بهترین رستوران‌های روسی در سن پترزبورگ

جاذبه‌های گردشگری سن پتزربورگ
بهترین رستوران‌های روسی در سن پترزبورگ

هرگز بازدید از سنت پترزبورگ بدون رفتن به رستوران‌های روسی که بهترین غذاهای روسی را ارائه می‌دهند تجربه‌ای کامل نخواهد بود. برخی از این رستوران‌ها تلاش می‌کنند بهترین غذاهای قرن ۱۹امی را ارائه دهند در صورتی که برخی دیگر با به کار بردن خلاقیت در غذاهای سنتی سعی می‌کنند چیزی منحصر به فرد به وجود بیاورند. این شهر وسیع سردسیری پر از رستوران‌های غذای روسی است اما قطعا انتخاب بهترین‌ها در بین آن‌ها برای یک تازه‌وارد کار راحتی نخواهد بود. ما در اینجا به شما می‌گوییم در سفر با تور روسیه به این شهر زیبا بهترین غذاهای روسی را کجاها امتحان کنید.

 

ماری وانا

بازدید از ماری وانا تجربه کاملی از غذاخوری روسی را ارائه می‌دهد. تمامی اجزای دوراسیون داخلی آن از بزرگ‌ترین تا ریزترین جزئیات جوری انتخاب شده که حس بودن در آپارتمانی روسی را القا کند. خدمه لباس‌های قرن ۲۰امی به تن دارد و غذاها در ظروف سرامیکی سرو می‌شوند. این در حالی‌ست که موسیقی پاپ روسی نیز در فضا پخش می‌شود. در منو می‌توانید بیشتر غذاهای سنتی روسیه را پیدا کنید که در پرس‌های پر و پیمانی سرو می‌شوند. شما می‌توانید برای ناهار و شام به این رستوران بروید و در فضای آرام و هنری‌اش از خوردن غذا لذت ببرید.

 

ماری وانا

 

آدرس: 3 Mytninskaya Embankment, St Petersburg, Russia

تلفن: +78126401616

 

رستوران cococo

رستوران‌های روسی زیادی وجود دارند که غذاهای معتبر این کشور را سرو می‌کند که برای قرن‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌اند. اما رویکرد کوکوکو متفاوت است زیرا سرآشپزهای این رستوران غذاهای روسی را با رویکردی غذاها را درست می‌کنند. در واقع آن‌ها در حالی که هنوز به سنت‌های پخت و پز روسی احترام می‌گذارند غذاها را دست‌خوش تغییراتی هم می‌کنند. منو بر اساس محصولات روسی در دسترس تنظیم می‌شود به همین دلیل غذاها همیشه در حال تغییر هستند. در واقع همانطور که به فصل غذاهای خانگی روسیه تغییر می‌کند منوی رستوران نیز تغییر می‌کند.

 

مشهورترین رستوران های مسکو که بهترین غذا را در آنها می‌خورید

کوکوکو

 

آدرس: 6 Voznesensky Avenue, St Petersburg, Russia

تلفن: +78124182060

 

رستوران russian ampir

با رفتن به راشن آمپر می‌توانید سفری کوتاه به دوره لوکس امپریالیستی روسیه داشته باشید. محل این رستوران سابقا کاخی قرن ۱۸امی متعلق به یکی از خانواده‌های نجیب‌زاده بوده که حالا تبدیل به رستوران شده است. مطمئنا غذاهایی که در ظروف طلای ۲۴ عیار سرو می‌شوند هم از غذاهای روزمره مردم نیستند. گفته شده دستور بسیاری از غذاهای منو از کتاب آشپزی کاخ زمستانی گرفته شده و این یعنی شما با رفتن به این رستوران تجربه‌ای واقعا شاهانه را کسب خواهید کرد.

 

راشن آمپر

 

آدرس: 17 Nevsky Prospekt, St Petersburg, Russia

تلفن: +78125712409

 

پالکین

تاریخچه رستوران پالکین به اواخر قرن ۱۸ میلادی، هنگامی که اولین رستوران‌های خانواده پالکین در سنت پترزبورگ افتتاح شد برمی‌گردد. موفقیت و رونق کسب و کارشان به افتتاح شعبه‌های دیگری انجامید اما بزرگ‌ترین و مجلل‌ترین‌شان همین رستورانی‌ست که امروزه پالکین نامیده می‌شود. در طی قرن ۱۹ام این رستوران توجهات بسیاری را به خود جلب کرده بود و به شدت شناخته شده بود. البته لازم به ذکر است این رستوران در دوره اتحاد جماهیر شوروی تعطیل شده بود اما در دهه ۱۹۹۰ تمایلاتی به بازگشایی آن به وجود آمد تا دوباره میزبان مهمانان بومی و خارجی باشد. امروزه مردم برای خوردن غذاهای سنتی روسی و کسب تجربه‌ای فرهنگی به آن می‌روند.

 

۶ جاذبه گردشگری رایگان سنت پترزبورگ

پالکین

 

آدرس: 47 Nevsky Prospect, St Petersburg, Russia

تلفن: +78127035371

 

رستوران severyanin

سوِریانین در روسی دو معنی می‌دهد. معنی اول "مردی از شمال" و معنی دوم آن به شاعری از عصر نقره اشاره دارد. اما منظور سرآشپز معروف و روسی آن، آرام مناتساکانوف از انتخاب این اسم اشاره به غذاهای شمال روسیه است. رستوران دارای محلی آرام و عاشقانه با دکوراسیونی مربوط به قرن ۱۹ام است. شما در این رستوران حس بودن در آپارتمانی روسی را خواهید داشت و می‌توانید از خوردن غذاهای خلاقانه نیز لذت ببرید.

 

سوریانین

 

آدرس: Stolyarny Lane, St Petersburg, Russia

تلفن: +78129516396

 

Russkaya Ryumochnaya No.1

ریومچنایا در قرن ۱۹ام در روسیه رواج زیادی داشت. این سبک از کافه یا رستوران جایی بود که انواع نوشیدنی‌ها را همراه کالباس و ساندویچ‌های سرد مشابه سرو می‌کردند. اگرچه این رستوران از نسخه قدیمی آن پیشرفته‌تر است و منویی مفصل‌تر را تنظیم کرده اما همچنان سعی داشته تا فضای ۲۰۰ سال پیش را حفظ کند.

 

سوغاتی‌های خاص و منحصر به فرد سنت پترزبورگ

Russkaya Ryumochnaya

 

آدرس: 4 Konnogvardeyskiy Boulevard , St Petersburg, Russia

تلفن: +78125706420

 

رستوران tsar

همانطور که از نام این رستوران پیداست شما با رفتن به آن تجربه‌ای فرهنگی و شاهانه از غذاخوری روسی را کسب خواهید کرد. منوی این رستوران از برجسته‌ترین غذاهای سنتی سراسر کشور تشکیل شده است. این غذاها همانطور که از نام رستوران انتظار می‌رود به طرزی زیبا و لوکس سرو می‌شوند.

 

تزار

 

آدرس: 12 Sadovaya Street, St Petersburg, Russia

تلفن: +78126401616

۱۷ مهر ۱۳۹۸

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: