بهترین رستوران‌های لوکس آنتالیا؛ شهر غذاهای ترکی و مدیترانه‌ای

جاذبه‌های گردشگری آنتالیا
بهترین رستوران‌های لوکس آنتالیا؛ شهر غذاهای ترکی و مدیترانه‌ای

آنتالیا شهر ساحلی کشور ترکیه یکی از بهترین مکان‌های دنیا برای خوردن غذاهای دریایی و ترکیه‌ای است. در سفرتان با تور آنتالیا نوروز 97 به این شهر اگر به دنبال رستوران‌های دنج و درجه یک هستید در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا ۸ رستوران معروف این شهر را خدمتتان معرفی کنیم. 

همچنین اگر سفری با تور آنتالیا به این شهر داشتید، حتما برای صرف غذاهای ترکی به این رستوران‌ها که شهرتشان از آنتالیا بیرون رفته و در سراسر شهرهای توریستی کشور ترکیه پیچیده است بروید.

 

راهنمای سفری نوروزی به آنتالیا، مروارید مدیترانه


۱- رستوران مهمت در آنتالیا


در گوشه‌ای دنج و آرام که چشم‌انداز زیبایی به مدیترانه دارد، رستورانی واقع شده است که در آن همه‌ی وعده‌های غذایی سرو می‌شوند. این رستوران همه روزه از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب درب‌هایش به روی مشتریانش باز است و از آنها با غذاهای حلال پذیرایی می‌کند. منوی غذاهای دریایی مهمت از کامل‌ترین منوهای رستوران‌های آنتالیاست که در میان گردشگران بسیار پرطرفدار است.

 

۸ حقیقت شگفت‌انگیز که شما را علاقه‌مند سفر به آنتالیا می‌کند

 

 

mehmet-antalya-restaurant

 


۲- رستوران سِرآسِر در آنتالیا


اگر برای ماه عسل و یا انجام یک تجربه‌ی رمانتیک و عاشقانه به آنتالیا سفر کرده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم حداقل یک وعده غذایی‌تان را در سرآسر نوش جان کنید. این رستوران جزو رستوران‌های لوکس آنتالیا به حساب می‌آید و غذاهای آن نسبتا گران هستند. فضای باز سرآسر در شب‌ها یکی از دنج‌ترین فضاهای شهر آنتالیا برای دورهمی‌ها و شب نشینی‌هاست.

 

 

seraser

 


۳- رستوران آرما در آنتالیا


در بنایی که ایتالیایی‌ها در قرن نوزدهم در آنتالیا و بر کرانه‌ی مدیترانه ساخته‌اند، امروزه رستورانی واقع شده است که یکی از معروف‌ترین رستوران‌های این شهر است. رستورانی که به غذاهای دریایی‌اش معروف است و همه روزه از حوالی ظهر تا نیمه‌های شب میزبان مشتریانش است. آرما یک رستوران پرطرفدار در میان شهروندان و گردشگران آنتالیاست.

 

 

arma-antalya-restaurant

 


۴- رستوران کاراف واین بیسترو در آنتالیا


در یک فضای تاریخی مربوط به دوره‌ی عثمانی، یک رستوران دنج و کوچک ساخته شده است که در آن انواع دسرها و نوشیدنی‌ها سرو می‌شوند. این رستوران یکی از رستوران‎‌های تازه تأسیس آنتالیاست که هر گردشگری را به خودش جذب می‌کند. در سفرتان با تور آنتالیا اگر به دنبال گشت و گذارهای تاریخی هستید و از اینکه در یک جای تاریخی غذا نوش جان کنید لذت می‌برید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به کاراف واین بیسترو سری بزنید.

 

 

گشت و گذاری تاریخی در آنتالیا، شهر ساحلی و آرام مدیترانه ای

 

 

karaf-wine-bistro

 


۵- رستوران لارا بالیک اِوی در آنتالیا


در میدان کونیالتی و در نزدیکی ساحل و پارک کونیالتی، رستورانی واقع شده است که در یک فضای مشرف به دریا و ساحل از مهمانانش پذیرایی می‌کند. این رستوران همه روزه از ساعت ۹ صبح تا پاسی از نیمه‌های شب درب‌هایش به روی مشتریانش باز است و آنها را مهمان غذاهای دریایی درجه یکش می‌کند. تماشای غروب آفتاب از چشم‌انداز این رستوران یکی از تصویرهای ناب شهر آنتالیاست.

 

 ۸ ساحل زیبای آنتالیا ؛ نگین توریستی دریای مدیترانه

 

 

lara-balik-evi-antalya-restaurant

 


۶- رستوران آسمانی در آنتالیا


آسمانی یک رستوران لوکس است که برای رفتن به آن باید از طریق تلفن و یا اینترنت میزتان را رزرو کنید. این رستوران شیک انواع غذاهای دریایی را برای مشتریانش سرو می‌کند و با چشم‌انداز زیبایی که به شهر و دریا دارد از آنها پذیرایی ویژه‌ای می‌کند. آسمانی یکی از بهترین نقاط آنتالیا برای خلق لحظات عاشقانه و رمانتیک است.

 

 

asmani

 


۷- رستوران خانه استیک در آنتالیا


اگر به غذاهای دریایی چندان علاقه‌ای ندارید و در سفرتان به آنتالیا به دنبال رستورانی هستید که تماما در آنها غذاهای غیر دریایی سرو شود باید به خانه‌ی استیک بروید. در فضای دنج این رستوران انواع استیک‌ها با قیمت‌های نسبتا ارزان به مشتریان ارائه می‌شود. این رستوران همه روزه از حوالی ظهر تا اواخر شب درب‌هایش به روی مشتریانش باز است.

 

 

steak-house

 


۸- رستوران نجات بالیک درآنتالیا


نجات بالیک رستورانی است که هم فضای داخلی آن دنج است و هم فضای باز آن. این رستوران با منوی متنوع و گسترده‌ای که دارد می‌تواند هرکس با هر ذائقه را از خود راضی نگه دارد. نجات بالیک همه روزه از ساعت نه صبح تا نیمه‌های شب میزبان مشتریانش است و با وعده‌های غذایی مختلف از آنها پذیرایی می‌کند.

 

 

nejat-balik

۳۰ دی ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: