گشت و گذار شبانه در ایروان؛ شهر پرشور و حال ارمنستان

جاذبه‌های گردشگری ایروان
گشت و گذار شبانه در ایروان؛ شهر پرشور و حال ارمنستان

ایروان پایتخت کشور ارمنستان یکی از بهترین شهرهای این کشور است که می‌توان روزها و شب‌های خاطره‌انگیزی را در آن پشت سر گذاشت. شهری پر از رویداد و تفریحات. پر از کافه و رستوران‌ها و کلیساها. شهری پر از مردمان خونگرم و صمیمی. در سفرتان با تور ارمنستان به این شهر اگر به دنبال شب‌های ناآرام هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا در یک شب‌گردی تفریحاتی که می‌توانید در این شهر انجام بدهید را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- باشگاه Paparazzi


اگر هوس شلوغی و رقص و آواز و دورهمی در یکی از شب‌هایی که در ایروان بودید به سرتان زد باید به این باشگاه بروید. جاییکه یکی از معروف‌ترین دی‌جی‌های این شهر را به استخدام درآورده است و در میان گردشگران بسیار پرطرفدار است. باشگاهی که امنیت بالایی دارد و در ازای پرداخت هزینه‌ای نه چندان زیاد می‌توانید به آن وارد شوید. درهای این کافه هرشب از ساعت ۱۰ تا ۳ صبح به روی گردشگران و شهروندان ایروان باز است و از حضور آنها استقبال می‌کند.

 

۱۲ تفریح هیجان‌انگیز و رایگانی که در سفر به ایروان می‌توانید انجام بدهید

 

 

باشگاه Paparazzi

 


آدرس: ایروان، خیابان آبویان ۲/۳

 


۲- باشگاه جاز Mezzo


باشگاهی که با رفتن به آن می‌توانید شاهد موسیقی زنده باشید درحالیکه بهترین نوشیدنی‌ها و غذاهای این شهر را نیز می‎‌توانید نوش جان کنید و به شور و هیجان بیایید. باشگاهی معروف در میان جوانان شهر ایروان که همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲ نیمه شب درهایش به روی مشتریانش باز است. باشگاهی لوکس برای آنها که در سفر به ایروان دنبال تجربیاتی خاص‌تر نسبت به همه‌ی توریست‌ها هستند.

 

 

باشگاه جاز Mezzo

 


آدرس: ایروان، خیابان ایساحاکیان ۳/۱

 


۳- کافه شبانه Calumet


یک کافه‌ی شبانه‌ی قدیمی در شهر ایروان که در میان گردشگران بسیار معروف است. چرا که درباره‌ی آن مطالب زیادی نوشته‌اند. کافه‌ای که در آن می‌توانید نوشیدنی‌های درجه یک نوش جان کنید و به تماشای بندی که موسیقی راک می‌نوازند بنشینید. کافه‌ای که سیگار کشیدن در آن آزاد است. بنابراین اگر سیگاری نیستید و دود سیگار اذیت‌تان می‌کند به شما پیشنهاد می‌کنیم هرگز به این کافه نروید. چرا که این کافه قسمتی برای افراد غیرسیگاری ندارد. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۵ عصر تا ۱ نیمه شب به روی مشتریانش باز است.

 

بهترین رستوران‌های ایروان شهر کلیساهاو صومعه‌ها

 

 

کافه شبانه Calumet

 


آدرس: ایروان، خیابان پوشکین a۵۶

 

 


۴- باشگاه Kami


یک باشگاه خاص، باصفا، جوانانه و پر شور و حال. باشگاهی که در آن بندهای مختلفی از جوانان شهر ایروان می‌نوازند تا خاطره‌ای خوش برای گردشگران و مهمانان این باشگاه بسازند. باشگاهی که هرشب از ساعت ۸ درهایش باز می‌شود و تا ساعت ۲ نیمه شب به میزبانی خود ادامه می‌دهد. این باشگاه نیز یکی از باشگاه‌های امن و پرطرفدار ایروان به حساب می‌آید.

 

 

باشگاه Kami

 


آدرس: ایروان، خیابان آبویان ۱۸

 

 


۵- باشگاه Malkhas


یک باشگاه درجه یک که در روزهای آخر هفته برای رفتن به آن باید از قبل میز رزرو کنید. باشگاهی برای علاقه‌مندان به موسیقی جاز که دوست دارند در یک نورپردازی ویژه قطعه‌های معروف را گوش کنند و لذت ببرند. باشگاهی امن و سالم که جزو باشگاه‌های لاکچری شهر ایروان به حساب می‌آید. درهای این باشگاه همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۲ نیمه شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

باشگاه Malkhas

 


آدرس: ایروان، خیابان پوشکین ۱/۵۱

 

 


۶- کافه El sky


کافه‌ای در طبقه‌ی هفتم مرکز تجاری ایروان که هم یک فضای داخلی دارد و هم یک فضای خارجی. کافه‌ای که فضای خارجی‌اش چشم‌اندازی بی‌نظیر از ایروان به مهمانانش ارائه می‌دهد. اگر در روزهای گرم تابستانی به ایروان سفر کرده‌اید رفتن به این کافه یکی از انتخاب‌های مناسب شما برای گشت و گذار خواهد بود. درهای این کافه هرشب از ساعت ۵ عصر تا ۲ نیمه شب به روی مهمانانش باز است. البته درهای این کافه صبح‌ها نیز باز است و از ساعت ۱۰ صبح تا ۲ از مهمانانش پذیرایی می‌کند.

 

بهترین کافه رستوران‌های ایروان برای میل کردن یک صبحانه خوشمزه

 

 

کافه El sky

 


آدرس: ایروان، خیابان گلوگر لوساوریچ

 

 


۷- کافه Tiki


یک کافه‌ی شبانه‌ی کوچک اما باصفا. یک کافه برای آنها که دنبال شور و هیجان و جذابیت‌اند. کافه‌ای برای دور هم رقصیدن و به شادی پرداختن. کافه‌ای که نوشیدنی‌ها و خوردنی‌های آمریکای لاتین را می‎‌توان در آن پیدا کرد و سفارش داد. کافه‌ای که به صورت ۲۴ ساعته از مشتریانش پذیرایی می‌کند و خاموشی ندارد.

 

 

کافه Tiki

 


آدرس: ایروان، خیابان آرام ۲

 


۸- کافه Station


این کافه یک مکان آرامش‌بخش است برای آنها که می‌خواهند شب‌گردی کنند اما از زیر پوستین شب خارج نشوند. برای آنهایی که دوست دارند شب را در همان سکوت ذاتی‌اش به صبح برسانند. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۵ عصر تا ۱ نیمه شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

کافه Station

 


آدرس: ایروان، خیابان پارپتسی ۲۶

 

 


۹- باشگاه Amigo


آمیگو یک باشگاه پر شور است که اجازه نمی‌دهد مهمانانش حتی یک دقیقه را هم جدای از هیجان و شور باشند. هرکس در این باشگاه قدم می‌گذارد باید برقصد و از پای ننشیند. درهای این باشگاه همه روزه از ساعت ۶ عصر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

باشگاه Amigo

 


آدرس: ایروان، آبویان ۴/۴۱

 

۲۱ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران