مشهورترین رستوران‌های کوش آداسی با خوشمزه‌ترین غذاهای دریایی

جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی
مشهورترین رستوران‌های کوش آداسی با خوشمزه‌ترین غذاهای دریایی

کوش آداسی جزیره‌ای که در سال نزدیک به صد هزار نفر جمعیت و صدها هزار نفر توریست دارد یکی از دنج‌ترین گوشه‌های کشور ترکیه است که گردشگران زیادی را هم به هیجان می‌رساند و هم به آرامش. در سفرتان با تور کوش آداسی نوروز 97 به این شهر بندری، ساحلی و تاریخی اگر به دنبال رستوران‌های خوب هستید در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا ۱۰ رستوران مشهور این شهر را خدمتتان معرفی کنیم. رستوران‌هایی که در آنها هم می‌توانید غذاهای دریایی خوب نوش جان کنید و هم غذاهای اصیل ترکیه‌ای.

 

 کوش آداسی؛ جزیره‌ی پرندگان، بهشت مسافران


۱- رستوران لیسر در کوش آداسی


لیسر از آن دسته از رستوران‌های دنج است که بر بام هتلی در کوش آداسی واقع شده است. این رستوران مشتریانش را با غذاهای درجه یک دریایی پذیرایی می‌کند و چشم‌انداز ویژه‌ای از دریای اژه به آنها عرضه می‌کند. لیسر که جزو رستوران‌های لوکس کوش آداسی به حساب می‌آید همه روزه از حوالی ظهر تا نیمه‌های شب درب‌هایش به روی مشتریانش باز است.

 

 

رستوران لیسر در کوش آداسی

 


۲- رستوران فراتلی لا بوفالو در کوش آداسی


اگر در قلب کوش آداسی و در پناه سواحل دنج آن هوس غذاهای ایتالیایی کردید فراتلی لا بوفالو یکی از بهترین رستوران‌های این شهر است که می‌توانید به آن بروید. در این رستوران غذاهایی مانند پیتزا، راویولی، لازانیا، ماکارانی و اسپاگتی در خوشمزه‌ترین حالت سرو می‌شوند. فراتلی لا بوفالو جزو رستوران‌های لوکس کوش آداسی به حساب می‌آید که برای نوش جان کردن غذاهای آن باید هزینه‌ی نسبتا زیادی بپردازید.

 

 معرفی برترین سواحل کوش‌آداسی برای یک روز تفریح لذت‌بخش

 

 

رستوران فراتلی لا بوفالو در کوش آداسی

 


۳- رستوران نئوپالس در کوش آداسی


در قلب کوش آداسی رستورانی وجود دارد که در آن هم می‌توانید غذاهای دریایی نوش جان کنید، هم غذاها و کباب‌های ترکیه‌ای و هم برخی از غذاهای معروف آمریکای لاتین. این رستوران ساحلی که نئوپالس نام دارد همه روزه در همه‌ی وعده‌های غذایی از مشتریانش پذیرایی می‌کند و درب‌های آن از صبح تا نیمه‌های شب بی‌وقفه باز است. سرآشپز نئوپالس یکی از معروف‌ترین سرآشپزهای کوش آداسی است.

 

 

رستوران نئوپالس در کوش آداسی

 


۴- رستوران کومسال درکوش آداسی


در فضایی دنج و آرام و در مجاورت ساحلی که نسیمی خنک بر آن می‌وزد، رستورانی تأسیس شده است که یکی از رمانتیک‌ترین رستوران‌های کوش آداسی به حساب می‌آید. کومسال اما دلیل معروفیتش فقط فضای دنج آن نیست که این رستوران به غذاهای خوش طعمش نیز شناخته می‌شود. در این رستوران می‌توانید انواع غذاهای ترکیه‌ای را در خوشمزه‌ترین حالت‌شان نوش جان کنید.

 

راهنمای گردشگری کوش آداسی

 

 

رستوران کومسال درکوش آداسی

 


۵- رستوران مزگیت در کوش آداسی


در سفرتان در تعطیلات با تور کوش آداسی نوروز97 به کوش آداسی اگر می‌خواهید به یک رستوران ارزان و دنج بروید بدون تردید باید مزگیت را انتخاب کنید. این رستوران توسط اعضای یک خانواده اداره می‌شود و در آن انواع غذاهای دریایی با قیمت‌هایی مناسب و ارزان به مشتریان ارائه می‌شوند.

 

 

رستوران مزگیت در کوش آداسی

 


۶- رستوران هالیدی این در کوش آداسی


هالیدی این به سبب آنکه صندلی‌هایش را در پیاده راه چیده است این روزها به یکی از رستوران‌های معروف کوش آداسی تبدیل شده است. در این رستوران می‌توانید انواع کباب‌های ترکی را سفارش بدهید و به همراه پیش غذاهای منحصر به فرد آنها را نوش جان کنید.

 

 

رستوران هالیدی این در کوش آداسی

 


۷- رستوران آنتپلی در کوش آداسی


در کوش آداسی اگر هوس غذاهای خانگی کردید و خواستید غذاهایی نوش جان کنید که از سلامتی و بهداشت آنها خیالتان راحت باشد می‌توانید به آنتپلی بروید. این رستوران همه روزه مهمانانش را در دو وعده‌ی غذایی نهار و شام با بهترین غذاهای خانگی پذیرایی می‌کند.

 

 

رستوران آنتپلی در کوش آداسی

 


۸-رستوران حسن کولکوقلو در کوش آداسی


حسن کولکوقلو رستورانی است که در مجاورت دریا و ساحل تأسیس شده و میان گردشگران به تراسش شناخته می‌شود. تراسی که چشم‌اندازی زیبا از دریا به مشتریانش ارائه می‌دهد. در این رستوران می‌توانید انواع کباب‌ها را سفارش بدهید و نوش جان کنید. درب‌های این رستوران همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است و از آنها با انواع وعده‌های غذایی پذیرایی می‌کند.

 

 

رستوران آنتپلی در کوش آداسی

 


۹- رستوران اوستا کاظم در کوش آداسی


اوستا کاظم قدیمی‌ترین رستوران کوش آداسی به حساب می‌آید که بیش از ۶۰ سال از زمان تأسیسش می‌گذرد. در این رستوران انواع غذاهای دریایی به روش سنتی و بسیار سالم طبخ می‌شوند.

 

 

 رستوران اوستا کاظم در کوش آداسی

 


۱۰- رستوران بلک اند وایت در کوش آداسی


در نزدیکی بازار ماهی کوش آداسی رستورانی قرار دارد که در آن انواع مختلف ماهی‌ها به انواع روش‌ها طبخ می‌شوند. این رستوران یکی از رستوران‌های ارزان شهر کوش آداسی به حساب می‌آید که در آن می‌توانید وعده‌ی غذایی نهار و شام را نوش جان کنید.

 

 

 بلک اند وایت در کوش آداسی

۰۲ بهمن ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: