یک روز پرهیجان در پارک آبی آدالند کوش آداسی

جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی
یک روز پرهیجان در پارک آبی آدالند کوش آداسی

کوش آداسی یا جزیره‌ی پرندگان کشور ترکیه یکی از بی‌نظیرترین نقاط این کشور است که می‌توانید در آن انواع ورزش‌ها و تفریحات هیجان‌انگیز آبی را انجام بدهید. این جزیره که در نزد گردشگران به سواحل ناب و بی‌نظیرش شناخته می‌شود، سالانه پذیرای هزاران توریست  که با تور کوش آداسی نوروز 97 به اینجزیره زیبا سفر می کنند. در سفرتان به این جزیره اگر به دنبال یک روز پر هیجان و نشاط‌آور هستید در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا با هم سری به پار آبی آدالند در این جزیره بزنیم.

 

کوش آداسی؛ جزیره‌ی پرندگان، بهشت مسافران


آدالند کوش آداسی سرزمین شورانگیز تفریحات آبی


در ۵ کیلومتری جزیره‌ی کوش آداسی در زمینی به مساحت ۲۵ هکتار پارکی آبی ساخته شده است برای خلق شور و هیجان و بالابردن آدرنالین خون. این پارک در زمره‌ی بزرگترین پارک‌های آبی قاره‌ی اروپا قرار دارد و از ۲ قسمت تشکیل شده است. یک قسمت این پارک به پارک دلفین‌ها اختصاص دارد و قسمت دیگرش به سرزمین سرسره‌ها و بازی‌های آبی.

 

 

آدالند کوش آداسی

 


آدالند کوش آداسی و پارک دلفین‌ها


پارک دلفین‌های آدالند جاییست که دلفین‌های بانمک در استخرهایی زیبا به رقص و هنرنمایی می‌پردازند و لحظاتی خوش برایتان ایجاد می‌کنند. این پارک یک استخر مخصوص نیز دارد که اگر شما سر نترسی داشته باشید می‌توانید به داخل آن بروید و با دلفین‌ها شنا کنید. دلفین‌ها جزو آبزیان بی‌آزار و مهربان به حساب می‌آیند که بازی کردن با انسان‌ها را بسیار دوست دارند. به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر به همراه خانواده و فرزندان خردسال و یا نوجوان‌تان با تور کوش آداسی به این جزیره سفر کرده‌اید حتما به دیدن پارک دلفین‌های آدالند بروید و خاطره‌ای هیجان‌انگیز و خوش از این سفر در ذهن فرزندان‌تان بسازید.

 

معرفی برترین سواحل کوش‌آداسی برای یک روز تفریح لذت‌بخش

 

 

آدالند کوش آداسی

 


آدالند کوش آداسی سرزمین استخرها و سرسره‌های آبی


بخش بزرگی از آدالند را سرزمین بازی‌های آن تشکیل داده است. جاییکه انواع استخرها و بازی‌های آبی که مورد علاقه‌ی گردشگران است در آن وجود دارند. استخرها و بازی‌هایی بی‌شمار و شگفت‌آور که هم مناسب کودکان هستند و هم مناسب بزرگسالان. در ادامه به معرفی معروف‌ترین بازی‌ها و استخرهای این پارک خواهیم پرداخت.

 

راهنمای انتخاب بهترین و مدرن‌ترین هتل‌های ساحلی کوش‌آداسی


۱- استخر موج آدالند کوش آداسی


استخر موج این پارک یکی از بهترین استخر موج‌های ترکیه است که می‌تواند تا ارتفاع ۲ متر و بیشتر از آن موج ایجاد کند. این استخر هر یک ساعت یک بار به مدت 15 دقیقه موج ایجاد می‌کند و با زدن زنگی بلند همه‌ی گردشگران این پارک را به خود فرامی‌خواند.

 

 

آدالند کوش آداسی

 


۲- رودخانه‌ی تنبل‌ها آدالند کوش آداسی


این رودخانه که مسیرش تقریبا یک نیم دور پارک را دور می‌زند، آبی گرم و عرضی کم دارد تا افراد بتوانند به درون آن رفته و بخشی از پارک را سیاحت کنند. به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر کمر درد دارید حتما لحظاتی چند را درون این رودخانه قدم بزنید.

 

بهترین اقامتگاه‌های ساحلی کوش‌آداسی برای تعطیلات نوروز

 

 

رودخانه‌ی تنبل‌ها آدالند کوش آداسی

 


۳- رفتینگ و رودخانه‌ی خروشان آدالند کوش آداسی


بخشی از این پارک به رودخانه‌ی خروشانش اختصاص داده شده است که در آن می‌توانید سوار قایق شوید و رفتینگ کنید. انجام این بازی یکی از تفریحات پر طرفدار میان بازدیدکنندگان آدالند است.

 

 

رفتینگ آدالند کوش آداسی

 


۴- رقصیدن زیر باران آدالند کوش آداسی


استخری که از زمین آب را به هوا افشانه می‌کند و با پخش آهنگ همه‌ی افراد را به رقص و هیجان درمی‌آورد یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های این پارک است. دی‌جی‌های این استخر بعضی از آهنگ‌های درخواستی شما را نیز برایتان پخش می‌کنند.

 

گشت و گذاری عاشقانه در کوش‌آداسی؛ شهر ساحلی ناب

 

 

 آدالند کوش آداسی

 


۵- ساحل استوایی آدالند کوش آداسی


بخشی از آدالند همچون سواحل استوایی تزئین و طراحی شده است که در آن می‌توانید آفتاب بگیرید و یا لحظاتی چند را زیر نسیمی خنک و سایه‌بان دراز بکشید و نوشیدنی‌های درجه یک میل کنید. ساحل استوایی این پارک معمولا سر ظهرها شلوغ‌تر از باقی ساعاتش در طول روز است.

 

دریاگردی در کوش آداسی و سفر به جزایر یونان

 

 

ساحل استوایی آدالند کوش آداسی

 


۶- استخر جکوزی آدالند کوش آداسی


آدالند استخرهای جکوزی رو باز هم دارد که اگر بخواهید می‌توانید به درون آنها بروید و لحظاتی چند زیر فشار آبی داغ بمانید و لذت ببرید.

 

 

 آدالند کوش آداسی

 


۷- سرزمین بازی کودکان آدالند کوش آداسی


همه‌ی بخش‌های این پارک به بزرگسالان اختصاص داده نشده است و در قسمت مهمی از آن سرزمین بازی کودکان ساخته شده است. جاییکه انواع سرسره‌ها و استخرها برای کودکان راه‌اندازی شده تا این پارک برای انجام تفریحات خانوادگی نیز مناسب باشد.

 

 

 آدالند کوش آداسی

 


۸- سرسره‌ی خانوادگی آدالند کوش آداسی


این سرسره نزدیک به ۴۰۰ متر طول دارد و در فضایی مارپیچی شما را با سرعتی هیجان‌انگیز از ارتفاع سر می‌دهد و پایین می‌آورد تا در استخری کم‌عمق با هیجانات‌تان رهایتان کند. در تویوپ‌های مختلفی که مسئولان این سرسره در اختیار بازدیدکنندگان‌شان قرار می‌دهند افراد می‌توانند از ۲ تا ۶ نفر به طور همزمان با هم سر بخورند.

 

 

سرسره‌ی خانوادگی آدالند کوش آداسی

 


۹- سرسره‌ی حلقه‌ای آدالند کوش آداسی


این سرسره در ارتفاع ۲۰ متری سطح زمین قرار دارد که با سرعتی سرسام آور و بیش از ۷۰ کیلومتر بر ساعت شما را از آن ارتفاع سر می‌دهد تا درون حلقه‌ای بچرخید و به آب بیفتید. این سرسره یکی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های این پارک به حساب می‌آید که برای کسانیکه بیماری قلبی دارند اصلا مناسب نیست.

 

 

سرسره‌ی حلقه‌ای آدالند کوش آداسی

 


۱۰- استخر شنا آدالند کوش آداسی


استخری عمیق، تمیز و در بیشتر ساعات روز خلوت که در آن می‌توانید آرام و یا سریع شنا کنید و لذت ببرید.

۱۷ بهمن ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: