۶ رستوران رمانتیک سن پترزبورگ مخصوص یک سفر عاشقانه

جاذبه‌های گردشگری سن پتزربورگ
۶ رستوران رمانتیک سن پترزبورگ مخصوص یک سفر عاشقانه

سن پترزبورگ یکی از پهناورترین شهرهای جهان که یکی از پرجمعیت‌ترین آنها نیز به حساب می‌‎آید به دلیل جاذبه‌های گردشگری پرشمار سالانه هزاران هزار گردشگر را به خودش می‌کشاند. شهری که بناهای تاریخی زیبا کم ندارد. شهر سردی که در فصل‌های گرم سال دیدنی می‌شود.

اگر در یک سفر عاشقانه به همراه تور روسیه به سن پترزبورگ رفته‌‎اید و به دنبال رمانتیک‌ترین رستوران‌ها می‌گردید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۶ رستوران عالی این شهر که می‌توانند حال و هوایی رویایی برای شما بسازند را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- رستوران Percorso


یک رستوران ایتالیایی درجه یک که می‌شود بهترین پیتزاها و پاستاها را در آن نوش جان کرد. یک رستوران عالی که در فضای مدرن و سنتی آن می‌شود ساعت‌ها نشست و گوش سپرد به موسیقی‌های رمانتیک و آرامش‌بخش. یک رستوران که با نورپردازی زیبایش فضایی شاعرانه و رمانتیک برای مشتریانش می‌سازد. یک رستوران مجلل که یک فضای عمومی و چندین فضای خصوصی و کوچکتر دارد.

 

 

مجلل‌ترین رستوران‌های سنت‌پترزبورگ، برای صرف یک شام لاکچری و کم‌نظیر

 

 

درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱ ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است و از آنها با بهترین غذاها و نوشیدنی‌ها پذیرایی می‌کند. سرآشپز این رستوران یکی از بهترین سرآشپزان شهر سن پترزبورگ است.

 

percorso


آدرس: سن پترزبورگ، خیابان وزنسنسکی ۱

 


۲- رستوران Severyanin


یک رستوران سنتی در یک فضای قدیمی. یک رستوران عالی برای آنها که می‌خواهند بهترین غذاهای روسیه را در کنار بهترین‌شان در زندگی نوش جان کنند. یک رستوران ویژه در مرکز تاریخی شهر که می‌شود ساعت‌ها در آرامش سرشار آن نشست و گفت و شنید. یک رستوران که میز و صندلی آن از مبلمان‌های قدیمی و سلطنتی تشکیل شده است.

درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است و از آنها با دو وعده‌ی اصلی غذایی ناهار و شام پذیرایی می‌کند.

 

severyanin


آدرس: سن پترزبورگ، استوریالنی لین

 


۳- رستوران Sintoho


یک رستوران شرقی متعلق به ژاپنی‌ها که با رفتن به آن می‌توانید بهترین غذاهای شرق آسیا را نوش جان کنید. یک رستوران با فضا و دکوری متفاوت و خاص. رستورانی که پیشخدمت‌های آن متناسب با آداب خاصی از آموزه‌های شرق آسیا با شما رفتار می‌کنند.

 

 

۸ فست‌فود معروف سنت پترزبورگ که بهترین برگرهای این شهر را دارد

 

 

درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است. اگر علاقه‌مند به غذاهای دریایی که به روش چینی‌ها و ژاپنی‌ها طبخ می‌شوند هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم در سفر به سن پترزبورگ حتما به این رستوران تشریف ببرید.

 

sintoho


آدرس: سن پترزبورگ، وزنسنسکی پراسپکت ۱

 


۴- رستوران Palkin


یکی از قدیمی‌ترین رستوران‌های شهر سن پترزبورگ که اصالت خاصی دارد و خوشمزه‌ترین غذاهای کشور روسیه در آن سرو می‌شوند. میزها و صندلی‌های چوبی که با روکش‌های سرخ رنگ پوشانده شده‌اند سبب شده است این رستوران فضایی گرم و دلنشین داشته باشد. علاوه بر اینها پنجره‎های بلند بالای آن نیز سبب شده است نور خیلی زیبا به داخل رستوران بتابد و فضای دلنشینی خلق کند.

 

 

۶ غذای سنتی روسی که در سفر به سنت پترزبورگ حتما باید امتحان کنید

 

 

درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۱ شب به روی مشتریانش باز است و از حضور آنها با بهترین تشریفات استقبال می‌کند.

 

palkin


آدرس: سن پترزبورگ، نوسکی پراسپکت ۴۷

 


۵- رستوران IL Lago Dei Cigni


این رستوران یکی دیگر از رستوران‌ها ایتالیایی عالی این شهر است که مشتریان فراوانی دارد. رستورانی که در اطراف دریاچه سوان واقع شده است و یکی از خاص‌ترین رستوران‌های رمانتیک سن پترزبورگ به حساب می‌آید. چرا که قادر است چشم‌اندازی زیبا به مشتریانش ارائه دهد. روزهای سرد زمستانی فضای داخلی این رستوران و روزهای گرم تابستانی فضای خارجی آن یکی از دلنشین‌ترین مکان‌های سن پترزبورگ برای نوش جان کردن لذیذترین غذاهای ایتالیایی به حساب می‌آیند.

درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است.

 

il-lago-dei-cigni


آدرس: سن پترزبورگ، کرستووسکی پراسپکت ۲۱

 


۶- رستوران Dom


یک رستوران هنری که فضای هنرمندانه‌اش در ترکیب با غذاهای بی‌نظیرش آن را تبدیل به یکی از بهترین رستوران‌های سراسر کشور روسیه کرده است. رستورانی که به دیوراهای آن تابلوهای نقاشی آویزان است و از بلندگوهای آن صدای بهترین موسیقی‌ها به گوش می‌رسد تا زیر نورپردازی کلاسیک لامپ‌های زردش فضایی رمانتیک خلق شود. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ظهر تا ۱۱:۳۰ شب به روی مشتریانش باز است و از حضور آنها استقبال می‌کند.

 

dom


آدرس: سن پترزبورگ، مویکا امبارکمنت

 

۲۹ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: