کمپ خصوصی در دارایتان، گریزی از شلوغی‌های مانیل

جاذبه‌های گردشگری فیلیپین
کمپ خصوصی در دارایتان، گریزی از شلوغی‌های مانیل

بر کسی پوشیده نیست که تور فیلیپین یکی از جذابترین مقاصد سفر در دنیا است. جایی با جزایر بی‌نهایت زیبا، جنگل‌های فوق‌العاده، سواحلی بی‌نظیر و مناظری که نفس را در سینه حبس می‌کند. در چنین مکانی مسلما جاهای زیادی پیش می‌آید که بخواهید در آن‌ها کمپ بزنید و روزی از سفر خود را در طبیعت زیبای این کشور سر کنید. مشکل اینجاست که بسیاری از نقاط مهم، به دور از مانیل هستند و با طی مسافتی کوتاه در دسترس نیستند.
کمپ خصوصی در دارایتان اما چیزی متفاوت از دیگر نقاط است و تنها در دو ساعت با ماشین به آن خواهید رسید. جواهری پنهان که هزینه‌ی خیلی کمی برایتان در بر خواهد داشت، اما جایی عالی برای یک روز در طبیعت برایتان خواهد بود. جایی که نه تنها دور نیست، اما زیبا، ساکت و با طبیعتی فوق‌العاده است.

قبل از هر چیز نباید فراموش کنید که شما در این گردش دو روزه، به هتلی با امکانات حداکثری نمی‌روید، این اقامتگاه محقر، تنها جایی برای خوابیدن در امنیت و آرامش شب است. این گردش یک ماجراجویی در طبیعت زیبای مانیل است. مسیر ساده‌ای دارد، به راحتی می‌توانید با ماشین به آن‌جا برسید، اما اگر می‌خواهید همه چیز برایتان لوکس و آماده باشد، این کمپ راست کار شما نخواهد بود.


در مسیر رسیدن به کمپ خصوصی دارایتان


مسیر رفتن به این کمپ را می‌توانید بعد از ظهر حوالی ساعات ۷ یا ۸ شروع کنید. فراموشتان نشود که این مکان ملکی خصوصی است و از طریق Airbnb و به قیمت ۲۵۰۰ پزوی فیلیپینی که قیمتی بسیار پایین است می‌توانید آن را کرایه کنید. بهتر است قبل از سفر این کار را کنید تا بتوانید برای رفت و آمد برنامه‌ریزی نمایید. نکته دیگر اینکه اگر ماشین کرایه کرده باشید، به وسیله Waze می‌توانید این مکان را پیدا کنید، با این حال رفتن با تاکسی نیز بسیار ساده خواهد بود اما خب کمی برایتان هزینه در بر خواهد داشت.
به این خاطر بهتر است دیر به این محل برسید که بتوانید شب را در محل زیبای آن سر کرده، صبح به دیدن نقاط جذابش بروید و بعد از ظهر روز بعد دوباره باز گردید. اگر مثل ما عاشق طبیعت زیبا باشید، به سرعت عاشق این کلبه‌ی جذاب در دل جنگل و در کنار رود خواهید شد. با توجه به خاموشی اطراف، شب‌های پرستاره‌ی دارایتان نیز جذابیت بیشتری به حضور شما در این کمپ خواهد داد.

 

نقاط سورئال فیلیپین که دیدن‌شان را نباید از دست بدهید

 

 

کمپ خصوصی دارایتان

 


کمپ در کنار رودخانه تینیپاک و کوهستان سیرا مادره قراره گرفته است. محلی هم که قرار است در آن بخوابید چسبیده به رودخانه بوده و شما هم می‌توانید در محیط مسقف آن سکونت کنید یا اینکه از چادرهای شخصی یا چادرهایی که به شما داده می‌شود در محیطی که برای این کار در نظر گرفته شده، استفاده کرده و در چادر بخوابید. این محل دارای بر بوده اما آنتن دهی تلفن همراه به سختی انجام می‌شود، برایتان شب آتش درست می‌کنند و در نهایت همه چیز برای آن‌هایی که به ماجراجویی‌های اینچنینی علاقه دارند، از حضور در آن لذت می‌برند.

 

 

کمپ خصوصی دارایتان

 


روزی جدید در مکانی زیبا


بعید است چیزی بتواند به اندازه بلند شدن با صدای رودخانه و پرندگان در چنین مکان زیبایی لذت بخش باشد. منظره‌ای که در صبح می‌بینید بی‌نهایت زیبا است. رودخانه برای بودن در کنارش، تفریح و کمی آبتنی جایی ایده‌آل است و شما می‌توانید در جنگل و چند مسیر پیاده روی کنید. مکانی هم که کرایه کرده‌اید تمیز و عالی است و نیازهای شما را به خوبی برطرف می‌کند.

 

راهنمای سفر به سیارگائو در فیلیپین برای آن‌ها که اهل موج‌سواری نیستند

 

 

کمپ خصوصی دارایتان

 


برای گردش در این محل انتخاب‌های زیادی دارید. با این حال برخی از آن‌ها نیاز به آمادگی نسبی بدنی دارد. مثل پیاده‌روی یک ساعته در راستای رودخانه و بالا رفتن از صخره تا به برکه‌ای جذاب برسید و در آن شنا کنید. مسیرهای جنگلی نیز می‌تواند گزینه‌ای دیگر برای لذت بردن از این مکان زیبا باشد. اگر هم خیلی دوست دارید بالا بروید و آمادگی بدنی آن را هم دارید، حتما از کوه مارایتان بالا بروید که در نقاط بالا دست منظره‌ای جذاب از کوهستان و رودخانه پیش رویتان نقش خواهد بست.

 

۱۰ نقطه‌ی جادویی فیلیپین برای کمپ‌زدن زیر سقف آسمان پر ستاره‌

 

 

کمپ خصوصی دارایتان

 


نکاتی در مورد این کمپ


• می‌توانید روز را زودتر آغاز کنید و شب به سمت کمپ حرکت نکنید. اما در مجموع یک روز برای این مکان کافی است و نیازی به دو شب کرایه کمپ ندارید
• در این مکان دوش وجود ندارد اما سرویس‌های بهداشتی تمیز و به تعداد کافی هستند
• آب تسویه شده با دستگاه‌های شخصی به دستتان می‌رسد، پس در استفاده از آن‌ها مراعات کنید
• وسایل آشپزخانه مهیاست، اما با توجه به توریستی بودن این مکان، بهتر است خوراکی‌ها را خود بیاورید تا بهای گزافی برایش پرداخت نکنید
• کرم ضد آفتاب، کفش مناسب پیاده روی و تا حد ممکن چادر همراه داشته باشید
• اگر وسایل ماهیگیری همراه دارید یا می‌توانید کرایه کنید، فرصت ماهیگیری نیز در این مکان برایتان مهیا است

۲۶ فروردین ۱۳۹۸

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: