جشنواره حراج تابستانه دبی؛ تجربه‌ی لذت‌بخش خرید با بهترین تخفیف‌ها

جاذبه‌های گردشگری دبی
جشنواره حراج تابستانه دبی؛ تجربه‌ی لذت‌بخش خرید با بهترین تخفیف‌ها

 قبلا در مطلبی گفتیم تابستان ؛ ارزانترین فصل سفر به دبی است ، حالا به سراغ لیست نسبتا کاملی از بهترین تخفیف‌های ممکن در این شهر رفته‌ایم که می‌توانید درسفر با  تور دبی از آن‌ها استفاده کنید. این لیست شامل مهم‌ترین و بهترین مراکز در دسته‌بندی‌های مختلف می‌شود، پس قبل از سفر، نگاهی به این لیست بندازید.

 


تخفیف در تفریح‌های دبی


Wild Wadi Waterpark


یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین پارک‌های آبی دبی در این ایام یک تخفیف اساسی برای گردشگران در نظر می‌گیرد و بلیط ۳۳۶ درهمی را با ۱۴۹ درهم شامل پکیج کامل ارائه می‌کند. یک بلیط ویژه شامل نوشیدنی‌های مختلف در هنگام حضور در پارک نیز ارائه خواهد شد که ۱۶۹ درهم خواهد بود.

 

تابستان داغ را در وایلد وادی دبی خنک کنید!

 

 

Wild Wadi Waterpark

 


Dolphin Bay


دلفیناریوم بسیار جذاب پارک آبی آتلانتیس نیز تخفیفات بزرگی خواهد داشت و بلیط‌های آن در بخش‌های مختلف تا حدود ۴۵ درصد کاهش خواهش داشت.


Hub Zero


یکی از جذاب‌ترین پارک‌های بازی‌های مجازی و کامپیوتری نیز قیمت بلیط‌های دسترسی کامل خود را در ایام تابستان از ۵۷۵ درهم به ۲۷۵ درهم کاهش می‌دهد.

 

هاب‌زیرو دبی؛ بهشت بازی‌های رایانه‌ای برای نوجوانان

 

 

Hub Zero

 


پارک آبی Laguna


بلیط‌های این پارک آبی نسبتا جدید هم از ۱۲۵ درهم به ۹۹ درهم کاهش پیدا خواهد کرد. به طور کلی بلیط‌های مختلف این محل برای بخش‌های متفاوت همگی به همین اندازه ارزان خواهند شد.


تخفیف در رستوران‌های دبی


لیست رستوران‌هایی که به ارائه تخفیف می‌پردازند بسیار طولانی است، پس تنها به بهترین‌ها خواهیم پرداخت و جاهایی که با توجه به گرانی ارائه خدماتشان، تخفیف‌های ذکر شده در هر کدام تفاوت زیادی در هزینه تمام شده‌شان خواهد داشت.


صبحانه در Plantation Restaurant & Terrace


اگر قرار باشد یک صبحانه بسیار جذاب را امتحان کنید، این رستوران برای شما ایده‌آل خواهد بود. بوفه باز آن ۴۹ درهم در ایام تابستان قیمت خواهد داشت و هیچ محدودیتی برای خوردن غذا در آن در نظر گرفته نشده است.

 

رستوران‌های پرطرفدار دبی که گردشگران مشتری آنها هستند

 

 

Plantation Restaurant

 


هر چقدر که بخواهید در The Royal Budha غذا بخورید


با پرداخت ۷۸ درهم می‌توانید تا جایی که می‌توانید از منو و بوفه The Royal Budha غذا سفارش داده و در این رستوران بسیار خوب به صرف غذا مشغول شوید.


منوی باز Links


در Links هم اوضاع دقیقا به همین طور است و شما با پرداخت مبلغ ۹۹ درهم برای دو نفر می‌توانید در این رستوران بسیار خوب در کنار زمین گلف به خوردن شام یا نهار مشغول شوید.

 

۶ رستوران خوشمزه برای دورهمی خانوادگی در دبی!


غذای دو نفره در Crab Market


این رستوران بزرگ در قلب منطقه تجاری دبی، دو سری غذای کامل به همراه نوشیدنی را با شما تنها ۹۵ درهم حساب خواهد کرد.


غذای تایلندی در Spice Emporium


دیدن پخت غذا در رستوران‌های باز این رستوران و البته تجربه یک پرس کامل (بدون نوشیدنی) در این رستوران گرانقیمت برایتان ۲۰۵ درهم تقریبا نصف قیمت همیشگی هزینه‌بر خواهد بود.

 

۹ رستوران‌ جدید دبی که بهتر است در سفر بعدی آن‌ها را امتحان کنید

 

 

Spice Emporium

 


باربیکیو گروهی در JB’s Gastropub


استیک‌ها و انواع کباب‌های این رستوران با قیمت ۲۲۹ درهم برای دو نفر و ۴۱۹ درهم برای چهار نفر عرضه می‌شود که حدود نصف قیمت معمول خواهد بود.


غذای هندی Moombai & Co


این رستوران معروف نیز در ایام تابستان قیمت خود را کاهش داده و غذای کامل یک نفر به همراه نوشیدنی را با تنها ۶۹ درهم سرو می‌کند.

 

در این ۵ رستوران دبی خوش‌مزه‌ترین غذاهای دنیا را بخورید


برترین غذاهای دریایی در Hoi An


رستوران بسیار گرانقیمت Hoi An در این تابستان یک تخفیف حسابی به مهمانان خود می‌دهد و غذاهای دریایی خود از جمله خرچینگ و انواع ماهی‌های فوق‌العاده را با ۶۰۵ درهم برای دو نفر سرو می‌کند. این قیمت حدود ۶۰ درصد کم‌تر از قیمت معمول این رستوران در طول سال است.

 

 

Hoi An

 


از دیگر رستوران‌هایی که تخفیف‌های مختلف از ۲۰ تا ۵۰ درصد ارائه می‌کنند:


Hunters Room & Grill
Dunes Café
Waka
Baker & Spice
Marina Social
Iris Dubai
Gharana
Rhodes Twenty 10
Spice Emporium
Crazy Fish
The Lion by Nick & Scott
Khyber


 استخرها و اسپاهای دارای تخفیف در دبی


B/Attitude Spa


اسپا و استخر لوکس B/Attitude Spa یک پکیج شامل شام، استفاده از تمامی امکانات از جمله چند استخر بیرونی و داخلی، اسپا، سونا، جکوزی و ... را با قیمت ۳۹۹ درهم ارائه خواهد کرد.

 

 

B/Attitude Spa

 


RIVA


حضور در این مجموعه جذاب به جای ۲۰۰ درهم هزینه ۱۰۵ درهمی برایتان خواهد داشت و از طرفی تمام نوشیدنی‌ها و غذاهای ارائه شده در آن، در تمام ایام تابستان با تخفیف ۲۵ درصدی ارائه می‌شود.

 

با چند برنامه‌ی ساده، در دبی ارزان تفریح کنید


Shades


مجموعه استخر و اسپای هتل بسیار لوکس و معروف آدرس در دبی مارینا، از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه با پرداخت ۲۱۰ درهم در دسترس خواهد بود و می‌توانید با پرداخت صد درهم اضافی، غذا و نوشیدنی را نیز به لیست خدمات خود اضافه کنید. در دیگر روزهای هفته این تخفیف کم‌تر شده و به ترتیب ۳۱۵ و ۱۵۰ درهم می‌شود.


Waldorf Astoria Spa


مجموعه لوکس و بسیار گرانقیمت Waldorf Astoria Spa پکیج‌های مختلف تخفیفی از ۲۰ تا ۵۰ درصد ارائه می‌کند که شامل تمامی خدمات آن از تانک‌های ماهی تا اسپا و ماساژ می‌شود.

 

 

Waldorf Astoria Spa

 

۲۳ خرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: