تنها سه ساعت دورتر از بانکوک، یک شب را روی ابرها بخوابید!

جاذبه‌های گردشگری بانکوک
تنها سه ساعت دورتر از بانکوک، یک شب را روی ابرها بخوابید!

حتی برای آن‌ها که چندین بار به کشوری سفر می‌کنند، همیشه چیزهای پنهانی وجود دارد که منتظر کشف شدن هستند. برای مثال بسیاری از Khao Yai خبر ندارند. منطقه‌ای در چند ساعتی بانکوک که برای رفتن به آن باید هتلی در منطقه رزرو کنید و شبی را در آن سرکنید. اما چرا ما از شما می‌خواهیم که در سفر با تور تایلند از شهری مثل بانکوک دل بکنید و روزی را در جایی سر کنید که تا حالا اسمش را نشنیده‌اید؟ چه چیزی این منطقه را اینقدر ویژه می‌کند؟

 

بهترین نقاط بانکوک برای عکاسی از زیبای‌های تایلند

 


جدای از اینکه این شهر در منطقه‌ای بسیار بالاتر از سطح دریا واقع شده و هوایی خنک‌تر از قالب دمای تایلند دارد، این مکان جاذبه‌های یک شهر کامل را با اشکالی متفاوت و جادویی در خود دارد. از معبدی در دل ابرها تا رستورانی که همه چیز در آن خرسی‌ست. از شکوفه‌های چند رنگ تا توت‌فرنگی‌های تازه. در این مقاله چند هتل، رستوران و فعالیت‌های مختلف Khao Yai را به شما معرفی می‌کنیم، شاید شما هم مثل ما مشتاق رفتن به آنجا شدید.


بر روی ابرها از خواب بیدار شوید


بسیاری از کسانی که با ماشین‌های کرایه‌ای به این منطقه می‌آیند بر روی تپه Rai Rim Pha بساط چادر پهن می‌کنن و آن‌ها که با تورهای یک روزه به این مکان می‌آیند در انواع هتل‌های موجود یک روز را سر می‌کنند. مهم نیست کجا شب را می‌خوابید، مهم این است وقتی از خواب بلند می‌شوید ، طلوع خورشید را بر فراز ابرها می‌بینید دریایی از ابر زیر پایتان خواهد بود.

 

بهترین برنامه‌های توریستی برای یک روز بارانی در بانکوک

 

 

دنیای جادویی Khao Yai

 


هتل‌ها و اقامتگاه‌های Khao Yai


زمان انتخاب تور عموما انتخاب هتل برای شما آزاد است و باید قیمت متفاوتی را برای حضور در آن‌ها پرداخت کنید. از جمله هتل‌های برتر این منطقه می‌توان به اقامتگاه آسمان آبی یا Blue Sky اشاره کرد. درواقع اگر می‌خواهید در اقامتگاهی لوکس سکونت داشته باشید این مکان ایده‌آل شما خواهد بود. یک معماری انگلیسی و امکاناتی کامل و عالی.

 

۱۰ هتل برتر بانکوک در سال ۲۰۱۷ را بشناسید

 

 

اقامتگاه‌های Khao Yai

 


اما اگر دوست دارید در محیطی استثنائی و تقریبا محلی روزی را سر کنید، اقامتگاه Sense محلی فوق‌العاده است. کافی است به عکس‌های آن نگاه کنید تا دقیقا متوجه شوید با چه طور اقامتگاهی مواجه هستید.Lake Hill Khao Kho اما تفاوتی اساسی با دو هتل دیگر دارد و آن اینکه برای تمام بودجه‌ها مکانی مناسب است. هتل چادرهایی هم در خود دارد که می‌توانید شب را زیر ستاره‌ها اما در جایی امن و ساکت سر کنید. 


خوراکی‌های بر فراز ابرها


ابتدای به امر، همه‌ی رستوران‌ها و کافه‌های موجود در با توجه به زیبایی‌های بصری این مکان سعی می‌کنند بهترین منظره‌ی ممکن را برایتان پدید بیاورند. در این بین شاید انتخاب اول با توجه به مکان قرار گیری، کیفیت غذاها و البته قیمت مناسب، کافه Pino Latte باشد. یک مکان بسیار زیبا و عالی با انواع کیک‌ها و نوشیدنی‌ها و غذاهای گیاهی.اما این مکان محل رشد و پرورش انواع گیاهان و میوه‌هاست و Tanrak Talaymok هم با استفاده از مواد اولیه تازه بومی غذاهای مختلفی را آماده و به مشتریان خود تحویل می‌دهد که در نوع خود جذابیت دارد.

 

۵ رستوران ویژه‌ی کودکان در بانکوک که حتما باید ببینید

 

 

بانکوک

 


اما سورپرایز جالب این شهر جذاب کافه Louis است که پر شده از خرس‌های عروسکی و همه چیزش خرسی است. جدا از یک بخش جذاب که پر است خرس‌های تدی بزرگ برای عکاسی، عروسک‌های کوچک و بزرگی در جای‌جای این محل قرار گرفته و تمام خوراکی‌ها نیز به شکلی به خرس مرتبتند. کیک‌ها تزیین خرس دارند و بر روی قهوه‌ها شکلی از خرس نقش بسته است. یکی از بهترین مکان‌ها که با منظره‌ی زیبا، جاذبه‌ی خرسی و شمایل زیبای دسرهایش می‌تواند تنوعی به عکس‌های اینستاگرامی شما نیز بدهد.

 

 

 Louis کافه

 

 

Wat Prathat Phasornkaew


شاید این روزها رسیدن به این مکان ساده باشد، اما در نظر گرفتن ساخت چنین معابدی با این کاشی‌های طلایی و شمایل‌هایی با این عظمت در گذشته‌ای نه چندان دور، مشکل است. البته برای رسیدن به این معبد باید یک ساعتی از محیط اصلی Khao Yai دور شوید، اما دیدن از این مکان می‌تواند به یکی از بخش‌های جذاب سفر شما به Khao Yai بدل شود.

 

این ۸ معبد شگفت‌انگیز و مهم بانکوک را حتما ببینید

 

 

 معابد بانکوک

 


پارک‌های ملی


دو پارک ملی نیز در این مکان وجود دارد. اولی پارک ملی Khao Kho است که با یک آبشار بسیار زیبا در آن، محلی ایده‌آل برای فعالیت‌های هیجان انگیز و آبتنی به حساب می‌آید. اما پارک ملی Phu Hin Rong Kla اگر چه از نظر زیبایی‌های بصری جذاب است، اما بیشتر به واسطه داستان نبرد دهه هفتاد و رهایی از دست کمونیست است که معروف شده. با این حال اگر زمانی ایده‌آل به آنجا برسید (بازه‌های متفاوتی در طول سال) می‌توانید در میان جنگلی از درختان شکوفه زده قدم بزنید که منظره‌ای زیبا و فوق‌العاده را برایتان خواهد ساخت.

 

پارک ملی بانکوک

 


پارک Phukaew & Adventure


و در نهایت اگر ۴۸ دقیقه از شهر دور شوید به پراک جذاب و پر از فعالیت‌های هیجان انگیز خواهید رسید که انواع بازی‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهد تا سفر خود را از هر حیث تکمیل کنید.

 

۷ کاری که در سفر به بانکوک حتما باید انجام بدهید

 

 

پارک Phukaew & Adventure

۲۳ اسفند ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: