۹ نکته مهم برای خرید بهتر از فستیوال حراج دبی

جاذبه‌های گردشگری دبی
۹ نکته مهم برای خرید بهتر از فستیوال حراج دبی

همانطور که پیشتر گفتیم، چند روزی است که فستیوال خرید دبی آغاز شده و این فستیوال تا پایان ماه ژانویه ادامه خواهد داشت. یکی از بهترین‌ زمان‌ها برای سفر با توردبی و استفاده از تخفیف‌های واقعی در تمامی اجناس و حتی اماکن، هتل‌ها و حتی رستوران‌ها. حتی از نظر زمانی نیز زمستان با دمای ۲۳ تا ۲۶ درجه‌ای دبی، بهترین زمان ممکن برای سفر به این شهر محسوب می‌شود.

 

حراج واقعی را در فستیوال خرید ۲۰۱۸ تجربه کنید


اما برای شرکت در این جشنواره بزرگ که در سراسر شهر و از مراکز خرید بزرگ تا فروشگاه‌های کوچک را شامل می‌شود، بهتر است چند نکته مهم را به یاد داشته باشید که در این مقاله به آن‌ها اشاره خواهیم داشت:

 


۱- اولین کاری که باید انجام دهید خرید یک کارت پیش پرداخت DSF Pass با قیمتی بین ۳۹۹ تا ۱۱۹۰ درهم است. این کارت‌ها که در ایام جشنواره به فروش می‌رسد، در بسیاری نقاط شما را از پرداخت پول نقد بی‌نیاز می‌کند، برای استفاده از اکثر جاذبه‌های مهم گردشگری تا ۶۵ درصد برایتان تخفیف به همراه خواهد داشت و در استفاده از اکثر رستوران‌ها نیز تخفیفی ایده‌آل نصیبتان خواهد کرد. حتی اگر می‌خواهید به دیدن نمایش‌های ماه ژانویه در دبی یا حتی کنسرت‌ها هم بروید، با استفاده از این کارت‌ها می‌توانید بلیطی با تخفیف بسیار خوب دریافت کنید.

 

راهنمای سفر۴ روزه به دبی ؛ شهرتفریح در شن‌های صحرا و آبی دریا

 

 

کارت DSF Pass

 


۲- با توجه به تابلوهای تخفیفی که در سراسر شهر مشاهده خواهید کرد، ممکن است در انتخاب خود دچار مشکل شده و اجناسی که نیازی به آن‌ها ندارید را خریده و خیلی زود دارایی‌های خود را به اتمام برسانید. به همین دلیل اول لیستی از اجناس مهم را تهیه کرده و بدون اینکه به چیزهای دیگری فکر کنید، آن‌ها را بخرید. سپس با گشتن میان مغازه‌ها با خیالی راحت به خرید و استفاده از تخفیفات مختلف بپردازید.

 

۳ جشنواره جذاب وخوشمزه کریسمسی در دبی که باید در آنها شرکت کنید

 

 

خرید در دبی

 


۳- اگر قصد خرید لباس‌های مد روز از برندهای جهانی دارید، این فستیوال بهترین گزینه برای شما خواهد بود. بسیاری از برندهای معروف جهان در دبی به فروش لباس مشغولند و تقریبا تمامی آن‌ها به واسطه تغییر فصل تخفیف‌های بسیار خوبی رو اجناس خود ارائه می‌کنند. با تمام افت قیمتی که در اجناس الکترونیک یا تجهیزات دیگر مشاهده می‌کنید، دیدن تخفیف‌های لباس عملا تعجب شما را به همراه خواهد داشت.

 

بهترین فروشگاه‌های دبی برای آنها که عاشق مد زمستانی هستند

 

 

حراج دبی

 


۴- قیمت طلا در این فستیوال به شدت کاهش پیدا می‌کند. اما دو نکته بسیار حائز اهمیت است. ابتدا قیمت روز دبی را باید با ایران مقایسه کنید و سپس به سراغ مغازه‌های معروف دبی برای فروش طلا بروید و از بهترین برندها خرید کنید. چون تفاوت قیمت مراکز معمولی و مراکز معتبر در این ایام به حداقل ممکن می‌رسد.

 

از بازارهای سنتی دبی ارزان‌تر خرید کنید

 

 

خرید طلا در دبی

 


۵- نگاهتان به تبلیغ‌های درون شهر باشد که بسیاری از اشخاص معروف هنرمندان بزرگ برای گردهمایی‌ها یا برگزاری کنسرت به این شهر می‌آیند. در پارک‌ها نیز شخصیت‌های مهم کارتونی در قالب عروسک‌های بزرگ به نمایش گذاشته می‌شوند که می‌توانند برای کم سن و سال‌ها جذاب باشند.

 

 

دبی

 


۶- لباس‌های مناسب در زیر لباس اصلی خود بپوشید تا وقتتان در پشت درهای اتاق پرو صرف نشود. به واسطه شلوغی بیش از حد استفاده از اتاق‌های پرو مخصوصا در فروشگاه‌های معروف می‌تواند زمان زیادی از شما تلف کند.

 

 

خرید دبی

 


۷- روز خود را زود شروع کنید تا اجناس بهتری نصیبتان شود. جمعیت بسیاری در این ایام به دبی سفر می‌کنند و آن‌ها منتظر نخواهند ماند تا شما ابتدا خریدهایتان را انجام دهید. پس اگر جنسی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، اول صبح برای خریدش اقدام کنید.

 

کریسمس امسال را در این ۹ فستیوال دبی جشن بگیرید

 

 

مرکز خرید دبی

 


۸- استفاده از کارت‌های اعتباری و همراه نداشتن پول نقد امری ضروری به نظر می‌رسد. هم به واسطه اینکه به همراه داشتن مبلغ زیادی پول کار سختی است و هم اینکه در موقع تمام شدن، تهیه پول از باجه‌های ATM زمانی را از شما تلف خواهد کرد.


۹- اخبار محلی را از طریق‌ سایت‌ها و توییتر دنبال کنید. بسیاری از تخفیف‌های لحظه‌ای از این طریق به گوش مردم می‌رسد و برنامه‌های زیادی در سطح شهر برگزار می‌شود که می‌توانید به این واسطه به آن‌ها نیز دسترسی داشته باشید.

 

 

۱۶ دی ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: