مکان‌هایی که برای شنا در استانبول می‌توانید به آنها بروید

جاذبه‌های گردشگری استانبول
مکان‌هایی که برای شنا در استانبول می‌توانید به آنها بروید

استانبول شهر دیدنی و فراموش نشدنی کشور ترکیه یکی از بهترین شهرهای دنیا برای گذراندن تعطیلات است. این شهر که در دو قاره‌ی جهان یعنی قاره‌ی آسیا اروپا قرار دارد از امکانات رفاهی، تفریحی و اقامتی هیچ چیز کم ندارد. در سفر با تور استانبول اگر به دنبال مکان‌های ناب برای آب تنی هستید همراه ما باشید تا شما را به بخش‌های خوب این شهر برای شنا ببریم. بخش‌هایی که خاطره‌ای خوش و تصویری ماندگار از این شهر در ذهن شما ثبت می‌کنند.

 


۱- استخرهای روباز در ارتفاع


در قسمت‌های مختلف شهر استانبول، چه در بخش اروپایی و چه در بخش آسیایی این شهر استخرهای روبازی در بلندی‌ها و بام‎‌های هتل‌های آن ساخته شده‌اند تا مسافران و گردشگران این شهر بتوانند استانبول را از ارتفاع درحالیکه شنا می‌کنند تماشا کنند. تجربه‌ی شنا کردن در این استخرها یک تجربه‌ی خاص و هیجان‌انگیز است. مخصوصا به هنگام طلوع و غروب آفتاب و آن هم در فصل بهار. استخرهای روباز در ارتفاع امروزه در همه جای دنیا پرطرفدار هستند و استانبول و هتل‌هایش این جاذبه‌ی پرکشش را در خودشان ایجاد کرده‌اند.

 

۱۰ جاذبه گردشگری که قبل از ترک استانبول باید دید

 

 

استخرهای روباز در ارتفاع

 

 

در سفرتان به استانبول اگر در قسمت آسیایی آن ساکن بودید می‌توانید به Wyndham Istanbul Hotel و یا double Tree Hotel مراجعه کنید و به استخرهای روباز و مشهور این هتل‌ها بروید. اگر هم در بخش اروپایی ساکن بودید می‌توانید به هتل Marmara Taksim بروید ودرحالیکه میدان تکسیم پیش رویتان قرار دارد در ارتفاع شنا کنید.

 


۲- باشگاه ساحلی Uzunya

اگر برای شنا کردن سواحل را به استخرها ترجیح می‌دهید می‌توانید از شهر استانبول خارج شوید و به باشگاه ساحلی Uznya در شمال این شهر بروید. باشگاهی که ساحل اختصاصی دارد و با بهترین دی‌جی‌ها و رستوران‌ها و فضاها به مشتریانش خدمات ارائه می‌کند. این منطقه‌ی ساحلی یکی از جاهای خاص شهر استانبول به حساب می‌آید که از سر صبح تا آخر شب می‌توانید در آن بمانید و بدون آنکه حوصله‌تان سر برود و یا خسته شوید، تفریح کنید و لذت ببرید.

 

استانبول را پیش از تجربه‌ی تفریح‌های دریایی تنگه‌ی بسفر ترک نکنید

 

 

 باشگاه ساحلی Uzunya

 


۳- ساحل BURC


در سفر به استانبول جدای از شنا کردن در ساحل اگر می‌خواهید دیگر تفریحات ساحلی و دریایی نظیر والیبال ساحلی، اسکی روی آب، قایق سواری و مواردی از این دست را نیز تجربه کنید باید به ساحل BURC بروید. ساحلی رنگارنگ از کایت‌هایی که در آسمانش هرروز به پرواز درمی‌آیند و پرشور و حرارت از مردمان و گردشگرانی که هرروز به آن می‌آیند.

 

 

ساحل BURC

 


۴- ساحل Suma


ساحلی پر از رقص و آواز و دورهمی و پر از کلاب‌ها. در این ساحل می‌توانید شنا کنید و انواع تفریحات را نیز انجام بدهید تا خاطره‌ای خوش از استانبول پر رقص و آواز برای خودتان ایجاد کنید. این ساحل جزو سواحل خانوادگی شهر استانبول نیز به حساب می‌آید.

 

۷ تفریح شبانه در استانبول که نباید از دست بدهید

 

 

ساحل Suma

 


۵- جزایر پرنسس


جزایر پرنسس استانبول از زیبایی‌های معروف این شهر به حساب می‌آیند که می‌توانید یک روز از سفرتان در استانبول را به بازدید از آنها اختصاص بدهید. جزایری که برای پیاده‌روی‌های لذت‌بخش و دیدن برخی آثار تاریخی بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرند. در این جزایر همچنین می‌توانید در سواحل زیبا و آرام و تمیزش شنا کنید. البته در فصول گرم سال و روزهای آفتابی. بیوک آدا یکی از معروف‌ترین و بزرگترین این جزایر نه گانه است که می‌توانید در پناه ساحلش ساعاتی را بگذرانید، آفتاب بگیرید و تنی به آب بزنید.

 

در جزایر استانبول سوار بر درشکه خوشمزه‌ترین شیرینی محلی با قهوه ترکی بخورید

 

 

جزایر پرنسس

 


۶- جزیره صدف


از بیوک آدا می‌توانید به جزیره‌ی صدف بروید تا هم در یک فضای جدید شنا کنید و هم شبانه‌روزی پر نشاط و رویداد برای خودتان بسازید. صدف پر از رستوران و کلاب و دی‌جی است تا لحظاتی هیجان‌انگیز برای مسافرانش بسازد. روزهای گرم تابستان این جزیره یکی از شلوغ‌ترین جزیره‌های اطراف استانبول است که پر از گردشگر می‌شود.

 

۶ محله‌ی جذاب استانبول که باید در آن پیاده‌روی کنید

 

 

جزیره صدف

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: