مشهورترین رستوران های مسکو که بهترین غذا را در آنها می‌خورید

جاذبه‌های گردشگری مسکو
مشهورترین رستوران های مسکو که بهترین غذا را در آنها می‌خورید

مسکو یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای جهان و یکی از زیباترین آنها، جایی‌ست که سالانه هزاران گردشگر تور روسیه را به خود می‌کشاند. گردشگرانی از سراسر دنیا که روزها و هفته‌ها را برای دیدن جاهای دیدنی این شهر در آن سپری می‌کنند. در سفرتان به شهری که کاخ فرمانروایی دولت مردان روسیه یعنی کاخ کرملین در آن قرار دارد اگر به دنبال لوکس‌ترین و بهترین رستوران‌ها هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۹ رستوران لاکچری این شهر که در منوی غذایی‌شان هم غذاهای بومی دارند و هم غذاهای بین‌المللی را یک به یک خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- رستوران White Rabbit

 

 

white-rabbit

 

رستورانی که در فهرست بیست رستوران برتر دنیا قرار دارد. رستورانی که با رفتن به آن می‌توانید غذاها و ترکیب مزه‌های جدید را امتحان کنید. سرآشپز این رستوران یکی از معروف‌ترین سرآشپزان جهان است که برخی غذاهای او به ثبت بینالمللی رسیده‌اند. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز اتست و در روزهای آخر هفته ۲ ساعت به ساعات کاری آن اضافه می‌شود.
آدرس: میدان مولنسکایا ۳

 


۲- رستوران AQ Kitchen

 

 

۲- رستوران AQ Kitchen

 

رستورانی که یک سرآشپز اسپانیایی دارد و از آنجا که آشپزخانه‌اش اوپن می‌باشد می‌توانید هنگام طبخ غذایتان سرآشپز و دستیارانش را ببینید. سوپ‌های این رستوران که همه روزه درهایش از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱ شب به روی مشتریانش باز است از معروف‌ترین غذاهایش می‌باشد.
آدرس: مسکو، بولشایا گروزینسکایا ۶۹

 

 

گروکی پارک مسکو؛ شهر بازی در میان جنگل و رودخانه

 


۳- کافه‌ Pushkin

 

 

کافه‌ Pushkin

 

این کافه نه تنها یکی از معروف‌ترین کافه‌های شهر مسکو است که یکی از معروف‌ترین رستوران‌های این شهر نیز می‌باشد. چرا که به دلیل دکور و طراحی‌اش فضای فراموش نشدنی و بی‌نظیری برای مشتریانش می‌سازد و جدای از این فضای ناب، غذاهای مخصوص و خوشمزه‌ای به روشی قفقازی و روسی برای آن طبخ می‌کند. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ ظهر به روی مشتریانش باز است تا در آن بتوانید بهترین صبحانه‎ها و ناهارها را نوش جان کنید. در سفرتان به مسکو یکی از بهترین جاهایی که می‌توانید برای صرف صبحانه بروید همین کافه است.
آدرس: مسکو، بلوار ورسکوی ۲۶

 


۴- رستوران Semifreddo

 

 

 رستوران Semifreddo

 

 

رستورانی ایتالیایی در قلب مسکو که سرآشپز ایتالیایی درجه یکی دارد. رستورانی که نه تنها از سوی شهروندان مسکو با استقبال رو به رو شده است بلکه در میان گردشگران نیز معروف است. این رستوران که درهایش همه روزه از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر به روی مشتریانش باز است چند شعبه‌ی دیر نیز در کشور روسیه دارد.
آدرس: مسکو، تیمورا فرونزه

 

 

باید‌ها و نباید‌های اولین سفر به روسیه 

 


۵- رستوران Savva

 

 

۵- رستوران Savva

 


رستورانی که در هتل متروپول واقع شده است و یکی از رستوران‌های محبوب شهر مسکو به حساب می‌آید. رستورانی که برای نوش جان کردن یک صبحانه‌ی مقوی و درجه یک تاسیس شده است. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر به روی مشتریانش باز است و از آنها با روی باز استقبال می‌کند.
آدرس: مسکو، تئاترالنی ۲

 


۶- رستوران Severyane

 

 

رستوران Severyane

 

 

رستورانی که بهترین سرآشپز کشور روسیه در سال ۲۰۱۵ در آن کار می‌کند. رستورانی که طعم نویی از غذاهای سنتی کشور روسیه به مشتریانش ارائه می‌کند. رستورانی زیبا و دنج با سالم‌ترین و خوشمزه‌ترین غذاها. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر به روی مشتریانش باز است تا بهرین صبحانه‌ها را بری آنها سرو کند.
آدرس: مسکو، بولشایا نیکیتس‌کایا 12

 

 

کلیسای سنت باسیل؛ معجزه‌ای آسمانی در مسکو 

 


۷- رستوران Syrovarnya

 

 

رستوران Syrovarnya

 

 

رستورانی که سرآشپز آن خودش یکی از بهترین تولیدکنندگان پنیر است. بنابراین غذاهایی که با پنیر طبخ می‌شود مانند انواع پیتزاها و پاستاها در این رستوران با کیفیت فوق‌العاده‌ای سرو می‌شوند. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است و از آنها با بهترین ناهارها و شام‌ها پذیرایی می‌کند.
آدرس: مسکو، بلوار کوتوزووسکی

 


۸- رستوران Dr. Jhivago

 

 

رستوران Syrovarnya

 

رستورانی شیک و مجلل، تزئین شده به سبک کلاسیک و سالن‌های غذاخوری خاندان سلطنتی. رستورانی که می‌توانید بهترین غذاهای کشور روسیه را در آن نوش جان کنید.
آدرس: مسکو، خیابان موخووایا ۱/۱۵

 


۹- رستوران Fahrenheit

 

 

 رستوران Fahrenheit

 

 

رستورانی که با رفتن به آن می‌توانید خودتان را در معرض غذاهای جدید و فوق‌العاده خوشمزه قرار بدهد. غذاهای ابداعی سرآشپز که پیش از سفارش می‌توانید به او مزه‌های مورد علاقه‌تان را بگویید تا او متناسب با ذائقه‌ی شما غذایی از منوی رستوران بهتان پیشنهاد کند. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر به روی مشتریانش باز است.
آدرس: مسکو، بلار تورسکوی ۲۶ b

۰۶ خرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: