حراج واقعی را در فستیوال خرید ۲۰۱۸ دبی تجربه کنید

جاذبه‌های گردشگری دبی
حراج واقعی را در فستیوال خرید ۲۰۱۸ دبی تجربه کنید

بالاخره به فستیوال خرید سالانه دبی نزدیک می‌شویم، زمانی که بسیاری از فروشگاه‌ها تخفیف‌های بسیار خوبی برای اجناس خود ارائه می‌دهند و گردشگران آمده از چهار سوی جهان را به وجد می‌آورند.با توردبی حتما در این فستیوال‌ها شرکت کنید.

 

کریسمس امسال را در این ۹ فستیوال دبی جشن بگیرید


زمان فستیوال دبی


فستیوال خرید دبی در سال ۲۰۱۸ از ۲۶ دسامبر (۵ دی)  آغاز می‌شود و تا ۲۷ ژانویه (۸ بهمن) ادامه خواهد داشت. مراکز خرید بزرگ همگی در این بازه زمانی تخفیف‌های ویژه‌ای را ارائه می‌کنند اما ممکن است فروشگاه‌های محلی خارج از مراکز خرید یک یا دو روز زودتر به جشنواره‌های خود پایان دهند.

 

فستیوال‌های دبی که حضور در آنها را نباید از دست بدهید

 

 

 فستیوال دبی

 


تا چه حد تخیف و بر رو چه اجناسی در فستیوال دبی داده می شود ؟


یکی از مولفه‌های جذاب این جشنواره سالانه تنوع اجناسی است که شامل تخفیفات گسترده می‌شوند. شما همانقدر که در مراکز خرید مختص لباس برچسب‌های تخفیف را می‌بینید، در فروشگاه‌های صوتی و تصویری نیز با آن مواجه خواهید شد. البته با توجه به اینکه میزان ۲۵ تا ۹۰ درصد تخفیف در همه‌ی فروشگاه‌ها در نظر گرفته شده، باید برای دستگاه‌های صوتی و تصویری حداقل را در نظر گرفت و در بعضی مراکز فروش پوشیدنی حداکثر را. البته چند شرکت بزرگ همچون سونی، فوجیتسو و ایسر سال قبل بعضی جنس‌های خود را با ۳۰ تا ۷۰ درصد تخفیف در فروشگاه‌های اصلی خود به فروش رساندند.

 

 

فستیوال لوازم برقی دبی

 


سال‌های گذشته تخفیف‌های ۷۵ درصدی مخصوصا برای پوشاک گستردگی بیشتری داشت. خوشبختانه با توجه به اینکه فروشگاه‌های محلی و خارج از مراکز خرید نیز به این جنشواره می‌پیوندند، تنوع محصولات بسیار بیشتر از آنچه که فکرش را کنید خواهد شد.
این جشنواره تنها شامل تخفیف می‌شود؟

 

 

فستیوال دبی

 


با توجه به تخفیف‌ها، خود خرید اجناس نوعی برد محسوب می‌شود، اما مراکز خرید بزرگ در این جشنواره تقریبا یک ماهه جوایز ویژه‌ای را نیز به مراجعه کنندگان خود می‌دهند. بعضی از این جوایز همچون لامبورگینی امسال مرکز خرید دبی، در پایان به یک نفر اهدا می‌شود و بعضی جوایز روزانه نیز بر حسب شانس به صورت آنی و نقدا به مشتری داده می‌شود.

 

بهترین فروشگاه‌های دبی برای آنها که عاشق مد زمستانی هستند


حتی هتل‌های دبی هم تخفیف می‌خورند!


با توجه به حضور بیش از سه میلیون گردشگر در ایام این فستیوال، بسیاری از هتل‌ها هم به این جمع اضافه شده و قیمت‌های خود را پایین می‌آورند. از مهم‌ترین این هتل‌ها می‌توان به Ritz-Carlton، Jumeirah Beach Hotel، Madinat Jumeirah و Emirates Towers اشاره کرد که به مهمانان خود بسته‌های تخفیفی پیشنهاد می‌کنند. البته این هتل‌ها چند نمونه‌ای هستند که اسمشان در تبلیغات برده شده، در غیر اینصورت تقریبا تمامی هتل‌های دبی در این روزها تخفیفاتی را ارائه می‌کنند.

 

 ۱۰ هتل ساحلی شگفت‌انگیز دبی را بشناسید

 

 

هتل‌های دبی

 


در دبی از کجا خرید کنیم؟


در این ایام به شکلی واضح وقتی پا به شهر می‌گذارید، جو حاکم را درک خواهید کرد. دبی اگر چه آتش‌بازی بزرگی در لحظه‌ی سال نوی میلادی راه می‌اندازد و در بسیاری از بخش‌ها می‌توانید دکورهای کریسمسی را ببینید، اما جو تخفیفات در این کشور مسلمان نشین بیش از جشن سال نوست. تمامی مراکز خرید بزرگ و کوچک در این جشنواره شرکت می‌کنند و فروشگاه‌های سطح شهر نیز به آن‌ها اضافه می‌شوند. از جمله جاهایی که در کنار خرید می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یک جایزه بزرگ امتحان کنید:


Dubai Mall
Global Village
کمپ جشنواره خرید در صحرا
مرکز خرید جشنواره
مرکز خرید مرکاتو

 

 در دبی کودکان خود را به این مراکز خرید ببرید

 

 

خرید در دبی

 


همانطور که گفته شد این‌ها تنها نمونه‌هایی از مراکز خرید هستند و در همه‌ جای دبی این جشنواره برپاست.

 


برنامه‌های جذاب در فستیوال دبی


در این ایام برنامه‌های جذاب دیگری نیز در سطح شهر برپاست، از جمله تور یک روزه دبی سافاری که سفری کوتاه به صحراست و با تخفیف ویژه و برنامه‌های مخصوص این زمان تدارک دیده شده، فستیوال فیلم که در این ایام برگزار می‌شود و برنامه‌های تفریحی، کنسرت‌ها و تئاترهای باشکوه که برای خیل جمعیتی که در این یک ماه به دبی می‌آیند برنامه ریزی شده است.

 

۳ جشنواره جذاب و خوشمزه کریسمسی در دبی که که باید در آنها شرکت کنید

 

 

فستیوال فیلم دبی

۰۳ دی ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: