Land of Legends ، برترین تم پارک آنتالیا

جاذبه‌های گردشگری آنتالیا
Land of Legends ، برترین تم پارک آنتالیا

در نگاهی کلی، Land of Legends یک پارک آبی جذاب و بزرگ به نظر می‌رسد که در کنار چند هتل بسیار معروف بنا شده است که در سفرتان با تور آنتالیا نوروز 97 می توانید یک تجربه لذت بخش به همراه خانواده‌تان داشته باشید. اما این مکان جذاب یک تم‌پارک فوق‌العاده با امکاناتی کم‌نظیر از جمله چندین سواری بسیار خوب، سینمای پنج بعدی، موج‌های مصنوعی و... است و می‌تواند تا ساعت‌ها شما و خانواده‌تان را سرگرم کند.

 

راهنمای سفری نوروزی به آنتالیا، مروارید مدیترانه


نگاهی کلی به Land of Legends آنتالیا


این مکان بسیار بزرگ به صورت کلی به سه بخش تقسیم می‌شود. محل پارک که شامل بازی‌های آبی، صخره مصنوعی، موج‌های مصنوعی، بازی‌های متنوع و سواری‌هاست. بخش پادشاهی و هتل‌ها که شامل چند هتل، رستوران، اتاق‌های استراحت و بازی کودکان، ماساژ و ... است. بخش دیگر مجموعه نیز شامل آکواریوم، استخرهای نمایش و نگهداری از حیوانات و البته بخش بسیار جذاب پنگوئن‌ها می‌شود که به هنگام سفرتان با تور آنتالیا ، دیدن این پارک را از دست ندهید.

 

 

hotel

 


پارک Land of Legends آنتالیا


پارک‌ اصلی، مهم‌ترین جذابیت Land of Legends محسوب می‌شود. مکانی عالی برای بازی و تفریح. تعداد بسیار زیادی بازی مختلف در این بخش وجود دارد که نمی‌توان همه را یک به یک نام برد اما به چند نمونه از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 

۱۳ جاذبه دیدنی وتاریخی آنتالیا

 

 

رودخانه خروشان

 


رودخانه خروشان: یکی از پرطرفدارترین بخش‌هایی پارک که شامل یک مسیر ۳۹۰ متری می‌شود که شما سوار بر قایق، با سرعت زیاد آن را طی می‌کنید.
استخر کودکان: این بخش با چندین غریق مربی نگهداری می‌شود و با عمق کم و وسایل بازی متعدد، بهترین مکان برای تفریح کودکان محسوب می‌شود که می‌توانند با هم سن و سالان خود به بازی مشغول شوند.
سینمای پنج بعدی: برای تجربه‌ای جذاب از دیدن فیلم آماده باشید! صندلی‌های متحرک، افکت‌های بادی، آبی، مه، لیزر و افکت‌های نوری متعدد با تصاویر سه بعدی و صدای فراگیر، شما را در دنیای فیلم غرق خواهد کرد.
موج‌های مصنوعی: در منطقه‌کوچکی زیر صخره بخشی در نظر گرفته شده که با فاصله‌ای کوتاه میزبان موج‌های مصنوعی‌ست. یک مکان جذاب برای بازی‌.

 

 

wave

 


سرسره ها و تونل‌های آبی: یکی از بلندترین تونل‌های آبی کل ترکیه را می‌توانید در Land of Legends تجربه کنید. به غیر از این مورد چندین سرسره و تونل کوچک و بزرگ مخصوص کودکان و بزرگسالان در پارک مهیا شده است.

 

 

سرسره های آبی

 


ترن هوایی: جدا از یک قطار آرام که به دور پارک می‌گردد، یک ترن هوایی فوق‌العاده نیز در پارک وجود دارد که تا ۴۳ متر ارتفاع می‌گیرد و سرعتش تا ۸۶ کیلومتر نیز می‌رسد. یک سواری سی ثانیه‌ای کوتاه، اما بسیار جذاب!
قایق‌های خانوادگی: چند مدل سواری خانوادگی در پارک مهیا شده که بعضی از آن‌ها شناور بودن در بخش‌های متفاوتی از پارک است و بعضی دیگر برای سرخوردن در تونل‌ها یا سرسره‌های آبی. هر چه که هست، می‌توانید به همراه خانواده بر روی این تجهیزات سوار شده و همگی از آن لذت ببرید.

 

۸ ساحل زیبای آنتالیا؛ نگین توریستی دریای مدیترانه

 


آکواریوم و استخرهای Land of Legends در آنتالیا


از همنشینی با پنگوئن‌ها تا شنا با دلفین‌ها و نهنگ‌های کوچک سفید، این بخش پارک یک تجربه‌ی فراموش نشدنی خواهد بود.

 

 

dolfin

 


در آکواریوم‌های مختلف ماهی‌ها، جدا از بخش‌هایی که برای تماشا می‌توانید مراجعه کنید، بخش‌هایی برای غواصی دو متری و ۶ متری در نظر گرفته شده که می‌توانید در بین ماهی‌ها چرخیده و آن‌ها را از نزدیک ببینید.

 

 

snorking

 


بخش مربوط به پنگوئن‌ها هم همانطور که گفته شد از جذاب‌ترین بخش‌های پارک است، در کنار قفس مربوط به ببرها که می‌توانید این موجودات پرابهت را از دور تماشا کنید. اما در بخش نمایش‌ها و بازی با حیوانات می‌توان شیرهای دریایی و دلفین‌ها را دید، با دلفین‌ها شنا کرد و با آن‌ها به بازی مشغول شد.
در نهایت نیز پیشنهاد می‌کنیم دیدن از آکواریوم مربوط به کوسه‌ها را هر گز فراموش نکنید.

 

 

aquarium

 


پادشاهی Land of Legends در آنتالیا


در این بخش جدا از چندین هتل که در اطراف پارک قرار گرفته، اتاق‌های بازی‌های کامپیوتری و تفریح کودکان و همچنین یک بخش نگهداری از خردسالان در نظر گرفته شده است. استراحت‌گاه‌های مختلف، اتاق ماساژ و سالن مخصوص جشن‌ها نیز از مهم‌ترین بخش‌های این منطقه محسوب می‌شود.

 

گشت و گذاری تاریخی در آنتالیا؛ شهر ساحل‌ها و دریایی آرام

 

 

kingdom

 


اما برای صرف غذا یا نوشیدنی نیز به هیچ وجه به مشکل نخواهید خورد. مجموعا ۱۴ کافه، رستوران و غذاخوری در این مجموعه وجود دارد که شامل انواع مدل‌های غذای بومی و بین‌المللی و ساندویچ‌های مختلف می‌شود

 

 

رستوران

۲۶ دی ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: