۱۰ تفریح توریستی که در کوالالامپور و اطرافش می‌توانید تجربه کنید

جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور
۱۰ تفریح توریستی که در کوالالامپور و اطرافش می‌توانید تجربه کنید

کوالالامپور یکی از مدرن‌ترین شهرهای گردشگری دنیاست که سالانه هزاران هزار گردشگر را به خودش می‌کشاند. شهری پر از رویداد و دورهمی و پر از موزه‌ها و رستوران‌ها و کافه‌ها. شهری پر از هتل‌های جذاب و جادویی دنیا. در سفرتان با تور مالزی به این شهر اگر به دنبال تفریحات توریستی هستید همراه ما باشید تا ۱۰ تفریحی که در این شهر و اطرافش می‌توانید تجربه کنید را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- بازدید از مزارع در مرکز متروپولیتن


در یک فضای رویایی پر از گل‌های ارکیده و سرسبزی‌ها، پر از هوای مطبوع و اکسیژن، پر از گردشکران و شهروندان کوالالامپور می‌توانید به تماشای زیبایی‌ها بروید و ساعت‌ها لحظات خاطره‌انگیز برای خودتان بسازید. در این مرکز در فضایی به وسعت ۱۰۰ هکتار یک پارک واقع شده است تا گردشگران لحظات خوشی در کنار دریاچه‌ی آن داشته باشند. درهای این مرکز همه روزه از ساعت ۷ صبح تا ۸ شب

 

۶ نقطه‌ی رمانتیک در کوالالامپور برای به اوج رساندن لحظات عاشقانه‌ی سفرتان

 

 

 مرکز متروپولیتن

 


۲- در اکو پارک آرامش گم کرده‌ی خود در زندگی را بازیابید


در یک پارک جنگلی در کوالالامپور می‌توانید ماجراجویی کنید و لذت ببرید. شهر مدرن کوالالامپور را قرن‌ها پیش جنگل‌های انبوه تشکیل داده بوده است و امروزه حجم کمی از این جنگل‌ها باقی مانده‌اند. حجمی که قادر است حال و هوایی خاص برای مسافران این شهر بسازد. درهای این پارک همه روزه از ساعت ۷ صبح تا ۶ عصر به روی شهروندان و گردشگران کوالالامپور باز است.

 

 

پارک جنگلی

 


۳- به جنگل‌ بارانی بروید و لذت ببرید


در فاصله‌ی ۱۲ کیلومتری شمال کوالالامپور به وسعت بیش از ۳ هزار هکتار جنگلی واقع شده است که در آن می‌توانید قدم بزنید و لذت ببرید. جنگلی حفاظت شده که زیستگاه پرندگان است و گیاهانی که امروزه کمتر می‌توان آنها را یافت. جنگلی عظیم و باشکوه مخصوص آنها که عاشق طبیعت‌گردی هستند. جنگلی امن و زیبا مخصوص آنها که عاشق دیدن تصاویر بکر و ناب از هر شهر هستند. روزهای یکشنبه تا جمعه از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر می‌توانید به این جنگل بروید و لذت ببرید.

 

 برنامه‌ای برای یک‌روز گشت و گذار رایگان در کوالالامپور! 

 

 

جنگل‌ بارانی

 


۴- جنگل‌نوردی در جنوب کوالالامپور


در یک فضای عالی، خنک و مطبوع در روزهای تابستانی می‌توانید به یک فضای سرسبز در جنوب کوالالامپور بروید و خوش بگذرانید. فضایی انباشته از درختان تو در تو که بیشتر روزهای سال باران خورده هستند و خاک‌های نمناکی که بویی نوستالژیک را به مشام آدم می‌رسانند. بویی یادگار روزگار کودکی.

 

 

جنوب کوالالامپور

 


۵- کشف تپه‌های آمپانگ جایا


در سفر به کوالالامپور اگر به دنبال رفتن به ارتفاع و آب و هوای خنک هستید باید به این مکان تشریف ببرید. جاییکه چشم‌اندازی زیبا از کوالالامپور به بازدیدکنندگانش ارائه می‌دهد.

 

 یک روز گشت و گذار پرهیجان در ارتفاعات ۱۸۰۰ متری کوالالامپور! 

 

 

تپه‌های آمپانگ جایا

 


۶- پارک Templer


پارکی در نزدیکی غار باتو که که چشمه‌ها و آبشارهای بی‌نظیری دارد. پارکی در بیست و پنج کیلومتری شهر کوالالامپور که برای گشت و گذار در آن حداقل باید یک نصف روز زمان صرف کنید. پارکی جنگلی و کوهستانی برای آنها که عاشق طبیعت و گشت و گذار در آن هستند.

 

 

 پارک Templer

 


۷- تماشای کرم‌های شب‌تاب در Kuala Selangor


کرم‌های شب‌تاب که در سفر به مالزی می‌توانید آنها را مشاهده کنید بدون شک از تصاویر به یاد ماندنی شما از سفر به کوالالامپور خواهند بود. کرم‌هایی که تعداد آنها رو به کاهش و نسل آنها رو به انقراض است. کرم‌های زرد رنگی که شباهنگام همچون لامپ‌های نوری می‌درخشند. در سفر به کوالالامپور برای تماشای این کرم‌ها می‌توانید به غرب این شهر و منطقه‌ی کوآلا سلانگور بروید.

 

 فعالیت‌هایی برای روزهای بارانی کوالالامپور 

 

 

Kuala Selangor

 


۸- کوه‌نوردی در Datuk


اگر علاقه‌مند به کوهنوردی هستید و می‌خواهید در یک فضای سرسبز از سطح شهر فاصله بگیرید و به ارتفاع بروید باید به این منطقه از کوالالامپور تشریف ببرید. منطقه‌ای وسیع و پوشیده از گیاهان سرسبز مختلف. منطقه‌ای زیبا انباشته از گردشگران و آنها که علاقه‌مند به کمپ‌زدن و شب مانی در طبیعت هستند.

 

 

کوه‌نوردی در Datuk

 


۹- بازدید از Mangrove و پرندگان مهاجر


اگر علاقه‌مند به پرندگان و تماشای زیستگاه آنها هستید، اگر می‌خواهید از کوالالامپور و جاذبه‌های شهری فاصله بگیرید باید به منطقه‌ای در جنوب این شهر تشریف ببرید تا بتوانید تصاویر نابی از طبیعت ببینید. تصاویری از پرواز جمعی پرندگان مهاجر. همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر می‌توانید برای بازدید به این مکان تشریف ببرید.

 

 گشت و گذاری سبز در کوالالامپور، شهر مدرن آسمان‌خراش‌های مالزی 

 

 

 Mangrove

 


۱۰- سفری ماجراجویانه به Taman Negara


در فاصله‌ی چهار ساعته از مرکزشهر کوالالامپور می‌توانید به قدیمی‌ترین جنگل‌های مالزی پا بگذارید. جاییکه طبق شواهد تاریخی ۱۳۰ میلیون سال قدمت دارند. جنگل‌هایی جادویی که حداقل یک روز کامل برای بازدید از آنها باید زمان صرف کرد.

 

 

Taman Negara

۰۴ شهریور ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: