طلایی‌ترین نقاط دبی برای گرفتن بهترین سلفی‌های سفرتان

جاذبه‌های گردشگری دبی
طلایی‌ترین نقاط دبی برای گرفتن بهترین سلفی‌های سفرتان

دبی یکی از امن‌ترین و جذاب‌ترین شهرهای کشور امارات است که سالانه گردشگران زیادی را به خودش می‌کشاند. شهری که به شهر ترین‌ها معروف است. بلندترین آسمان‌خراش‌های دنیا در این شهر وجود دارد و همینطور بسیاری دیگر از رکودهای زیبایی و شگفت‌انگیزی در انحصار این شهر است.

در سفرتان با تور دبی وگشت وگذار وتفریح در صحرا و بیابان ولذت بردن از دریا و ساحل، اگر به دنبال زیباترین نقاط برای انداختن سلفی هستید همراه ما باشید تا این این نقاط طلایی را یک به یک خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- سافاری در صحرا


همه روزه در این شهر تورهای زیادی برای گشت و گذار در صحرهایش برگزار می‌شود. گشت و گذاری که با خوردن سنتی‌ترین غذاهای عربی و نوشیدن بهترین نوشیدنی‌های اماراتی همراه است. در این سافاری‌ها که حس و حال نابی از بادیه نشینی در شما زنده می‌کند می‌توانید سلفی‌های درجه یکی بیندازید. سلفی‌هایی از همجواری شن‌های نرم و یک دست درحالیکه شترها رویشان پا می‌کشند و عقاب‌ها بر فرازشان پرواز می‌کنند.

 

۸ تفریح هیجان‌انگیز که در صحراگردی دبی باید انجام دهید

 

 desert-safari

 


۲- بازار سوک


سوک که همان سوق به معنای بازار است یکی از سنتی‌ترین بخش‌های این شهر مدرن به حساب می‌آید که در آن می‌توانید فرمی سنتی از داد و ستد را مشاهده کنید. در این بازار می‌توانید انواع تزئینی‌ها، جواهرات و پوشاک را بیابید و بخرید.

 

از بازارهای سنتی دبی ارزان‌تر خرید کنید

 

 

 the-souks

 


۳- دریانوردی با کشتی‎های کروز


هرروزه تورهای زیادی در این شهر برگزار می‌شوند که با شرکت در آنها می‌توانید به دریانوردی بروید و ساعتی چند را در جاییکه فقط آسمان هست و آب بگذرانید. یکی از طلایی‌ترین زمان‌ها برای شرکت در این تورها به هنگام غروب آفتاب است که می‌توانید سلفی‌های درجه یکی از خودتان بیندازید.

 

۷ کار هیجان‌انگیز که فقط در دبی می‌توانید تجربه کنید

 

 

dubai-creek

 


۴- بلندترین نقطه‌ی دبی در برج خلیفه


یکی از زیباترین نقاط دبی آخرین طبقه‌ی برج خلیفه است که می‌توانید به آن بروید و درحالیکه یک شهر با تمام زیبایی‌هایش زیر پای شما قرار می‌گیرد سلفی بیندازید. چه روز به این نقطه از دبی بروید و چه شب یکی از به یادمانی‌ترین تصاویر شما در سفر به دبی در ذهنتان ثبت خواهد شد. چه بهتر که این ثبت خاطره را در عکس نیز ضبط کنید.

 

۷رستورانی که می‌توانید آتش بازی سال‌نوی میلادی برج خلیفه را از آنجا تماشا کنید

 

 

burj-khalifa

 


۵- آب‌نمای دبی


در فضایی به وسعت ۱۳ هکتار آبنمایی در سال ۲۰۰۹ در دبی تاسیس شده است که می‌تواند ۸۳ هزار لیتر آب را تا ارتفاع ۱۵۲ متری افشانه کند و تصاویری زیبا از رقص آب در آسمان به وجود بیاورید. این آبنما در ساعات خاصی از روز برنامه اجرا می‌کند که با رفتن به آن می‌توانید زیبایی‌اش را درحالیکه خودتان نیز دارید همزمان درک می‌کنید در عکس ثبت کنید.

 

نوای موسیقی ایرانی در بزرگ‌ترین آب‌نمای موزیکال جهان در دبی

 

 

dubai-waterfall

 


۶- اپرای دبی


در سفرتان به دبی اگر علاقه‌مند به هنرهای نمایشی و موسیقی هستید می‌توانید به اپرای این شهر بروید درحالیکه زیباترین لباس‌های مجلسی خود را پوشیده‌اید و شبی به یادماندنی در انتظار دارید. یکی از جاهاییکه می‌توانید سلفی متفاوت در دبی بیندازید همین اپرای این شهر است. چرا که برای حضور در آن باید از وضعیت توریستی اندکی فاصله بگیرید و به وضعیت مهمانی در پوشیدن لباس و آداب درآیید.

 

۴ نمایش موزیکال و دیدنی دبی در ژانویه 2018

 

 

opera

 


۷- آکواریوم دبی


آکواریوم دبی یکی از مهمترین و زیباترین آکواریوم‌های جهان است که در آن بیش از ۱۴۰ گونه آبزی زندگی می‌کنند و از مخزنی به حجم ۱۰ میلیون لیتر آب تشکیل شده است. تونل این آکواریوم یکی از جذاب‌ترین جاهایی‌ست که در آن می‌توانید سلفی بیندازید.

 

جاذبه‌های گردشگری رایگان دبی

 

 

acquarium

 


۸- کانال آب دبی


یکی از زیباترین جاهایی که در سفر به دبی می‌توانید به آن سر بزنید و برای مدتی در آن پیاده‌روی کنید کانال آبی دبی است. جاییکه به هنگام طلوع و غروب خورشید منظره‌هایی بی‌نظیر مقابل دیدگان شما می‌سازند. عکس انداختن فردی و یا جمعی در محدوده‌ی این کانال یکی از اصلی‌ترین کارهایی‌ست که هر توریست سفر کرده به این شهر انجام می‌دهد.

 

۱۰ محله‌ی دبی، شهر آسمان‌خراش‌ها و تفریح‌های هیجان‌انگیز

 

 

water-canal

 


۹- برج العرب


یکی از زیباترین برج‌های جهان همین برج‌العرب است که یک هتل ساحلی به حساب می‌آید. بنای این هتل یکی از شاهکارهای معماری شناخته شده است و به عنوان یکی از نمادهای شهر دبی شناخته می‌شود. سلفی انداختن در کنار این برج کار دور از انتظاری نیست.

 

۱۰ هتل ساحلی شگفت‌انگیز دبی را بشناسید

 

 

burj-al-arab

 


۱۰- پارک میرکل


اگر به دبی بروید و در بیشتر جاهای آن عکس بیندازید اما به سرسبزی‌های آن سری نزنید و عکس نیندازید خاطرات سفر شما به درستی ثبت نمی‌شود. بنابراین در سفرتان به دبی و بازدید از آسمان‌خراش‌ها و صحراها و ساحل‌ها به پارک میرکل آن نیز سری بزنید تا یک سلفی خاطره‌انگیز در این بخش دبی از خودتان بیندازید.

 

۶ پارک سرسبز و دیدنی در دبی برای فرار از هیاهوی شهر

 

 

miracle-garden

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: