۵ ساحل جذاب و دیدنی بدروم با چشم انداز بی نظیر

جاذبه‌های گردشگری بدروم
۵ ساحل جذاب و دیدنی بدروم با چشم انداز بی نظیر

بدروم یکی از توریستی‌ترین نقاط کشور ترکیه است که در فصل‌های مختلف سال می‌توانید به آن سفر کنید و لذت ببرید. شهری تاریخی که یکی از بهترین نقاط ترکیه برای کشتی سواری‌ها و گشت‌های دریایی است. شهری که تابستان‌ها مملو از گردشگر می‌شود.

در سفرتان با تور ترکیه به بدروم اگر به دنبال بهترین سواحل هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۵ ساحل مشهور این شهر را یک به یک خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- ساحل IIgin Cove


یک ساحل زیبا و دنج که کمتر توریست‌ها با آن آشنایی دارند. یک ساحل منحصر به فرد که در دل یک روستا قرار دارد و شما با رفتن به آن می‌توانید از یک روستای سرسبز نیز دیدن کنید. ساحلی زیبا که در بازدید از آن باید با خودتان مواد غذایی و خوراکی به همراه بیاورید. چرا که کمتر رستوران و کافه‌ای می‌توانید در نزدیکی و اطراف آن پیدا کنید. چرا که این ساحل یک ساحل توریستی نیست اما یک مکان دنج و زیباست. یک جاییکه می‌توانید بومی‌های زیادی ببینید و در کنار آنها اگر علاقه‌مند بودید و فصل، فصل مناسب شنا بود تنی به آب بزنید.

 

iigin-cove

 


۲- ساحل Gumusluk


ساحلی که یکی از مشهورترین سواحل این شهر به حساب می‌آید. چرا که پر از رستوران و اقامتگاه است. در رستوران‌های این ساحل می‌توانید بهترین غذاهای دریایی بدروم را نوش جان کنید. ماهی‌ها و میگوهایی تازه که حاصل از صیادی روز صیادان بدروم هستند. همچنین در رستوران‌های این ساحل می‌توانید بهترین کباب‌های ترکی را نیز نوش جان کنید. از آنجا که گوموسلوک یکی از مشهورترین مناطق بدروم به حساب می‌آید، به شما پیشنهاد می‌کنیم در طول اقامتتان در بدروم حتما یک روز عصر برای تماشای غروب خورشید از ساحل این منطقه به رستوران‌های درجه یکش بروید و تصاویر بی‌نظیری که می‌بینید را برای همیشه در خاطرتان ثبت کنید.

 

 

۷ رستوران درجه یک ساحلی در بدروم

 

 

 gumusluk

 


۳- ساحل Akyarlar


در سفرتان با تور بدروم اگر می‌خواهید از فضای توریستی فاصله بگیرید و به یک منطقه‌ی زیبا برای تماشای آب و دریا بروید به شما پیشنهاد می‌کنیم به این ساحل تشریف ببرید. جاییکه پرندگان مهاجر و سکوت آسمان و دریا انتظار شما را می‌کشند. جاییکه در رستوران‌های سنتی‌اش می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین غذاهای دریایی بدروم را نوش جان کنید. جاییکه چشم‌اندازی زیبا از کشور یونان و جزیره‌های آبی‌اش به شما ارائه می‌دهد. آکیارلار در فاصله‌ی دوری از مرکزشهر بدروم قرار ندارد و به راحتی با وسایل حمل نقل مختلف می‌توانید به آن تشریف ببرید و ساعت‌ها در لذت زمان صرف کنید.

 

kisebuku

 


۴- ساحل Kisebuku


ساحلی زیبا با چشم‌اندازهایی منحصر به فرد که رفتن به آن خاطره‌ای ماندگار از سفر به بدروم برایتان می‌سازد. ساحلی جالب توجه و خلوت به جز در روزهای آخر هفته که علاوه بر توریست‌ها افراد بومی نیز به دیدن آن و زیبایی‌هایش می‌روند. ساحلی با آب‌های آرام و امن که موج‌های ریز روی هم برمی‌دارند و خیلی‌ها را مشتاق خودشان می‌کنند. این ساحل در منطقه‌ای واقع شده است که دور و اطرافش پر از حمام‌های سنتی ترکی هستند. بنابراین در سفر به بدروم به شما پیشنهاد می‌کنیم یک روز صبح هم برای رفتن به حمام‌های ترکی و هم برای بازدید از یک ساحل درجه یک به کیسه بوکو بروید.

 

kisebuku

 


۵- ساحل Kargi


ساحلی زیبا با شن‌ها و ماسه‌هایی سپید رنگ برای آنها که عاشق پرسه زنی در ساحل هستند. منطقه‌ای به دور از سیل جمعیت توریست‌ها که رستوران‌های ساحلی درجه یک دارد و غذاهای دریایی خوشمزه. ساحلی خلوت برای آنها که دوست دارند ساعت‌ها آفتاب بگیرند و یا در زیر سایه‌بان کتاب بخوانند، خاطرات زندگی‌شان را مرور کنند و در گوشه‌ی نگاهشان به امواج خیره شوند. ساحلی که هرکس وصف آن را بشنود طرفدارش می‌شود و از آنجا که توریست‌های این منطقه از ترکیه بیشتر به دنبال شور و هیجان هستند تا سکوت و آرامش، چندان برای گردشگران نام آشنا نیست.

 

kargi-beach

۱۶ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: