۶ دلیلی که شما را علاقه‌مند سفر به بدروم می‌کند

جاذبه‌های گردشگری بدروم
۶ دلیلی که شما را علاقه‌مند سفر به بدروم می‌کند

بدورم یکی از زیباترین جزیره‌ها و شهرهای کشور ترکیه است که در فصل‌های مختلف سال می‌توان به آن سفر کرد. شهری که تابستان‌های شلوغ و پرهیاهو دارد و زمستان‌های ساکت و دنج. اگر در کوچکترین تعطیلات پیش رویتان به دنبال بهترین و ارزان‌ترین شهرها برای سفر با تور بدروم هستید همراه ما باشید تا ۶ دلیلی که شما را علاقه‌مند به بدروم می‌کند را خدمتتان بازگو کنیم.

 


۱- بدروم بهترین سواحل کشور ترکیه را در اختیار دارد


سواحل ماسه‌ای آرام و آفتاب‌گیر، سواحل دنج و ناب که می‌توان به آب تمیز و شفافش زد و ساعت‌ها شنا کرد، سواحلی که اقامتگاه‌های شیک و لاکچری بسیار دارد و در رستوران‌ها و کافه‎‎هایش می‌توان بهترین غذاهای دریایی را نوش جان کرد، موهبتی است که این شهر دارد. با رفتن به این شهر می‌توانید ساعت‌ها روی ماسه‌های سواحل قدم بزنید و جای قدم‌هایتان را ثبت کنید و یا اگر علاقه‌مند بودید ورزش‌های ساحلی را انجام بدهید.

 

۵ ساحل جذاب و دیدنی بدروم با چشم انداز بی نظیر

 

 

همین سواحل آرام و آرامش‌بخش اما شب‌ها می‌شود مکان دورهمی‌ها و شورها و شلوغی‌ها. اگر اهل رقص و بزم هستید شب‌ها می‌توانید به سواحل بدروم بروید و خودتان را شلوغی و هیجان گم کنید.

 

beaches

 


۲- بدروم شهر بهترین غذاهاست


اگر اهل شکم‌گردی و غذا هستید باید به شما بگوییم بدروم یکی از بهترین شهرهای کشور ترکیه است که شانس نوش جان کردن بهترین غذاها را در آن دارید. جای‌جای این شهر را رستوران‌های ساحلی و غیر ساحلی لوکس و شیک پر کرده‌اند که در آنها می‌توانید بهترین غذاهای مدیترانه‌ای، دریایی و انواع کباب‌های ترکی را نوش جان کنید. رستوران‌های لوکسی که قیمت‌های منویشان چندان گران نیست و اگر در یک سفر اقتصادی و با کمترین هزینه نیز به این شهر رفته باشید باز هم می‌توانید به آنها بروید و بهترین غذاها را نوش جان کنید.

 

۷ رستوران درجه یک ساحلی در بدروم

 

 

restaurant

 


۳- بدروم شهر هتل‌های دنج است


شهری که سواحل درجه یک دارد طبیعی است هتل‌های دنج نیز داشته باشد. بدروم را هتل‌ها و اقامتگاه‌هایی پر کرده‌اند که چشم‌اندازهای زیبایی از دریا و ساحل و سرسبزی‌ها به مسافرانشان ارائه می‌دهند. هتل‌هایی که هزینه‌ی اقامت در آنها چندان گران نیستند و بسته به خدماتی که به مسافرانشان ارائه می‌دهند هزینه‌های متفاوتی از آنها دریافت می‌کنند.

 

 

hotel

 


۴- بدروم شهر خلوتگاه‌های زیبا و ناب است


در این شهر که قدم بزنید و از هوایش استشمام کنید حال و هوایتان عوض می‌شود. در خیابان‌ها و بازارهای این شهر می‌شود رفت و آمد کرد و لذت برد اما اگر به کوچه پس کوچه‌ها و محله‌های این شهر قدم بگذارید می‌توانید گوشه کنارهای دنج پیدا کنید تا ساعت‌ها خلوت کنید و سرخوش باشید. کوچه پس کوچه‌های این شهر فضایی نوستالژیک و خاطره‌انگیز دارند.

 

 

bodrum

 


۵- بدروم شهر غروب‌های رومانتیک است


بدورم یک شهر ساحلی درجه یک برای تماشای غروب آفتاب است. خورشید به هنگامه‌ی غروب در آسمان این شهر سرخِ سرخ می‌شود تا سایه‌ی کمرنگش را به آب بیندازد و رقص کنان برود تا ماه جایش را بگیرد. تماشای غروب آفتاب در گوشه‌های دنج این شهر، رمانتیک‌ترین لحظات عمرتان را می‌سازند. بنابراین اگر به دنبال یک سفر عاشقانه و رمانتیک هستید بدون شک بدروم یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توانید انتخاب کنید. در طول روزهای اقامتتان در سفر تور بدروم به شما پیشنهاد می‌کنیم هیچگاه تماشای غروب آفتاب مخصوصا در کنار سواحل این شهر را از دست ندهید.

 

 

sunset

 


۶- بدروم شهری برای گردش در همه‌ی فصل‌هاست


یکی از شهرهای ساحلی که در تمامی فصول سال می‌توانید به آن سفر کنید شهر بدروم است. شهری که در تمام فصل‌ها و روزهای سال تفریحات و جاذبه‌های گردشگری مناسب برای مسافرانش تدارک دیده است. در فصل زمستان درست است که نمی‌شود در دریای این شهر شنا کرد اما می‌شود ساعت‌ها در بهترین رستوران‌ها و کافه‌ها و مرکزخریدهایش گشت و گذار کرد و با ارزان‌ترین هرینه چندین روزی را به دور از هیاهوهای زندگی شهری زندگی کرد.

 

 

off-season

۲۷ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: