۱۰ فستیوال معروف امارات که به صورت سالانه برگزار می‌شوند

جاذبه‌های گردشگری دبی
۱۰ فستیوال معروف امارات که به صورت سالانه برگزار می‌شوند

امارات کشور شگفتی‌ها و شگفتی‌سازی‌ها، کشور دبی، شهر آسمان‌خراش‌ها و مرکزخریدها امروزه تبدیل به یکی از کشورهای گردشری بین‌المللی شده است. کشوری که هرساله در خود انواع فستیوال‌های بین‌المللی را برگزار می‌کند. کشوری که تمامی امکانات لوکس و لازم برای پذیرایی و استقبال از هزاران هزار مهمان و گردشگر را دارد. اگر به دنبال اولین فرصت هستید تا با تور دبی به این کشور سفر کنید همراه ما باشید تا ۱۰ فستیوال سالانه‌ی معروف این کشور را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- فستیوال Grand Prix ابوظبی


اگر علاقه‌مند به مسابقات فرمول یک هستید هر ساله در ماه نوامبر فستیوالی در این شهر برگزار می‌شود که طی آن بزرگترین رانندگان فرمول یک جهان به همراه بهترین کمپانی‌های سازنده‌ی ماشین‌های مسابقه‌ای شرکت می‌کنند. فستیوالی که افراد معروف و مشهور جهان را نیز به عنوان تماشاگر به امارات می‌کشاند. فضای Yas Marina Circuit زمینی است که هرساله این فستیوال در آن برگزار می‌شود.

 

 

 Grand Prix

 


۲- فستیوال خرید دبی


از سال ۱۹۹۶ در روزهای پایانی و آغازین سال نو در شهر دبی فستیوالی برگزار می‌شود که طی آن بیشتر مرکزخریدها و برندهای معتبری که در این شهر شعبه دارند اجناس خود را با تخفیف‌های ویژه به مشتریانشان ارائه می‌کنند. بنابراین در این روزها شهر دبی می‌شود مقصد اصلی گردشگرانی که عاشق مد و زیبایی هستند. اگر اهل خرید هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که به شهر دبی به صورت ویژه‌ای برای مسافرت نگاه بیندازید.

 

 بهترین تخفیف را در فستیوال خرید بازارهای روباز دبی تجربه کنید 

 

 

 فستیوال خرید دبی

 


۳- فستیوال بین‌المللی فیلم دبی


فستیوال بین‌المللی دبی امسال چهاردهمین دوره‌اش را درحالی برگزار می‌کند که دیگر تبدیل به یکی از مهمترین فستیوال‌های فیلم در میان عرب زبانان شده است. فستیوالی که افراد مشهور و بزرگی را از هالیوود هرساله دعوت می‌کند. افرادی مانند جورج کلونی، کیت بلانش، مورگان فریمن و بن افلکت.

 

 

  فستیوال بین‌المللی فیلم دبی

 


۴- مسابقات تنیس آزاد دبی


فستیوالی که ۲۵ سال قدمت دارد و هرساله در ماه‌های فوریه و مارچ برگزار می‌شود. فستیوالی که بهترین ورزشکاران تنیس سراسر جهان را در خودش جمع می‌کند و به خاطر حضور آنها افراد مشهور جهان نیز در دبی حاضر می‌شوند. فستیوالی که یکی از جایزه بزرگ‌های مسابقات تنیس در سراسر جهان به حساب می‌آید.

 

 فستیوال‌های دبی که حضور در آنها را نباید از دست بدهید! 

 

 

مسابقات تنیس آزاد دبی

 


۵- فستیوال غذا و مزه دبی


یک فستیوال عالی و هیجان‌انگیز برای آنهایی که عاشق غذاها و مزه‌های متعدد و متفاوت‌اند. یک فستیوالی که سال ۲۰۱۷ دهمین دوره‌ی خود را در این شهر برگزار کرده است و امروزه دیگر یک کودک نوپا نیست. فستیوالی که در ماه مارچ برگزار می‌شود و علاوه بر طبخ غذاهای مختلف از کشورها و فرهنگ‌های مختلف، انواع ورکشاپ‌ها و کلاس‌های آموزشی در زمینه‌ی آشپزی نیز در آن برگزار می‌شود.

 

 خوشمزه‌ترین غذاهایی که باید در فستیوال رستوران‌های جمیرا مزه کنید 

 

 

  فستیوال غذا و مزه دبی

 


۶- فستیوال Dubai Rugby 7s


اواخر نوامبر و اوایل دسامبر هرسال فستیوالی در شهر دبی برگزار می‌شود که یکی از مهمترین و پر استقبال‌ترین فستیوال‌های ورزشی این شهر است. فستیوالی که در آن تیم‌های بزرگ راکبی سراسر جهان شرکت می‌کنند و اتفاقاتی هیجان‌انگیز رقم می‌زنند. این فستیوال نزدیک به دو دهه در دبی قدمت دارد.

 

 

 Dubai Rugby 7s

 


۷- dubai world cup


هرساله در ماه مارچ فستیوالی در دبی برگزار می‌شود که یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی امارات به حساب می‌آید. فستیوالی که بسیار مورد علاقه‌ی خاندان‌های سلطنتی است. فستیوالی که جایزه‌ای بسیار بزرگ دارد. فستیوالی که اسب‌های مسابقه‌ای باید با یکدیگر مسابقه بدهند و هیجان برای تماشاگران و صاحبانشان بیافرینند.

 

 

dubai world cup

 


۸- فستیوال Gitex


فستیوالی که هر ساله در ماه اکتبر برگزار می‌شود و طی آن آخرین دستاوردهای تکنولوژی در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. فستیوالی که کمپانی‌های بزرگی از سراسر دنیا در آن شرکت می‌کنند و بازدیدکنندگانی بین‌المللی نیز در آن حضور می‌یابند. سال گذشته این فستیوال سی و هفتمین دوره‌ی خو را در شهر دبی برگزار کرده است و امروزه یکی از قدیمی‌ترین فستیوال‌های دبی به حساب می‌آید.

 

 

 فستیوال Gitex

 


۹- فستیوال جاز دبی


نزدیک به پانزده سال است در شهر دبی فستیوالی برگزار می‌شود که طی آن معروف‌ترین نوازندگان و خوانندگان جاز دور یکدیگر جمع می‌شوند تا روزهای پر آواز و صدایی برای این شهر بسازند. روزهایی که در ماه فوریه می‌باشند. این فستیوال یکی از معروف‌ترین فستیوال‌های هنری شهر دبی به حساب می‌آید که چند سالی می‌شود افراد سرشناس حوزه‌ی موسیقی نیز در آن شرکت می‌کنند.

 

 

 فستیوال جاز دبی

 


۱۰- فستیوال مادر ملت


دوسالی می‌شود که در شهر ابوظبی برای گرامیداشت همسر شیخ زاید بن سلمان، ۱۰ روز پر رویداد برگزار می‌شود. ۱۰ روز پر از جشن‌ها و پرفورمنس‌های خیابانی. ۱۰ روز پر از موسیقی و بازی و شادی. این فستیوال یکی از جدیترین فستیوال‌های امارات به حساب می‌آید که هر ساله به شهرت آن افزوده می‌شود.

 

 

  فستیوال مادر ملت

 

۰۶ شهریور ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: