هتل گلدن هیل استانبول - هتل golden hill استانبول

جاذبه‌های گردشگری استانبول
هتل گلدن هیل استانبول - هتل golden hill استانبول
هتل 3 ستاره گلدن هیل استانبول Golden hill hotel istanbul

هتل گلدن هیل استانبول ترکیه در شهر قدیم استانبول و در فاصله‌ی ۵ دقیقه‌ای از مهم ترین دیدنی های استانبول مثل ایاصوفیه ، کاخ توپ‌کاپی، مسجد آبی ، بازار بزرگ و کاخ دولمه‌ باغچه قرار گرفته است. همچنین رستوران و فروشگاه‌های بسیار و حمل و نقل عمومی نیز در مجاورت آن در دسترسند.

با استفاده از حمل و نقل عمومی، تا میدان تکسیم و سرزندگی شبانه‌اش ١٠ دقیقه‌ فاصله است. فرودگاه آتاتورک نیز ١٢ کیلومتر تا هتل فاصله دارد.این هتل در جاده ی ملت قرار گرفته که منطقه ای مرکزی بوده و به عنوان استانبول قدیمی شناخته می شود.

اینجا دقیقا ۱۵ تا ۲۰ دقیقه با هر گوشه از بخش اروپایی استانبول فاصله دارد.

هر اتاق هتل golden hill استانبول دارای حمام اختصاصی با دوش و سشوار، تختخواب دونفره، تراس اختصاصی، خط تلفن مستقیم، تلویزیون ماهواره‌ای، گاوصندوق و سیستم تهویه‌ی مطبوع و گرمایش مجزاست.


هتل دارای حمام ترکی رایگان، استخر سرپوشیده و بوفه‌ی کنار استخر (با هزینه‌ی اضافی)، صندلی‌های حمام آفتاب، باشگاه بدنسازی و سوناست. خدمات زیبایی و ماساژ نیز با هزینه‌ی اضافی در اختیار مهمانان قرار می‌گیرد.صبحانه به صورت بوفه، ناهار و شام نیز به صورت منوی کامل و یا انتخابی سرو می‌شود.ظرفیت سالن برای سرو صبحانه ۲۲۰ نفر می باشد. همچنین یک رستوران Ala Carte با ظرفیت ۱۴۰ نفر در هتل وجود دارد.

آدرس هتل گلدن هیل استانبول : Millet Caddesi No:104 Findikzade, Aksaray, Istanbul, Turkey


تلفن هتل گلدن هیل استانبول : +۹۰۲۱۲۵۲۳۵۴۵۴

برای مشاهده تور های استانبول کلیک کنید

golden_hill_hotel_istanbul_1-turkey

Golden Hill Hotel guest room 2

12599

golden_hill_istanbul_030320091624509277

golden_hill_istanbul_100320091245415705

golden_hill_istanbul_030320091624506778

Golden Hill Hotel guest room 2

۱۸ تیر ۱۳۹۴

نظرات کاربران