بزرگ‌ترین و برترین مراکز خرید دهلی را بشناسید

جاذبه‌های گردشگری دهلی
بزرگ‌ترین و برترین مراکز خرید دهلی را بشناسید

تور دهلی از بهترین‌ تجربه‌های سفر شما به یکی از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرهای جهان است. به همین دلیل گشتن در آن بدون برنامه‌ریزی و شناخت درست، اشتباه و باعث اتلاف وقت است. و البته با توجه به اینکه خرید یکی از ارکان سفر محسوب می‌شود، بهتر است به‌خوبی بدانید که کدام مراکز تجاری می‌توانند خواسته‌های شما را پاسخ دهند:


Select Citywalk
بدون شک بزرگ‌ترین و شاید برترین مرکز خرید دهلی را باید Select Citywalk محسوب کرد. ساعت کار این مجموعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب است و جدا از فروشگاه‌هایش، شامل مجموعه‌های سینمایی، مناطق مخصوص کودکان، انواع رستوران و کافه و بخش‌های تفریحی مجهز است.

 

 

 selectcitywalk

 

 

مهم‌تر اینکه تقریبا تمامی برندهای برتر هند و دنیا در این مرکز خرید فروشگاه دارند و البته نباید کافه Hard Rock را از نظر دور کرد که با ویژگی‌های منحصر به فردش یکی از جاذبه‌های Select Citywalk محسوب می‌شود.


آدرس: 4, Nelson Mandela Road, Vasant Kunj, New Delhi

 

DLF Emporio
 این مرکز خرید برای آن‌هایی که عاشق برندهای معروف و محصولات لاکچری هستند، ایده‌آل است. در این مجموعه زیبا و البته بزرگ می‌توانید از فروشگاه‌هایی همچون Versace، Giorgio Armani، Burberry، True Religion و ... خرید کنید.

 

 

dlf emporio

 

 

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب Emporio رستوران‌های معروف آن است که شعبه‌های برترین رستوران‌های دنیا از 7 کشور مختلف محسوب می‌شود.

 

آدرس: 4, Nelson Mandela Road, Vasant Kunj, New Delhi

 

Ambience Mall, Gurgaon
 به نظر بعد از Select Citywalk، این مرکز خرید را باید بزرگ‌ترین در دهلی به شمار آورد. فروشگاه‌های متعدد از عرضه‌کنندگان معتبر جهانی و خود هند.

 

 

ambience-mall-gurgaon

 

 

در این مجموعه دو مرکز بازی معروف وجود دارد، یکی Blu-O است که معروف‌ترین باشگاه بولینگ این شهر محسوب می‌شود و دیگر iSkate که پربازدیدترین پیست اسکیت هند به شمار می‌رود و اگر این‌ها هم راضی کننده نبود باید به مجموعه سینماهای Ambience Mall سر بزنید که ۷ سالن مجهز و به روز دارد. نکته حائز اهمیت دیگر در مورد این مجموعه وجود هتل معروف Leela Kempinski در بالاترین طبقه Leela Kempinski است.


آدرس: NH 8, DLF City Phase III, Gurgaon

 

The Great India Palace
 GIP هم از آن مراکز خرید بزرگ است که البته نباید در آن به دنبال برند‌های لاکچری گشت اما همچنان می‌توانید در آن از فروشگاه‌های معروفی همچون Globus یا Pantaloons خرید کنید.

 

 

The Great India Palace

 

 

غیر از یک باشگاه بولینگ بسیار خوب، در این مجموعه یک خانه وحشت نیز وجود دارد تا در یک ماجراجویی لذت‌بخش مراجعه کنندگان خود را بترساند.

یکی دیگر از جذابیت‌های GIP مجموعه آبی World of Wonders است که ممکن است شما را از خرید انداخته و ساعت‌ها به خود مشغول کند.

 

آدرس: Building No-104, Sec- 38 A, Plot No A-2, Noida

 

Ansal Plaza
 و در آخر می‌رسیم به اولین مرکز خرید بزرگی که در دهلی ساخته شد. Ansal Plaza در قلب جنوب هند ساخته شده و جدا از فروشگاه‌های معتبر، دو ویژگی مهم دارد: یکی غذاخوری و رستوران‌های معروفی که همه در این مکان جمع شده‌اند.

 

 

Ansal Plaza

 

دومی معماری خاص و زیبای آن چه در نمای داخلی و چه در محیط بیرونی‌ست. در این مرکز خرید هم بسیاری بخش‌های تفریحی در کنار فروشگاه‌های متعدد یافت می‌شود.

 

آدرس: Ansal Plaza August Kranti Marg, Hudco Place, Andrews Ganj

۱۲ مهر ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: