۷ تفریح رایگانی که می‌توانید در کوالالامپور انجام بدهید

جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور
۷ تفریح رایگانی که می‌توانید در کوالالامپور انجام بدهید

شهر شش و نیم میلیون نفری کوالالامپور مالزی هر ساله گردشگران زیادی را به خود می‌کشاند و آنها را به بازدید از زیبایی‌هایش می‌برد. این شهر به دلیل در اختیار داشتن برج‌های دو قلوی پتروناس و غار باتو، در نظر توریست‌ها بسیار محبوب است. در سفرتان با تور کوالالامپور اگر می‌خواهید رایگان این شهر را بگردید در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا ۷ تفریح رایگانی که می‌توانید در این شهر انجام بدهید را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- ثبت‌نام در تورهای شهرگردی و پیاده‌روی
هر روزه در مناطق مختلف کوالالامپور رویدادهای رایگانی برگزار می‌شود که گردشگران را به پیاده‌روی و دیدن محله‎‌های مختلف این شهر می‌برند.

 

 

پیاده روی در کوالالامپور

 

 

اگر می‌خواهید بالا و پایین شهر کوالالامپور را بشناسید به شما پیشنهاد می‌کنیم در این تورها ثبت‌نام کنید و با لیدری که از بومی‌های این شهر است به دیدن مردم و زیبایی‌های کوالالامپور بروید.

 

 

شهر کوالامپور

 

 


۲- به پارک KLCC بروید و از چشم‌اندازی زیبا به تماشای پتروناس بنشینید
برج‌های دو قلوی پتروناس از زیبایی‌های مشهور این شهر هستند و به نوعی نماد کوالالامپور به حساب می‌آیند. اگر می‌خواهید عظمت و زیبایی‌های این برج‌ها را از بیرون ملاحظه کنید حتما به پارک KLCC بروید. این پارک وسعتی به اندازه‌ی ۵۰ هکتار دارد و خودش نیز از جاذبه‌های گردشگری سبز کوالالامپور به حساب می‌آید.

 

 

پارک کی ال سی سی

 

 


۳- به دیدن موزه‌های رایگان کوالالامپور بروید
کشور مالزی برای آنکه تاریخ و قدمت خود را به گردشگران نشان بدهد برخی موزه‌های شهر کوالالامپور را برای بازدید گردشگران رایگان کرده است. موزه‌ی پلیس و موزه‌ی بانگ نگارا از این دست موزه‌ها هستند. در موزه‌ی پلیس کوالالامپور شما می‌توانید با تاریخچه‌ی دویست ساله‌ی پلیس این شهر رو به رو بشوید و قصه‌های جالبی بشنوید. با انتخاب تور مالزی، اگر به دانستن تاریخ کشورها علاقه دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما در روزهای اقامت‌تان در کوالالامپور یک روز را به بازدید از موزه‌ها اختصاص بدهید.

 

 

موزه های کوالالامپور

 

 


۴- گشت شهری و شنیدن موسیقی خیابانی
عصر به بعد که در این شهر قدم بزنید شانس آن را دارید که گروه‌های موسیقی مختلف را در خیابان‌های این شهر ببینید و گوش‌تان را رایگان به سازهای هنرمندان این شهر بسپارید.

 

 

موسیقی خیابانی

 

 

موسیقی خیابانی در کوالالامپور توسط جوانان این شهر بسیار جدی پیگیری می‌شود. در این کشت و گذار شما می‌توانید صدای سازهایی چون گیتار و ویالون و ساز دهنی را بشنوید و شبی خاطره‌ساز از شهر کوالالامپور برای خودتان بسازید.

 

 

مویسقی خیابانی کوالالامپور

 


۵- برای رفت‌وآمد درون شهری از اتوبوس‌های گو کی ال استفاده کنید
در بازدیدتان از  جاذبه های شهر کوالالامپور اگر به خیابان‌های شهر خوب نگاه کنید می‌توانید اتوبوس‌های بنفش رنگ گو کی ال را بینید که به صورت رایگان گردشگران را به مناطق پر بازدید و مرکزخریدهای معروف شهر می‌برند. این اتوبوس‌ها در بعضی روزهای سال و بعضی‌ ساعت‌های روز بسیار شلوغ هستند اما اگر می‌خواهید این شهر را با کمترین هزینه بازدید کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما برای رفت‌و‌آمد درون شهری از این اتوبوس‌ها استفاده کنید.

 

 

اتوبوس های درون شهری

 


۶- در این شهر پرسه‎های سبز رنگ بزنید و طبیعت‌گردی کنید
درون و اطراف کوالالامپور پر از پارک‌های جنگلی و شهری است که به شما پیشنهاد می‎‌کنیم حتما یک روز از سفرتان را به همراه فرزندانتان به بازدید از این پارک‌ها اختصاص بدهید.

 

 

پارک جنگلی اکو

 

 

یکی از بهترین پارک‌های این شهر پارک جنگلی اکو است که همه روزه از ساعت ۷صبح تا ۶ بعد از ظهر میزبان گردشگران است. پل معلق موجود در این پارک چشم‌اندازی زیبا از طبیعتش به شما ارائه می‌دهد.

 

 

پارک اکو

 


۷- بر دیوارهای غار باتو صخره‌نوردی کنید
بر دیوارهای پشت غار باتو سکوهای مختلفی برای صخره‌نوردی افراد مبتدی تا حرفه‌ای طراحی شده است. با رفتن به غار باتو و بازدید از آن می‌توانید به صورت رایگان به دیدن دیوار صخره‌نوردی شهر کوالالامپور بروید و اگر علاقه‌مند بودید و البته اندکی از این ورزش سر در می‌آوردید، صخره‌نوردی کنید.

 

 

غار باتو

 

 


۸- بازدید از میدان مردکا
میدان مردکا یکی از مهم‌ترین و تاریخی‌ترین میدان‌های شهر کوالالامپور است.

 

 

مردکای کوالالامپور

 

 

این میدان در تاریخ کشور مالزی جایگاه ویژه‌ای دارد چرا که استقلال کشور مالزی در این نقطه اعلام شده است. در سفرتان به کوالالامپور به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به دیدن این میدان که محصور ساختمان‌های زیباست بروید و ساعاتی را در آن پرسه بزنید.

 

 

میدان مردکا

۱۲ آذر ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: