کافه‌‌های باحال در استانبول برای تماشای مسابقات جام جهانی روسیه

جاذبه‌های گردشگری استانبول
کافه‌‌های باحال در استانبول برای تماشای مسابقات جام جهانی روسیه

استانبول یکی از فوتبالی‌ترین شهرهای دنیاست. شهری که در لیگ برتر ترکیه تیم معروفی چون بشیکتاش را دارد. کافه‌ها و بارهای متعددی در این شهر امکان آن را برای مشتریانشان فراهم آورده‌اند که به هنگام مسابقات فوتبال افراد دور یکدیگر جمع شوند و مسابقه را تماشا کنند.

به هنگام مسابقات جام‌جهانی اگر با تور استانبول به این شهر سفر کردید و خواستید در یک مکان پرهیجان عالی‌ترین مسابقات ملی فوتبال را تماشا کنید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا به ۶ کافه رستوران مشهور این شهر برویم. کافه رستوران‌هایی که این امکان ویژه را برای شما فراهم می‌آورند.

 


۱- کافه رستوران Touchdown


کافه رستورانی که در روزهای مختلف سال فوتبال باشگاه‌های ترکیه و همینطور فوتبال باشگاه‌های آمریکا را نشان می‌دهد و در روزهای جام‌جهانی این امکان را برای مشتریانش فراهم می‌آورد که آنها بتوانند مسابقات جام‌جهانی را تماشا کنند. صاحب این کافه رستوران از طرفداران پر و پا قرص باشگاه رئال مادرید است. بنابراین در بخش‌های مختلف این کافه رستوران می‌توانید نشانه‌هایی از این باشگاه را تماشا کنید.

 

در استانبول، به این کافه‌ها بروید و از قهوه‌ی ترکی لذت ببرید

 

 

touchdown

 

 

درهای این کافه رستوران همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۲ نیمه شب به روی مشتریانش باز است و از آنها پذیرایی می‌کند.
آدرس: استانبول، هاربای محالسی، عبدی آیپکسی ۶۱

 


۲- کافه رستوران Venge


کافه رستورانی که در آن می‌توانید بهترین و معروف‌ترین کباب‌های ترکی را نوش جان کنید. فضای خارجی این کافه رستوران یکی از دنج‌ترین فضاهای خارجی کافه رستوران‌های استانبول است. داخل این مکان یک نمایشگر بزرگ واقع شده است تا بزرگترین رویدادهای ورزشی کشور ترکیه در آن به نمایش درآید. در روزهای جام‌جهانی در این مکان قرار است بازی‌های این رویداد نمایش داده شود و شما می‌توانید با رفتن به این کافه‌رستوران این بازی‌ها را به صورت جمعی تماشا کنید.

 

 

venge

 

 

همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ شب درهای این کافه رستوران به روی مشتریانش باز است.
آدرس: استانبول، کوناکلار محالسی، آکاسیالی سوکاک ۲

 


۳- کافه U2 ISTANBUL IRISH PUB


کافه‌ای کوچک اما با صفا که در آن می‌توانید بهترین نوشیدنی‌های ترکی را نوش جان کنید و در فضای تمام فوتبالی آن مسابقات فوتبال را تماشا کنید. این کافه بخشی از شهرت خود را به خاطر پخش مسابقات فوتبال و تماشاگران پرشوری که به آن می‌روند به دست آورده است.

 

بهترین کافه‌های استانبول برای خوردن صبحانه‌ی دل‌انگیز ترکی

 

 

u2-istanbul-irish-pub

 

 

درهای این کافه همه روزه از ساعت ۶ عصر تا ۳صبح به روی مشتریانش باز است.
آدرس: استانبول، سحیت موهتار محالسی، بکار سوکاک ۲۱

 


۴- کافه JAMES JOYCE IRISH PUB


کافه‌ای به نام یکی از سرشناس‌ترین رمان نویسان معاصر آمریکایی که همه روزه مملو از مشتری است. چرا که دنج است و ناب و بهترین نوشیدنی‌های ترکی در آن سرو می‌‎شود. کافه‌ای که با میزها و صندلی‌های چوبی تزئین شده است. درهای این کافه همه روزه از ۱۲ ظهر تا پاسی از شب به روی مشتریانش باز است و روزهای آخر هفته تا چهار صبح از مهمانانش پذیرایی می‌کند. در این کافه رستوران می‌توانید به تماشای مهمترین رویدادهای ورزشی بنشینید. شاید بد نباشید بدانید در بعضی از روزهای هفته نیز در این کافه موسیقی زنده توسط هنرمندان کشور ترکیه نواخته می‌شود.

 

 زندگی شبانه‌ی استانبول را در مشهورترین کلاب‌های شهر تجربه کنید

 

 

james-joyce-irish-pub

 


آدرس: استانبول، حسیناگا محالسی، استقلال کاداسی شماره ۲۱

 


۵- کافه بار MACKOLIK COMPLEX


مکانی که برای هر بازی لیگ داخلی ترکیه، طرفداران پرشور و متعصب استانبول در آن جمع می‌شوند تا مسابقه را تماشا کنند. به گونه‌ای که بودن در این مکان حسی از بودن در استادیوم برای افراد به وجود می‌آورد. در روزهای برگزاری جام‌جهانی قرار است بازی‌ها به طور مستقیم در این مکان نمایش داده شود. اگر در این روزها مسافر استانبول بودید حتما به این کافه بار بروید و هیجانی بی‌اندازه را تجربه کنید.

 

 

mackolik-complex

 


آدرس: استانبول، زوهتوپاشا محالسی

 


۶- کافه رستوران HAVELKA


کافه رستورانی واقع در بخش آسیایی شهر استانبول که از ۵ بخش تشکیل شده است و در هرکدام از بخش‌های آن می‌توانید روی مبل‌های راحتی بنشینید و مسابقات فوتبال را تماشا کنید.

 

 

havelka

 

 

درهای این کافه رستوران همه روزه از ساعت ۱۱ ظهر تا ۴ صبح به روی مشتریانش باز است و از آنها با بهترین نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های شهر استانبول پذیرایی می‌کند.

آدرس: استانبول، کاده بوستان محالسی، کاده بوستان اسکله سوکاک ۳۶

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: