۷ نقطه‌ی فوق‌العاده در قبرس که می‌توانید غواصی کردن را در آنها تجربه کنید

جاذبه‌های گردشگری قبرس
۷ نقطه‌ی فوق‌العاده در قبرس که می‌توانید غواصی کردن را در آنها تجربه کنید

قبرس کشور زیبای بی‌ادعا، کشور تفریحات آبی و هیجان‌انگیز، کشور شگفتی‌های طبیعی یکی از بهترین نقاط کره‌ی زمین برای سفرهای تابستانی است. این کشور در تمام فصول سال مسافران زیادی به خودش جذب و از حضور آنها استقبال می‌کند. در سفرتان با تور قبرس اگر می‌خواهید جهان زیر آبها را تجربه کنید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۷ نقطه‌ی فوق‌العاده که در آنها می‌توانید غواصی را تجربه کنید خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- White River


در جنوب قبرس دریاچه‌ای وجود دارد که برای غواصی کردن مبتدیان بسیار مناسب است. دریاچه‌ای که ۱۱ متر عمق دارد و فرصت تماشای ماهی‌ها و لاکپشت‌ها را به بازدیدکنندگانش ارائه می‌دهد. با رفتن به این دریاچه ابتدا می‌توانید قایق‌سواری و پارو زدن را تجربه کنید و بعد به همراه مربی و با تمامی تجهیزات لازم بروید به عمق آبها و لذت ببرید.

 

 ۱۰ جاذبه‌ی بکر و کمتر شناخته شده‌ی غرب قبرس که باید آنها را کشف کرد 

 

 

White River

 


۲- Protaras


در شرق قبرس فضایی فراهم آمده است که در آن می‌توانید بروید به جهان زیر آبها و موجوداتی را ببینید که تا به حال در عمرتان ندیده‌اید. ماهی‌های رنگارنگ، غارهای دریایی و لاکپشت‌ها تنها گوشه‌ای از زیبایی‌های بی‌انتهای این مکان هستند. در سفر به این مرکز اگر غواص حرفه‌ای نیستید اصلا نگرن نباشید. چرا که در این مرکز مربیانی حضور دارند که با دادن آموزش‌های اولیه می‌توانند شما را در یک سفر هیجان‌انگیز و جادویی همراهی کنند.

 

 

Protaras

 


۳- Harnaca Harbour


در ژوئن ۱۹۸۰، یک کشتی در این بندر به همراه محموله‌های تجاری‌اش غرق شد و به عمق آبها رفت تا سال‌های سال بعد از این اتفاق هنوز غواصان حرفه‌ای از سراسر دنیا و قبرس علاقه‌مند باشند در این بندر به عمق آبها بروند تا از لاشه‌ی این کشی بازدید کنند. این مکان یکی از سایت‌های حرفه‌ای برای غواصی کردن به حساب می‌آید و هرکسی قادر به غواصی کردن در آن نیست.

 

 حقیقت‌های جالب در مورد قبرس که شما را مشتاق به سفر می‌کند 

 

 

Harnaca Harbour

 


۴- George’s Wall


صد فوت پایین‌تر از سطح دریا دیواری قرار دارد که حول آن حیات تعداد زیادی از آبزیان شکل گرفته است. این مرکز در قبرس، هم برای غواصی کردن مبتدیان مناسب است و هم برای حرفه‌ای‌ها. چرا که حرفه‌ای‌ها می‌توانند به مناطق عمیق‌تری از آب بروند و زیبایی‌ها را کشف کنند و مبتدیان نیز می‌توانند به همراه بهترین مربیان و تجهیزات به عمق بزنند و جهان زیر آبها را کشف کنند. از دیگر نکات مثبت درباره‌ی غواصی کردن در این مرکز آن است که زدن به عمق آبها در آن چندان گران نیست و اگر در یک سفر اقتصادی و مقرون به صرفه به قبرس رفته باشید نیز می‌توانید به این منطقه بروید و غواصی کنید.

 

 

George Wall

 


۵- Jubilee Shoals


در این نقطه از قبرس، سال‌ها پیش که کسی دقیق نمی‌داند کی، یک فروند هواپیما سقوط کرده است و همین امر سبب شده است مرجان‌ها و خزه‌ها دور لاشه‌ی هواپیما را تزئین کنند و یک منطقه‌ی بی‌نظیر برای غواصی کردن به وجود بیاید. این نقطه از قبرس یکی از زیباترین نقاط برای غواصی کردن است و جهان زیر آبها در این منطقه تبدیل به یکی از مناطق توریستی شده است. این مرکز غواصی یک مرکز مناسب برای مبتدیان است و هزینه‌ی چندان گرانی از متقاضیان غواصی نمی‌گیرد.

 

 جذاب‌ترین فعالیت‌هایی که بهتر است در سفر به نیکوزیا، پایتخت قبرس انجام دهید 

 

 

Jubilee Shoals

 


۶- Manajian Island


یک جزیره‌ی کوچک و دنج در نزدیکی پافوس که صخره‌های فوق‌العاده زیبایی دارد. صخره‌هایی که قدمت‌شان به چند صد سال پیش بازمی‌گردد. صخره‌هایی که سرشان بیرون از آب و ستون آسمان است و تن‌شان خانه‌های ماهی‌ها و مرجان‌ها و خزه‌ها. این مرکز یکی از زیباترین مراکز غواصی در قبرس به حساب می‌آید و همواره تعداد زیادی از عکاسان به همراه غواصان حرفه‌ای برای عکس گرفتن از زیبایی‌های به عمق آبهای آن می‌روند.

 

 

Manajian Island

 


۷- George’s Island


در نزدیکی پافوس و شبه جزیره‌ی آکاماس، جزیره‌ای در قبرس قرار دارد که جهان زیر آبهای معرکه‌ای دارد. جهانی که از غارها تشکیل شده است. غارهایی که ماهی‌ها و اختاپوس‌ها و مرجان‌ها در آن زندگی می‌کنند. در سفر به قبرس اگر می‌خواهید در یک جای خاص که هم مخصوص مبتدیان است و هم مخصوص حرفه‌ای‌ها غواصی کنید باید به این مرکز تشریف ببرید.

 

 

George Island

۰۷ شهریور ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: