سفر به هوشی مین در ویتنام برای هنردوستان

جاذبه‌های گردشگری ویتنام
سفر به هوشی مین در ویتنام برای هنردوستان

ویتنام یکی از سبزترین و دیدنی‌ترین کشورهای دنیاست و سفر با تور ویتنام سفر به یکی از متفاوت‌ترین کشورهای شرق آسیاست؛ چرا که این کشور توانسته فرهنگ شرقی را با فرهنگ غربی تلفیق کند و مردمانی متفاوت داشته باشد. کشوری که پر از نقاط بکر است و می‌تواند هر مسافری را به هیجان بیاورد. در سفرتان به یکی از زیباترین شهرهای ویتنام یعنی هوشی مین، اگر به دنبال یک بازدید هنری هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۶ گالری مشهور این شهر را یک به یک خدمتتان معرفی کنیم.


Saigon Outcast

با رفتن به این مکان می‌توانید چشمگیرترین نقاشی‌های دیواری ویتنام را ببینید. اینجا یکی از بهترین مکان‌ها عکاسی در هوشی مین است. مکانی که فقط مخصوص نمایش هنرهای تجسمی نیست و یکی از مکان‌های اصلی شهر برای برگزاری رویدادها نیز به شمار می‌آید. مکانی که در آن بعضی شب‌ها جلسات نمایش فیلم برگزار می‌شود و تعداد زیادی از جوانان شهر را به خودش می‌کشاند. مکانی که یک رستوران و کافه‌ی عالی برای انواع دورهمی‌ها را نیز در خود دارد. جایی که کلاس‌های آموزشی زیادی برگزار می‌کند و به همین دلیل با مراجعه به آن می‌توانید با هنرمندان جوان شهر ویتنام نیز آشنا شوید. 

Lotus Gallery

اگر علاقه‌مند به تماشای نقاشی‌ها هستید باید بدانید در سفر به ویتنام اینجا یکی از بهترین گالری‌های این کشور است که می‌توانید به آن مراجعه کنید. جایی که از دهه‌ی ۱۹۹۰ فعالیت می‌کند و به همین دلیل یکی از گالری‌های باسابقه‌ در هوشی مین به شمار می‌آید. جاییکه اطلاعات جزئی و لازم درباره هر نقاشی را زیر آن درج کرده است و بیشتر آثارش مربوط به پرتره‌ها می‌شوند. ویتنام یکی از کشورهایی مهم شرق آسیاست که سال‌ها با آمریکا جنگیده و رنج‌های بسیار دیده است. اگر می‌خواهید شاهد رنج این مردمان در صورت‌شان باشید در سفر به هوشی مین می‌توانید به این گالری تشریف ببرید و در حدود یک ساعت برای تماشای پرتره‌هایش وقت بگذارید.

 

راهنمای آسان برای اولین سفر به ویتنام

Museum of Fine Art

این موزه مشهورترین موزه‌ی شهر است که حتما اگر اهل هنر و فرهنگ باشید در سفر به هوشی مین باید به دیدن آن بروید. موزه‌ای که در آن می‌توانید آثار هنرمندان بومی ویتنام را مشاهده کنید و به روح هنری این کشور نفوذ نمایید. موزه‌ای که بنای آن نیز یکی از مهمترین بناهای هنری شهر به شمار می‌آید. بنایی که معماری‌اش تلفیقی از معماری فرانسوی و چینی است. چرا که توسط یک تاجر که متولد چین بوده است ساخته شده. این موزه امکان آشنایی شما با هنرم و هنرمندان مهم ویتنام را فراهم می‌آورد. بنابراین برای بازدید از آن وقت بگذارید.

 

معرفی ۹ فستیوال مهم و زیبای کشور ویتنام

Craig Thomas Gallery

این گالری در سال ۲۰۰۹ تاسیس شده است و یکی از گالری‌های مشهور هوشی‌ مین در نمایش آثار هنرمندان قدیمی ویتنام به شمار می‌آید. جاییکه در سرتاسر ویتنام شناخته شده است و کمی اعتبار بین‌المللی و جهانی نیز دارد. این گالری یکی از بهترین گالری‌های شهر برای تماشای آثار هنرمندان معاصر هوشی مین محسوب می‌شود؛ بنابراین در سفرتان به این شهر اگر قصد دارید با نگاه‎های هنری معاصر ویتنام آشنا شوید به شما توصیه می‌کنیم به این گالری تشریف ببرید. ساعات بازدید از این گالری که در تمامی روزهای هفته درهایش به روی بازدیدکنندگان باز است به شرح زیر است:

  • یکشنبه تا جمعه: ۱۱ تا ۱۸ 
  • شنبه: ۱۲ تا ۱۷

Apricot Gallery

این گالری یکی از مهمترین گالری‌های هوشی مین برای نمایش نقاشی‌های بزرگ به شمار می‌آید. نقاشی‌هایی که ابعادشان طبیعی نیستند و هرکدام‌شان در خود یک نوع روایت‌گری دارند. نقاشی‌هایی که هنرمندان سرشناس ویتنامی آنها را کشیده‌اند و جزو آثار مهم و تاریخی این کشور به حساب می‌آیند. در این گالری جدای از آثار هنرمندان نامدار ویتنامی، می‌توانید به تماشای آثار هنرمندان جوان این کشور نیز بروید. درهای این گالری در تمامی روزهای هفته از ساعت ۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ به روی بازدیدکنندگانش باز است. بنابراین در تمامی روزهای سفرتان به هوشی مین ۱۲ ساعت فرصت دارید به بازدید از این گالری بروید.

 

بهترین فعالیت‌های شبانه در هانویی ویتنام

Luc Minh Gallery

این گالری یکی از گالری‌های خصوصی پرطرفدار ویتنام به شمار می‌آید. جاییکه در آن می‌توانید به تماشای آثار هنریِ به جا مانده از جنگ بروید. جدای از زمان جنگ نیز در این موزه می‌توانید به تماشای آثار هنری و تاریخی کشور ویتنام بروید که یک علاقه‌مند به هنر آنها را جمع‌آوری کرده است. این گالری به نوعی یک موزه به شمار می‌آید. به هنگام بازدید از این گالری می‌توانید اطلاعات جالبی از تاریخ معاصر ویتنام به دست بیاورید.

۰۹ تیر ۱۳۹۹

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: