۷ بوتیک مد روز دنیا در مسکو مخصوص خانم‌ها

جاذبه‌های گردشگری مسکو
۷ بوتیک مد روز دنیا در مسکو مخصوص خانم‌ها

مسکو یکی از بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهرهای اروپا به دلیل جاذبه‌های گردشگری و تاریخی پرشمارش سالانه مسافران زیادی را به خود می‌کشاند. شهری که پایتخت کشور روسیه است و کاخ کرملین؛ محل زندگی رئیس جمهور روسیه و استقرار قوه‌ی مجریه‌ی این کشور در آن قرار دارد.

در سفرتان با تور روسیه به شهر سیزده میلیونی نفری مسکو اگر می‌خواهید از دنیای پوشاک، زیورآلات و مد روز دنیا عقب نمانید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا به ۷ بوتیک مشهور این شهر سری بزنیم. بوتیک‌هایی که مخصوص خانم‌ها هستند و شهرتشان از شهر مسکو بیرون رفته و در سراسر کشور روسیه پیچیده است.

 


۱- فروشگاه Poison Drop


فروشگاهی که در مرکزخرید اوروپسکی قرار دارد و شهرتش در میان تمامی خاندان ثروتمند روسیه پیچیده است. این فروشگاه، فروشگاه زیورآلات است که بهترین طلاهای کشور روسیه و جهان را در آن می‌توانید خریداری کنید. آثار طراحان درجه یک دنیا و کشور روسیه در زمینه‌ی زیورآلات همگی در این فروشگاه به فروش می‌رسند. در سفرتان به روسیه و مسکو اگر می‌خواهید جواهرات خریداری کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به این مرکزخرید تشریف ببرید.

 

مشهورترین مرکز خریدهای کازان؛ میزبان تیم ملی در جام‌جهانی روسیه

 

 

poison-drop

 


آدرس: مسکو، مرکزخرید اوروپسکی

 


۲- فروشگاه Petra Lingerie Store


در سفرتان به مسکو اگر می‌خواهید بهترین لباس خواب‌ها و لباس زیرهای زنانه را خریداری کنید باید به این فروشگاه بروید. جاییکه بهترین برند کشور روسیه در زمینه‌ی تولید این محصولات، لباس‌هایش را به فروش می‌رساند. قیمت لباس‌های موجود در این فروشگاه اندکی گران هستند اما بعید است به دیدن لباس‌های این فروشگاه بروید و دست خالی از آن برگردید. برخی مدل‌ها و ورزشکاران مشهور کشور روسیه لباس‌های این برند و فروشگاه را تبلیغ می‌کنند و چند سالی می‌شود که به لطف شبکه‌های اجتماعی شهرت این برند و فروشگاه نه تنها از مسکو بلکه از کشور روسیه هم فراتر رفته است.

 

۵ سوغاتی از بهترین یادگاری‌های روسیه که باید بخرید

 

 

petra-lingerie-store

 


آدرس: مسکو، اسپرادویوسکی پرولوک ۲/۵

 


۳- فروشگاه I Am Studio


برای خرید شیک‌ترین لباس‌های شب و مجلسی زنانه در کشور روسیه می‌توانید به این فروشگاه تشریف ببرید. جاییکه زنان خاندان سلطنتی و همینطور مدل‌ها، بازیگران و زنان مشهور این شهر لباس‌های خود را از اینجا می‌خرند. بهترین طراحان کشور روسیه در زمینه‌ی مد و لباس در استخدام این فروشگاه هستند تا بهترین متریال را صرف دوختن لباس‌هایی کنند که شهرت طراحی و سبک‌شان از کشور روسیه فراتر رود و جهانی شود. لباس‌های این فروشگاه اندکی گران هستند و شاید برای سوغاتی خریدن چندان مناسب نباشند اما قطعا برای آنکه در سفرتان به مسکو لباس مجلسی برای خودتان بخرید مناسب هستند.

 

 

i-am-studio

 


آدرس: مسکو، مرکز تسونتوی

 


۴- فروشگاه Air Moscow


فروشگاهی که مخصوص مدهای قدیم و جدید روسیه است و لباس‌های مربوط به تمامی برندهای قدیم و جدید این کشور را به فروش می‌رساند. دیدن ظاهر و دکور این فروشگاه خودش از تفریحات شهر مسکو به حساب می‌آید. با رفتن به این فروشگاه و گشتن در لابه‌لای لباس‌هایش می‌توانید لباس‌های خیلی خاص و جذاب پیدا کنید.

 

 

air-moscow

 


آدرس: مسکو، تئاترالنی پروزد ۳

 


۵- فروشگاه Saharok


اگر عاشق جواهرات هستید در سفرتان با تور جام جهانی روسیه  به مسکو حتما باید به این فروشگاه هم سری بزنید. فروشگاهی که در آن یک خانم برترین جواهرات دنیا را خریداری و نگهداری می‌کند. برخی از آنها را نیز به فروش می‌رساند. بنابراین این فروشگاه به نوعی خودش یک موزه به حساب می‌آید. آثار بهترین طراحان جواهرات دنیا و بهترین صنعت‌‎گران این حرفه در این فروشگاه به فروش می‌رسند.

 

 

saharok-moscow

 


آدرس: مسکو، خیابان بولشایا نیکیتسکایا ۳۵

 


۶- فروشگاه Buy By Me


فروشگاهی در قلب مسکو که توسط سه جوان این شهر راه‌اندازی شده است و در آن پوشاک، کیف و کفش برندهای معروف دنیا به فروش می‌رسند. با رفتن به این فروشگاه می‌توانید برندهای معتبر دنیا را با تخفیفات خوبی خریداری کنید.

 

 

buy-by-me

 


آدرس: مسکو، خیابان استودنسچسکایا ۲۶/۳۹

 


۷- فروشگاه IndexFlat


فروشگاهی که متعلق به یکی از طراحان معروف کشور روسیه است. طراحی که برای شخصیت‌های معروف این کشور در مراسم‌های خاص داخلی و جهانی لباس طراحی می‌کند. با رفتن به این فروشگاه می‌توانید لباس‌های شیک طراحی شده توسط او را با قیمت‌های نسبتا مناسب خریداری کنید.

 

 

indexflat

 


آدرس: مسکو، استاروکونی یوشنیی پرلوک ۴۱

۰۲ خرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: