لذت دیدن زیبایی‌های دبی را از فراز آسمان تجربه کنید

جاذبه‌های گردشگری دبی
 لذت دیدن زیبایی‌های دبی را از فراز آسمان تجربه کنید

با توردبی علاوه بر خرید از مراکز خرید و بازارهای سنتی  نباید دیدن اماکن تاریخی، صحراها و سواحل را در  فستیوال‌های بی نظیر دبی ،از دست بدهید. با این شرایط بازه به شما پیشنهاد می‌دهیم حتما سری هم به آسمان این شهر بزنید و زیبایی‌های دبی را از فراز آسمانش ببینید و ازتجربه هیجان انگیز آن لذت ببرید. در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا با هم سری به آسمان این شهر و تورهایی که می‌توان این شهر را در آسمانش سیاحت کرد بزنیم.  

 

پرواز در شهر با بالگردهای دبی
در این پروازها شما می‌توانید به همراه پنج نفر دیگر سوار یک بالگرد مجهز شوید و به همراه یک خلبان کارکشته و ماهر  آسمان شهر دبی را گشت بزنید. زمان گشت‌زنی در آسمان با این تورها، در حدود یک ربع و بیست‌وپنج دقیقه می‌باشد و شما باتوجه به زمانیکه تمایل دارید در آسمان بگذرانید باید هزینه‌ی متفاوتی پرداخت نمایید. در این پروازها شما این شانس را دارید که خلیج‌فارس و کشورهای حاشیه‌اش را از آسمان تماشا کنید و نیز از کنار برج العرب و برج الخلیفه، از بزرگترین آسمان خراش‌های دنیا بگذرید و برسید به فراز صحرای جمیرا.

 

 

تورهوایی دبی

 

 

محل برگزاری این تورها باند هتل‌های معروف و آسمان‌خراش‌های این شهر که امکان فرود بالگرد دارند می‌باشد و کودکان زیر دو سال و همچنین خانم‌هایی که ماه‌های آخر بارداری‌شان را سپری می‌کنند اجازه‌ی استفاده کردن از این تورها را ندارند.
این تور همه روزه معمولا از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر، ۱۲:۳۰ ظهر تا ۲ بعد از ظهر و از ۲:۳۰ بعد از ظهر تا ۴ بعد از ظهر برگزار می‌شود.

 

 

گشت هوایی در دبی

 

 

دنیای تفریحات لاکچری دبی آنچنان گسترده است که هربار می‌توان با حیرت از آنها صحبت کرد، برای همین نکته‌ی مهم در تفریح به وسیله‌ی این بالگرد آن است که بهتر است از قبل بلیط روز و ساعتی که می‌خواهید این پرواز را انجام دهید را از طریق سایت‌های مختلف رزرو نمایید و اصلا نگران این کارتان نباشید. چون اگر تا هفت روز قبل از پرواز بلیط خود را کنسل کنید، پولی که پرداخت کرده‌اید تمام و کمال به شما بازگردانده خواهد شد.

 پرواز با بالن
پرواز با بالن بر فراز شهر دبی یکی از مهیج‌ترین تورهای هوایی این شهر می‌باشد که معمولا ۶ ساعت به طول می‌انجامد و به همراه سرو صبحانه می‌باشد. البته شما با شرکت در این تورها تمامی شش ساعت را در هوا و درحال پرواز نخواهید بود بلکه این بالن‌ها شما را به صحراهای دنج و بکر دبی خواهند برد و در آنجا با امکاناتی ویژه از شما پذیرایی خواهند کرد.

 

 

پرواز با بالن

 

با ثبت‌نام در این تورها، برگزارکنندگان آن به دنبال شما در هر هتلی که اقامت داشته باشید خواهند آمد و شما را به محل پرواز خواهند برد و هنگام اتمام تور نیز مجددا شما را به هتل‌تان بازخواهند گرداند.
در این تورها، شما با پروازی به طول حدود یک ساعت برفراز شهر دبی، طلوع آفتابی بی‌نظیر و همچنین پرواز عقاب‌ها و شکار کردنشان را خواهید دید که یک تجربه‌ی منحصر به فرد می‌باشد. البته لازمه‌ی شرکت در این تورها سحرخیزی شما می‌باشد. چرا که این تورها در ساعت ۴:۳۰ صبح برگزار می‌شود.

 

 

پرواز با بالن در دبی

 

 

این تور برای کودکان زیر چهار سال ممنوع می‌باشد و بهتر است قبل از سفرتان به دبی بلیط آن‌ها را رزرو نمایید و باز هم نگران نباشید. این تورها نیز اگر هفت روز قبل از تاریخ بلیط‌تان آن را کنسل کنید تمامی هزینه‌های شما را باز خواهند گرداند.

 
 پرواز با بالگرد و کمپ در صحرا
در این تورها که معمولا طولش به یک روز می‌انجامد شما قادر خواهید بود یک روز بی‌نظیر و پر از هیجانات و اتفاقات را تجربه کنید. در این تورها شما به وسیله‌ی یک بالگرد در شهر پرواز خواهید کرد و پس از گردش بر فراز خلیج فارس و دریا، به صحراهای اطراف دبی برده خواهید شد و در کمپ‌های آنجا مستقر می‌شوید. اما این پایان ماجرا نیست. پس از استقرارتان در کمپ‌ها شما به استراحت، شتر سواری و بیابان‌گردی خواهید پرداخت و در آخر کبابی بی‌نظیر در صحرا میل  کرده و شب را در بادیه به رقص و آواز سپری خواهید کرد.

 

 

کمپ در صحرای دبی

 

این تورها در صبح زود آغاز می‌شود و پس از پایان، برگزارکنندگان آن شما را مجددا به هتل‌تان بازخواهند گرداند.

پرواز با هواپیماهای اقیانوس نورد     
در این پروازها شما با هواپیماهای کوچک بر فراز خلیج فارس گشت خواهید زد و جزیره‌های آن منطقه را یک به یک خواهید دید. خلبان این هواپیما بر فراز هر جزیره چند دقیقه‌ای مکث خواهد کرد و برای مسافران توضیحاتی درباره‌ی آنها ارائه خواهد داد.
یکی از معروف‌ترین این تورها پرواز دریایی از دبی به ابوظبی می‌باشد که معمولا در حدود یک ساعت تا چهل و پنج دقیقه طول می‌کشد.   

 

 

هواپیمای اقیانوس نورد

به‌هرحال هیچ‌ نگران نباشین، پرواز جزیی جدایی‌نا پذیر از تفریحات دبی است، اگر تمام این راه‌ها نیز برای شما گران و غیرقابل باور است، خیلی ساده و به‌طور رایگان می‌توانید به ساحل کایت دبی بروید و بدون هیچ هزینه‌ای کایت‌های بزرگ پرنده بر فراز آسمان را تماشا کنید و اگر خودتان خیلی به این کار علاقه داشتید از سازنده‌های محلی کایتی بگیرید و ساعت‌ها رد آسمان آبی ساحل پروازش دهید!

اگر به فرایند سفر در ساحل و لذت از آبی بیکران دریا علاقمند هستید، اصلا می‌توانید برنامه‌ی ویژه‌ی سفر برای اقامت در  ۱۰ هتل ساحلی شگفت‌انگیز دبی بگذارید و سفری متفاوت را به‌خاطر بسپارید.

۰۸ آبان ۱۳۹۶

نظرات کاربران