هتل‌هایی خاص در بالی که شما را متعجب خواهند ساخت

جاذبه‌های گردشگری بالی
هتل‌هایی خاص در بالی که شما را متعجب خواهند ساخت

بالی یکی از زیباترین نقاط دنیا و از جمله محبوب‌ترین مقاصد گردشگری نزد تمام مردم جهان است. شگفتی‌های طبیعی این سرزمین زیبا به اندازه کافی چشمان شما را خیره خواهد کرد، اما کار به همینجا ختم نشده و مردمش نیز با ساختن چیزهایی عجیب‌تر، بیشتری شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند.
در میان تمام این موارد، چند نمونه هتل در بالی وجود دارد، که یک شب حضور در آن در سفرتان با تور بالی، خاطره‌ای برای تمام روزهای زندگی آدم خواهد بود. از بودن در خانه‌های بادی شفاف، ویلاهای بامبویی یا حتی حضور در کنار حیوانات، همه‌ی آن‌ها ویژگی‌هایی دارند که بهتر است در ادامه مرورشان کنیم.

 


۱- Bubble Hotel


یکی از معروف‌ترین و مسلما عجیب‌ترین اقامتگاه‌ها در بالی، این خانه‌های اسکیمویی بادی است که به شکل عجیبی محبوب شده و باید از چند ماه جلوتر برای اجاره یکی از آن‌ها اقدام کنید. این حباب‌های جذاب، در منطقه‌‌ای بی‌نهایت زیبا و البته در کنار دریا بنا شده و مرزی بسیار باریک بین شما و طبیعتی که در آن به سر می‌برید ایجاد می‌کند.

 

 

bubble-hotel

 


البته نباید تنها به حباب کوچک نگاه کنید، امکاناتی برای هر کدام از این اتاق‌ها در کنارش بنا شده که خب، از سرویس بهداشتی تا تخت‌هایی برای نشستن را شامل می‌شود و همگی کاملا در فضای باز هستند! یک رستوران کنار دریایی هم در نزدیکی مجموعه این حباب‌ها وجود دارد که برای صرف غذا در نظر گرفته شده است.

 

معرفی برترین رستوران‌های بالی و تجربه مزه غذاهای خاص

 

 

bubble-hotel

 


قیمت: از ۸۴ دلار

 


۲- Firefly Eco Lodge


این اقامتگاه عجیب که به خاطر بخشی از اسمش و البته حالت خاص معماری خانه‌های موجود در آن که با بامبو ساخته شده، به کرم‌های شب‌تاب معروف است. Firefly Eco Lodge در منطقه مرکزی اوبا ساخته شده و جدا از ظاهر عجیبش امکانات بسیار خوب و عالی دارد و مهم‌تر از همه اینکه در جایی قرار دارد که هم غروب و هم طلوع خورشید، نمایش زیبایی از طبیعت را پیش چشمان شما به تصویر می‌کشد.

 

 

firefly

 


همجواری Firefly Eco Lodge با یک مزرعه برنج، فضایی عالی مملو از عطر برنج را برایتان به وجود می‌آورد و فاصله چندانی هم بین شما و ساحل وجود نخواهد داشت. برای سرو غذا هم امکانات عالی برای هر اتاق در نظر گرفته شده که می‌توان از آن استفاده کرد.

 

در بالی غذاهای خوشمزه گیاهی را کجا بخورید؟

 

 

firefly

 


قیمت: از ۲۴ دلار

 


۳- NewEarth Haven Eco Dome


هتل‌های زیادی این چند ساله با بامبو ساخته شده تا بتواند فضایی خاص در بالی ایجاد کنند، اما تنها چند نمونه همچون این اقامتگاه است که ممکن است تفاوتی اساسی با دیگر موارد داشته باشد و این مورد هم اول از همه به چهره‌ی عجیبه این ویلاها مربوط است! این هتل‌ها به شیوه‌ای طراحی شده‌اند که از نظر نورگیری و منظره‌ای که مهمانانش می‌توانند از مزارع برنج ببینند، در بهترین شکل ممکن باشند.

 

 

newearth

 


تمام بخش‌های این اتاق‌ها کاملا از مواد طبیعی ساخته شده و تا جای ممکن سعی شده در ساختشان، به طبیعت اطراف آسیبی وارد نشود. اما این گفته‌ها باعث نمی‌شود که اماکانات مدرنی در اتاق‌ها نبینید، همه چیز در NewEarth Haven Eco Dome به بهترین شکل ممکن برای اقامت شما آماده شده است.

 

 

newearth

 


قیمت: از ۷۷ دلار

 


۴- Mara River Safari Lodge


اقامت در Mara ، به نوعی شبیه به اقامت در سافاری پارک‌های آفریقایی است. این هتل درست درقلب پارک سافاری و دریایی بالی ساخته شده و از پنجره‌ی خانه‌های آن، به هر طرف که بنگرید حیوانی را در حال چرا خواهید دید.

 

۵ فعالیت هیجان‌انگیز در کوتا‌، بهشت موج‌سواری بالی

 

 

mara

 


نه تنها منظره‌ای جذاب خواهید داشت، بلکه در ایام حضور شما، به شما این اجازه داده می‌شود که غذای بعضی از این حیوانات، همچون گوره خر یا اسب‌های آبی را بدهید یا اینکه کمی با فیل‌ها بازی کنید. گردش‌های ویژه‌ای برای این مهمانان به دیگر مناطق پارک نیز در نظر گرفته می‌شود و رستوارن اصلی ان نیز در جایی ویژه قرار دارد که با دیوارهای شیشه‌اش می‌توان حیوانات دیگر را به تماشا نشست.

 

 

mara

 


قیمت: از ۱۷۷ دلار

 


۵- Eco Bamboo Home with water wheel


بیشتر از اینکه این هتل از نظر ساخت عجیب باشد –که البته به واسطه ساخت با چوب‌هاب بامبو عجیب هست- بیشتر به خاطر جایی که در آن بنا شده، ویژه و منحصر به فرد است. اگر بخواهید همچون رابینسون کروزوئه زمانی را در دل طبیعت اقامت داشته باشید، بدون شک این هتل برازنده شما خواهد بود. Eco Bamboo Home در بلندی‌های گونوگ آگونگ قرار دارد و شما را وارد منطقه‌ای با آرامشی مثال زدنی خواهد کرد.

 

 

eco-bamboo

 


در اطراف این اقامتگاه، جنگلی زیبا، باغ‌های فراوان، یک رودخانه که از زیر خانه‌ها می‌گذرد و انواع چیزهایی هستند، که شما در یک جنگل بارانی زیبا مشاهده خواهید کرد. اما نکته بسیار جالب در مورد این اقامتگاه این است که از نظر انرژی و آب، کاملا خودکفاست و به هیچ وجه نیازی به اتصال به برق یا آب شهری ندارد و انرژی خود را از توربین‌های آبی به دست می‌آورد.

 

 

eco-bamboo

 


قیمت: از ۴۶ دلار

 


۶- Sharma Springs Bamboo House


گران‌ترین هتلی که در این لیست وجود دارد، مربوط به این ویلاهای بسیار عجیب است که با معماری خاصی که دارد، در بدو ورود برای دقایقی شما را با چشمانی گرد متعجب می‌کند. این ویلای بسیار زیبا به ونه‌ای طراحی شده که کاملا به خورد محیط زیبای اطرافش برود و در عین حال با امکاناتی کامل و عالی میزبان مهمانانش باشد.

 

 

sharma

 


بخش اعظمی از این هتل به وسیله بامبو ساخته شده و در دیگر موارد نیز از چوب و چرم و پارچه‌های محلی برای آرایشش بهره برده شده است. اقامتگاه‌ها دسته‌بندی‌های مختلف دارد و ویلای بالایی آن مربوط به ماه عسل است که البته قیمتی بسیار بالا دارد.

 

 

sharma

 


قیمت: از ۳۳۴ دلار

 


۷- The Dragoon 130


نمی‌توان از بالی گفت و به سراغ دریا نرفت! اگر تمام مواردی که گفتیم به دل شما ننشته، بهتر است این قایق‌های تندرو عجیب را که اژدهای ۱۳۰ نام دارند امتحان کنید. این قایق‌ها به شکلی اختصاصی و با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب ساخته شده و تا حای ممکن سعی شده دوست دار طبیعت باشند.

 

 

dragon

 


نکته بسیار جالب در مورد اقامت در این هتل‌های قایقی با این کیفیت بسیار خوب، قیمت مناسب ۱۵۰ دلاری آن است که به نسبت نمونه‌های دیگر کشورها و یاحتی مدل‌های دیگر، بسیار بهتر خواهد بود. مضاف بر اینکه شما در سواحل بسیار زیبا بالی اقامت خواهید داشت و مناظری کم‌نظیر، هر روز صبح پیش چشمتان نقش می‌بندد.

 

 

۲۷ تیر ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: