معرفی تورهای یک روزه معروف در اطراف بدروم

جاذبه‌های گردشگری بدروم
معرفی تورهای یک روزه معروف در اطراف بدروم

بدروم یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در ترکیه به حساب می‌آید که به واسطه سواحل زیبا و طبیعت دلپذیرش، سالانه میزبان تعداد بی‌شماری مسافر با تور بدروم است که به هوای تفریح در آن راهی این شهر می‌شوند. با این‌همه تنها خود شهر بدروم نیست که مورد توجه قرار دارد، در اطراف این شهر مراکز بی‌شماری است که به واسطه تورها و گردش‌های یک روزه در دسترس قرار دارند و می‌توان به همراه خانواده از شرکت در آن‌ها لذت برد.

در این پست چند نمونه از این تورهای جذاب را به شما معرفی می‌کنیم که عموما با مبالغ پایین و توسط شرکت‌های معتبر در دسترس هستند:

 


۱- پاموکاله


یکی از جذاب‌ترین مناطق در اطراف بدروم، بدون شک پاموکاله است. یک مکان منحصر به فرد در کل ترکیه که به واسطه چشمه‌های جذاب و استخر پلاکتی که به واسطه رسوبات به جا مانده در سا‌ل‌های قبل به شکل سفید فوق‌العاده‌ای چشم‌نوازی می‌کنند. تورهای این مکان عموما از ساعت ۶ صبح آغاز می‌شود و شما را به پاموکاله و هیراپولیس می‌برند تا در آب‌هایی که از آن‌ها یاد کردیم کمی آبتنی کنید و از منطقه باستانی و منظره‌ی زیبای اطرافش نیز دیدن نمایید. این گردش یک روز کامل را از شما خواهد گرفت و شما ۷ غروب به بدروم باز خواهید گشت.

 

 ۱۰ تجربه‌ی غیر توریستی و شگفت‌انگیز در بدروم 

 

 

پاموکاله

 


هزینه تقریبی: ۴۰ یورو

 


۲- افسوس و خانه حضرت مریم


یکی از معروف‌ترین مراکزی که به عنوان میراث فرهنگی یونسکو در ترکیه شناخته می‌شود، افسوس است است. البته گردش‌هایی که به این مرکز برده می‌شوند هم از بدروم و هم از کوش آداسی در دسترس هستند و در کنار این مکان، شما را به دیدن خانه حضرت مریم نیز خواهند برد. دیدن از این مکان که زمانی از بنادر مهم یونانی و بعد تر رمی محسوب می‌شد از آن دسته فعالیت‌هایی است که مردم اروپا در سفر به ترکیه به شدت دنبال آن هستند. در مجموع این گردش یک روزه که از ۶ صبح آغاز و تا ۶ عصر به طول می‌انجامد، یک گردش خانوادگی خوب و دیدن از آثار باستانی اطراف بدروم خواهد بود.

 

 

خانه حضرت مریم

 


هزینه تقریبی: ۴۰ یورو

 


۳- سافاری موتور چهار چرخ و ماشین‌های بوگی در اطراف بدروم


یکی از هیجان انگیز‌ترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید رفتن به این سافاری‌های لذت بخش است که تنها ۲۰ دقیقه دور از شهر قرار دارد و چند نوبت در روز هم انجام می‌پذیرد. تفریح بسیار محبوب در بین زوج‌های جوانی که به بدروم سفر می‌کنند تا با سوار شدن بر این موتورها به دل جاده‌های خاکی و محیط‌های کنار آب بزنند.

 

 ده کاری که حتما در اولین سفر به بدروم باید انجام دهید 

 

 

سافاری موتور چهار چرخ

 


مدل دیگر گردش‌های این چنینی در همین محل نیز انجام می‌شود که در آن از ماشین‌های بوگی به جای موتور چهار چرخ استفاده می‌شود. این مدل سافاری‌ها کمی گران‌تر است و البته نیازمند بلد بودن راندن این مدل ماشین‌ها. اما در نهایت کلیت این گردش تنها چند ساعت از شما زمان می‌برد و با توجه به نزدیکی به شهر، می‌توانید بعد از این ماجراجویی خارج شهری، به تفریحات داخل بدروم برگردید.


هزینه تقریبی: ۳۵ یورو

 


۴- سواری بر روی کروز‌های آبی و کشتی دزدان دریایی به دور بدروم


اگر دوست داشته باشید که حدود ۸ ساعت از بهترین ساعات روز را بر روی آب‌های درخشان بدروم بگذرانید و از سوار شدن بر روی یک کروز بسیار خوب و پیش‌بینی تفریحات مختلف لذت ببرید، این تور مناسب شما خواهد بود. این کروزها از آن دسته مدل‌های خیلی مدرن نیستن، اما در عوض چند جای مختلف برای شنا اطراق می‌کنند، غذاهای بسیار خوبی سرو می‌کنند و بساط موسیقی و جشن و پایکوبیشان به بهترین شکل ممکن به راه است.

 

 

کروز‌های آبی

 


مدل دیگری که می‌توانید به دل دریا بزنید، یک کشتی دزدان دریایی معروف در بدروم است که تقریبا گردش در آن به همان شکل کروزها انجام می‌شود با تفاوت کامل در ظاهر و البته تمرکز بیشتر بر تفریح و خوشگذارنی. مدت زمان این تور حدود ۶ ساعت خواهد بود و قیمت آن دو برابر تورهای کروز.


هزینه تقریبی: ۱۸ یورو

 


۵- غواصی در آب‌های بدروم


بدروم بیش از ۱۵ نقطه برای غواصی تفریحی دارد که برای تمامی آن‌ها تورهای متفاوت وجود خواهد داشت. این غواصی‌ها در عمق‌های مختلف بین ۷ تا ۴۰ متر انجام می‌شود و بخش زیادی از آن‌ها برای سنین نوجوان نیز کاملا قابل اجراست و می‌توان به صورت خانوادگی از آن‌ها لذت برد. خوشبختانه برنامه‌های غواصی در بدروم به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. آموزش‌های مقدماتی، غواصی نوبت صبح، گردش در قایق، صرف غذا، استراحت و غواصی نوبت بعد از ظهر. این گردش‌های زیر آبی یکی از تفریحاتی در بدروم خواهد بود که هیچ گاه از یادتان نمی‌رود، از هیجان رفتن زیر آب، تا غذا دادن به ماهی‌ها در عمق ۱۰ متری.

 

 ۵ ساحل جذاب و دیدنی بدروم با چشم انداز بی نظیر

 

 

غواصی در آب‌های بدروم

 


هزینه تقریبی: ۴۰ یورو

۰۳ شهریور ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: