فعالیت‌هایی برای سفری دو نفره به کوالالامپور

جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور
فعالیت‌هایی برای سفری دو نفره به کوالالامپور

کم‌تر چیزی همچون یک سفر دو نفره به کشوری خارجی می‌تواند خاطره‌ای بی‌بدیل در دفتر زندگی کسی بسازد. کوالالامپور از آن دست شهرهایی است که برای هر قشری که به مهمانی آن‌ها می‌روند، چیزی برای عرضه دارد و زوج‌ها نیز این فرصت را دارند تا با یکدیگر روزهایی عالی را در سفر با تور مالزی بگذرانند. در مقاله‌ی امرز ما ۹ فعالیت جذاب را به شما معرفی می‌کنیم که در سفر با تور کوالالامپور می‌توانید همراه همسر خود تجربه نمایید.


تجربه‌ای دو نفره از زندگی محلی در کوالالامپور

یکی از راه‌های کشف کوالالامپور، درخواست از راهنماهای محلی برای تور میان محله‌های قدیمی شهر و زندگی عادی مردم است. به دیدن مردم عادی شهر بروید، از ساختمان‌های قدیمی بازدید کنید و در کوچه‌ها و بازارهای کوچک شهر دیدن نمایید.

 

۸ مرکزخرید کوالالامپور برای خرید سوغاتی‌های زیبا


قایق سواری در دریاچه‌ی زیبای پوتراجایا

یکی از فعالیت‌های رمانتیکی که می‌توانید همراه همسر خود به انجام برسانید، رفتن به روی آب دریاچه‌ی بسیار زیبای پوتراجایا است. قایق‌های متفاوت و جذابی در این دریاچه فعالیت دارند که از جمله آ‌ن‌ها قایق‌های چوبی هستند که قایق‌ران محلی آن را می‌راند و شما تنها از بودن در این محل لذت خواهید برد.

 


پیک نیک در جایی با منظره‌ای زیبا

کوالالامپور شهری دارای تپه‌های زیبا در اطرافش است که مناظر بسیار زیبایی را برای مسافرانش به همراه دارد. یکی از کارهای بسیار خوب و البته ارزانی که می‌توانید به انجام برسانید، رفتن به پیک نیک بر روی این تپه‌هاست. البته جدا از پیک نیک، رستوران‌هایی هم هستند که بر روی این تپه‌ها قرار دارند و همان نما را برایتان به همراه خواهند داشت.

 

معرفی هتل‌های لوکس در کوالالامپور


شب‌های زیبای کوالالامپور را در هتل نمانید

شب‌ها در کوالالامپور آنقدر جذابیت دارد که نخواهید آن را در هتل سر کنید، پس بهتر است دست همسر خود را گرفته و در بازارهای شبانه، مراکز مختلف سرگرمی و محله‌ی چینی‌ها به گردش پرداخته و از روزهای سفر خود به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.

 


شام در هتل‌هایی که روی سقف قرار گرفته‌اند

کوالالامپور چندین و چند رستوران عالی بر روی سقف دارد که شب‌ها نمایی بسیار دیدنی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. شامی رمانتیک و جذاب و یک تجربه فراموش نشدنی از شب‌های شما در سفر به این شهر. از جمله این رستوران‌ها می‌توان به Fuego، The 39 و Marble اشاره کرد که جزو بهترین‌ها هستند. اگر هم می‌خواهید دو نفره شامی هیجان انگیز را امتحان کنید، در Dinner In The Sky روی میزی شام بخورید که بین زمین و آسمان آویزان است!

 

بهترین نقاط کوالالامپور برای کمپ زدن و لذت بردن از طبیعت


اسپا و ماساژ دو نفره

اسپاها در کشورهای شرق آسیا، مراکز مهم به حساب می‌آیند که گردشگران از آن‌ها استقبال زیادی به عمل می‌آورند. انتخاب‌ها در این زمینه برایتان بسیار است، اما پیشنهادهای متفاوت را نسبت به پیشنهادات معمول بیشتر جدی بگیرید تا خاطره‌ای متفاوت برای خود داشته باشید. مثل بودن در اسپای جوجو و پکیج اسپای شکلاتی که بسیار جالب و مخصوص زوج‌های جوان است.

 


تور تماشای کرم‌های شب تاب

اگر چه کوالالامپور جاذبه‌های جذاب مدرن زیادی دارد که اصلی‌ترین دلیل ما برای سفر به این شهر است، اما گاهی نیاز است که از شلوغی‌های آن فاصله گرفت و به یک گردش چند ساعته‌ی دو نفره رفت. یکی از بهترینِ این گردش‌ها تماشای کرم‌های شب تاب در کوالا سلانگور است که در فاصله‌ی نسبتا کمی از شهر قرار گرفته و تورهای متعددی به مقصد آن برگزار می‌شود.

 

۴ مرکز خرید مهم کوالالامپور را بشناسید


رفتن به Genting Highlands

یکی دیگر از جاهایی که می‌توانید از شلوغی شهر فرار کنید، Genting Highlands است که از زیباترین نقاط کوالالامپور به حساب آمده و با ارتفاع ۲ هزار متری که دارد، بخشی سرسبز و بسیار پرطرفدار از کوالالامپور به حساب می‌آید. در کنار جاذبه‌های فراوانی که Genting Highlands دارد، فعالیت‌های تفریحی زیادی نیز در این بخش از شهر گنجانده شده که از دلایل رفتن به این مکان به حساب می‌آید.

 


سواری‌های هیجان انگیز در تم‌پارک‌های کوالالامپور

تم‌پارک‌ها فقط برای بچه‌ها نیستند و بزرگ‌ترها نیز می‌توانند بازی‌های هیجان انگیز و مخصوص به خود را در آن تجربه کنند. ترن‌های هوایی پارک Escape، بازی‌های آبی Sunway Lagoon و بازی‌های متنوع موجود در پارک‌های بازی کوچکی که در مراکز خرید واقع‌ شده‌اند، از جمله فعالیت‌هایی است که می‌توانید در این تم‌پارک‌ها به انجام برسانید.

 

گشت و گذار در آکواریوم جذاب کوالالامپور

۲۸ مهر ۱۳۹۸

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: