین مکان‌ها برای صرف انواع نوشیدنی و بدون تردید از بهترین‌های چای ترکی. البته باید در نظر بگیرید که این کافه بار بیشتر به درد ساعت‌های پایانی شب می‌خورد تا غروب‌دم‌های کوش آداسی.

۰۲ اسفند ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: