۵ بازار جذاب برای خرید به یادماندنی در مارماریس

جاذبه‌های گردشگری مارماریس
۵ بازار جذاب برای خرید به یادماندنی در مارماریس

مارماریس یکی از زیباترین جزیره‌ها و شهرهای کشور ترکیه است که به دلیل در اختیار داشتن امکانات تفریحی و اقامتی درجه یک سالانه هزاران توریست را با تور ترکیه به خودش می‌کشاند. این جزیره که زیبایی‌های مدیترانه را صد چندان به بازدیدکنندگانش ارائه می‌دهد شهر تفریحات و هیجانات ساحلی است. در سفرتان به مارماریس اگر به دنبال بهترین مرکزخریدها و بازارها برای خرید سوغات هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا بهترین و معروف‌ترین آنها را یک به یک خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- بازار بزرگ مارماریس


در نزدیک ورودی بندر مارماریس سال‌هاست بازاری برپا می‎شود که به بازار بزرگ این شهر مشهور است. بازاری که در آن بیش از هزار غرفه و غرفه‌دار فعال هستند و بیش از هزار توریست را در فصل‌های تابستان و بهار پذیرایی می‌کنند. در این بازار می‌توانید انواع لباس و پوشاک را با قیمت‌های ارزان خریداری کنید. چرا که جنس‌های این بازار کپی برندهای معتبر دنیا هستند. البته یک کپی خوب و با کیفیت. همچنین در این بازار می‌توانید انواع خوراکی‌ها و مواد غذایی همچنین ادویه‌جات ترکی را نیز حریداری کنید.
اگر اهل صنایع دستی و یا وسایل تزئینی هستید این بازار بهشت شماست. چرا که پر از این وسایل است. با رفتن به این بازار می‌توانید هرآنچه به عنوان سوغات سفر شناخته می‌شود را با قیمت‌های ارزان و تخفیف خریداری کنید. البته اگر چانه‌زدن را بلد باشید. یادتان باشد در این بازار تا می‌توانید چانه بزنید و قیمت‌های پیشنهادی فروشندگان را بشکنید.

 

۶ جاذبه‌ی گردشگری مارماریس؛ شهر زیبای‌های تاریخی ترکیه

 

 

بازار بزرگ مارماریس

 


۲- مرکز خرید Nestel Marina


اگر به لحاظ اقتصادی مشکلی ندارید و به مارماریس آمده‎اید تا پول خرج کنید حتما به این مرکزخرید بروید. جاییکه با اجناس لوکس، از ساعت و جواهرات گرفته تا پوشاک و وسایل تزئینی خانه از مشتریانش استقبال می‌کند. این مرکزخرید یکی از مجلل‌ترین مرکزخریدهای مارماریس است که اکثر برندهای معتبر دنیا در زمینه‌ی پوشاک در آن شعبه دارند. فودکورت این مرکزخرید جایی‌ست که اگر خسته شدید می‌توانید بهترین برگرها و فست فودهای مارماریس را نوش جان کنید و کافه‌های آن جایی‌ست که چشم‌اندازی بی‌نظیر از این جزیره به بازدیدکنندگانش ارائه می‌دهند. درهای این مرکزخرید همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب هبه روی مشتریانش باز است و در آف سیزن (فصل‌هایی که گردش کمتری به این منطقه سفر می‌کنند) تخفیفات ویژه‌ای برای مشتریانش ارائه می‌کند. این مرکزخرید در منطقه‌ای که به بورلی هیلز در مارماریس مشهور است قرار گرفته است.

 

 

 مرکز خرید Nestel Marina

 


۳- مرکز شهر مارماریس


مرکز این شهر و خیابان‌هایش را بوتیک‌ها و مغازه‌ها پر کرده‌اند. مغازه‌هایی که در روز رونق پیاده‌راه‌های این جزیره‌اند و در شب روشنا بخش آن. به هنگام قدم‌زدن در مرکز شهر مارماریس می‌توانید به مغازه‌های آن هم سری بزنید تا هرچه سوغات می‌خواهید را خریداری کنید. از پوشاک گرفته تا صنایع دستی. از وسایل تزئینی گرفته تا کیف و کفش چرم و همینطور لباس‌های سنتی ترکیه‌ای. این شهر یک شهر بندری در ترکیه به حساب می‌آید. بنابراین خیلی عجیب نیست که جای‌جایش را مغازه‌ها پر کرده‌اند و بیشتر شهروندانش فروشندگان قهارند.

 

 

مرکز شهر مارماریس

 


۴- چهارشنبه بازار Icmeler


بازاری که روزهای چهارشنبه در منطقه‌ی تفریحی گردشگری ایچملر برگزار می‌شود و بسیار مورد استقبال گردشگران است. چرا که گردشگران می‌توانند سوغاتی‌های ارزان از آن خریداری کنند. این بازار به اندازه‌ی بازار بزرگ مارماریس پر رونق نیست اما روزهای چهارشنبه جمعیت بزرگی از گردشگرانی که با تور مارماریس به این شهر سفر کرده اند را به خود می‌کشاند تا پوشاک و صنایع دستی و مواد خوراکی و وسایل تزئینی با قیمت‌های ارزان به آنها عرضه کند.

 

 

چهارشنبه بازار Icmeler

 


۵- پنج‌شنبه بازار مارماریس


بازاری که روزهای پنج‌شنبه در این جزیره برپا می‌شود و می‌توانید بهترین خوراکی‌ها و مواد غذایی را از آن خریداری کنید. چرا که گردانندگان این بازار غالبا افراد روستایی هستند که محصولات کشاورزی خود را به فروش می‌رسانند. این بازار همه روزه از 8 صبح تا 6 عصر در این شهر برپا می‌شود و مورد استقبال گردشگران قرار دارد.

 

 

 پنج‌شنبه بازار مارماریس

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: