راهنمای خرید در آگرا ؛ شهر تاج‌محل نماد عشق در دنیا

جاذبه‌های گردشگری آگرا
راهنمای خرید در آگرا ؛ شهر تاج‌محل نماد عشق در دنیا

با همراهی تور دهلی آگرا جیپور (مثلث طلایی) می‌توانید میهمان آگرا یکی از قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ ترین شهرهای هندوستان شوید که به عنوان یکی از رئوس مثلث طلایی گردشگری این کشور به حساب می‌آید. این شهر، به مانند دیگر شهرهای هند شهر تضادهاست. یعنی در عین حال که مدرن است، اصالت دارد و در حالیکه غنی‌ست، پر از فقر است. در سفرتان به آگرا و پس از بازدید از اماکن تاریخی گردشگری این شهر مانند تاج‌محل، قلعه‌ی آگرا و مجموعه‌ی فاتح پورسیکری اگر به دنبال بازارها و مرکزخریدهای این شهر هستید در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا بهترین و معروف‌ترین‌شان را خدمتتان معرفی کنیم.

 

تور هند نوروز 97


۱- مرکزخرید اوماکس آگرا

 

 

مرکزخرید اوماکس آگرا

 


در مساحتی بیش از ۱۷۰ هزار متر مربع در قلب شهر آگرا مرکزخریدی واقع شده است که هم پوشاک می‌فروشد، هم جواهرات و هم لوازم برقی منزل. اوماکس نمونه‌ی یک مرکزخرید کامل است که رستوران‌های درونش از جمله بهترین رستوران‌های شهر آگرا هستند و سالن‌های مجللی که دارد از جمله بهترین سالن‌های عروسی این شهر. در سفرتان به آگرا اگر به دنبال خرید اجناس با کیفیت و مارک‌دار هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به اوماکس ودینگ بروید.

 


۲- مرکزخرید تی‌.دی.‌آ آگرا

 

مرکزخرید تی‌.دی.‌آ آگرا

 

در نزدیکی تاج‌محل مرکزی خریدی واقع شده است که هم برندهای معتبر دنیا در آن به فروش می‌رسد و هم اجناس فیک و از این رو تی‌.دی.‌آی در نزدیکترین فاصله به زیست دوگانه‌ی شهر آگرا قرار دارد. این مرکزخرید امکانات تفریحی نسبتا مناسبی دارد و به همین جهت اگر به همراه خانواده به آگرا سفر کرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم برای خرید به تی‌.دی.‌آی بروید.

 


۳- مرکزخرید پسفیک تاج آگرا

 

 

 

مرکزخرید پسفیک تاج آگرا

 

مرکزخریدی شیک، به دور از شلوغی‌ها و فقرهای موجود در شهر آگرا قرار دارد که نظم و مقررات آن بیشتر از دیگر مرکزخریدهای آگراست. این مرکزخرید که پسیفیک تاج نام دارد و به تازگی ساخته شده است هرچه شما در سفرتان به آگرا نیاز داشته باشید را عرضه می‌کند.

 


۴- مرکزخرید آشوک کاسموس آگرا

 

مرکزخرید آشوک کاسموس آگرا

 

 

مرکزخریدی که بیشتر واحدهای صنفی درونش با کارت‌های اعتباری بین‌المللی کار می‌کنند و هیچ محدودیت و مشکلی برای گردشگران از این جهت به وجود نمی‌آورد آشوک کاسموس است. این مرکزخرید در ده طبقه طراحی شده است و درون آن هرچه بخواهید به عنوان سوغاتی بخرید را می‌توانید پیدا کنید. از لوازم برقی و خانگی بگیرید تا پوشاک و اسباب‌بازی‌ها.

 


۵- مرکزخرید جواهرات آگرا

 

 

مرکزخرید جواهرات آگرا

 


شما در واقع در این سفر به اگرا ؛ قطعه‌ای از بهشت رسیده‌اید و بعد از گشت و گذار در زیبایی‌های آن می‌توانید به مرکزخرید جواهرات آگرا بروید چرا که جدای از آنکه شما قصد خرید داشته باشید یا نه، یکی از جذاب‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهر به حساب می‌آید. هندی‌ها به مانند ما ایرانی‌ها عاشق جواهرات هستند و به عنوان یکی از ملت‌های چیره‌دست در ساخت و ساز زیورآلات در تمامی دنیا شناخته می‌شوند. حیف است کسی به آگرا برود و از این مرکزخرید دیدن نکند. در برخی از واحدهای صنفی این مرکزخرید شما می‌توانید مراحل مختلف ساخت یک شیء زینتی را از مرحله‌ی اول تا مرحله‌ی آخر تماشا کنید.

 

 

آنتیک‌ فروشی های آگرا

 

۶- بازار سادار آگرا

 

 

بازار سادار آگرا

 

 

اگر برای خرید سوغات می‌خواهید وارد زیست روزمره‌ی مردم آگرا شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم به سادار بروید. این بازار شلوغ و پر جنب‌وجوش از بازارهای معروف شهر آگراست که طبقه‌ی متوسط این شهر اجناس مورد نیاز خود را از آن خرید می‌کنند. رستوران‌های این بازار از رستوران‌های محبوب مردم آگراست و مردمان این شهر غالبا در آخر هفته‌ها به همراه خانواده برای غذا خوردن به این رستوران‌ها می‌روند.

 


۷- بازار راجا کیماندی آگرا

 

 

بازار راجا کیماندی آگرا

 

 

راجا کیماندی یکی از قدیمی‌ترین بازارهای فروش پارچه و لباس در سراسر هندوستان است که در دو طرف جاده‌ی M.G شهر آگرا برپا می‌شود. اگر قصد خرید اجناس ارزان قیمت را دارید و می‌خواهید از لوکس بودن بیرون بیایید و روی دیگری از شهر آگرا را از نزدیک ببینید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به این بازار سری بزنید. چرا که این بازار تصویر متفاوتی از مردم آگرا به شما ارائه می‌دهد. تصویری قدیمی که اگر علاقه‌مند به سینمای هندوستان بوده باشید بار نوستالژیک برایتان پیدا می‌کند.

 

۸- بازار کیناری آگرا

 

 

ازار کیناری آگرا

 


یک بازار شلوغ که اگر بخواهید زیاد زمان در آن صرف کنید حتما خلق‌تان تنگ می‌شود. چرا که هرلحظه یک وسیله‌ی نقلیه کنارتان بوق می‌زند و یا تن‌تان به تن آدمی دیگر برخورد می‌کند. کیناری یکی از بازارهای قدیمی و سنتی شهر آگراست که غذاهای خیابانی معروفی در آن به فروش می‌رسد.

۱۱ دی ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: