۷ اقامتگاه دنج و رمانتیک کرابی؛ شهر سفرهای عاشقانه

جاذبه‌های گردشگری کرابی
۷ اقامتگاه دنج و رمانتیک کرابی؛ شهر سفرهای عاشقانه

کرابی جزیره‌ای که به اندازه‌ی ۲۵۰۰ سال در تاریخ قدمت دارد یکی از زیباترین نقاط کشور تایلند برای گذراندن روزهای عاشقانه‌ی است. این جزیره به علت در اختیار داشتن سواحل بکر و ناب، غارهای مرموز و شگفت‌انگیز و همینطور اقامتگاه‌های ساحلی دنج سالانه هزاران توریست را به خودش می‌کشاند. در سفرتان با تور تایلند به این جزیره اگر به دنبال آشنایی با رمانتیک‌ترین اقامتگاه‌های ساحلی هستید همراه ما باشید تا ۷ اقامتگاه ساحلی رمانتیک این شهر را خدمتتان معرفی کنیم.

 

 تایلند مقصد عاشقانی که می‌خواهند برای اولین بار با هم سفر کنند

 


۱- اقامتگاه ساحلی Sofitel Krabi Phokeethra


در نزدیکی ساحل کلانگ موآنگ شهر کرابی اقامتگاهی تأسیس شده است که ۲۷۶ اتاق لوکس به همراه ۲۳ سوئیت منحصر به فرد برای اقامت دارد. این اقامتگاه امکاناتی ویژه نظیر زمین گلف، چهار رستوران و استخرهای روباز را داراست. با اقامت در این اقامتگاه می‌توانید به صورت رایگان فرزندان خود را به مرکز نگهدار کودکان بسپارید تا در آنجا فرزندان شما را با انواع بازی‌ها و سرگرمی‌ها شاد کنند و برای آنها تصویری خوش از سفر به کرابی بسازند.

 

 

 کرابی؛ شهر ماجراجویی‌های جذاب 

 

 

Sofitel Krabi

 


۲- اقامتگاه Beyond


اقامتگاهی در جوار ساحل کلانگ موآنگ که به استخرهایی شیک و مجلل مجهز است و در آنها می‌توانید انواع ورزش‎های آبی را امتحان کنید چرا که امکاناتش برایتان فراهم آمده است. این اقامتگاه بالکن‌هایی رو به ساحل دارد و چشم‌اندازهای زیبایی به مسافرانش ارائه می‌دهد. ۱۷۰ اتاق این هتل به صورت شبانه‌روزی از مسافرانی که می‌خواهند عاشقانه‌ترین لحظات عمرشان را سپری کنند پذیرش می‌کنند.

 

 

اقامتگاه Beyond

 


۳- اقامتگاه ساحلی Amari Vogue


در فضایی وسیع که به درختان استوایی مزین شده است و حجم بی‌کرانی از ساحل نانگ کرابی را به خود اختصاص داده است هتلی واقع شده است پنج ستاره که اقامت در آن هزینه‌ی گرانی برای شما دارد. این هتل که ۵۷ اتاق دارد و مسئولان آن به صورت ۲۴ ساعته پذیرش مسافر انجام می‌دهند. ۲ استخر روباز این هتل محل جشن‌ها و دورهم جمع شدن مسافران آن است. بد نیست بدانید این هتل یک استخر کوچک اختصاصی برای کودکان نیز دارد.

 

 ۷ تفریح در کرابی که باید با فرزندانتان تجربه کنید 

 

 

قامتگاه ساحلی Amari Vogue

 


۴- اقامتگاه Moonlight Exotic Bay


در پناه درختان استوایی که شب‌ها مهتاب روشن‌شان می‌دارد اقامتگاهی ساحلی ساخته شده است که همجوار با دریای آندمان، چشم‌اندازهای زیبایی از این دریا به مسافرانش نشان می‌دهد. این اقامتگاه با در اختیار داشتن ۴۴ اتاق، ساحل اختصاصی، دو استخر روباز، یک استخر مخصوص کودکان و یک رستوران ساحلی که خوشمزه‌ترین غذاهای دریایی در آن طبخ می‌شود جزو بهترین اقامتگاه‌های جزیره‌ی کرابی به حساب می‌آید.

 

 بعد از ماجراجویی در کرابی، در این ۱۰ رستوران برتر غذا بخورید 

 

 

اقامتگاه Moonlight Exotic Bay

 


۵- اقامتگاه Aonang Cliff Beach


در سفرتان با تور تایلند نوروز 97 به کرابی اگر به دنبال اقامت در یک جای خلوت هستید که خلسه‌های عاشقانه داشته باشید باید به این اقامتگاه بروید. چرا که تنها ۳۲ اتاق دارد و از مسافران زیادی پذیرش انجام نمی‌دهد. این اقامتگاه همچنین یک استخر، ۲ رستوران دنج کوچک و باغچه‌ای منحصر به فرد و زیبا نیز در اختیار دارد.

 

 

اقامتگاه Aonang Cliff Beach

 


۶- اقامتگاه The Houben


۱۵ ویلای اختصاصی مجاور به دریای آندمان با تمامی امکانات رفاهی نظیر حمام و تلوزیون و رستوران و بار و غیره، همه و همه اقامتگاه ساحلی منحصر به فردی را تشکیل می‌دهند که در آن می‌توانید بهترین روزها و شب‌های بودن‌تان در کرابی را ثبت کنید. این اقامتگاه به دلیل دنج و خلوت بودن یکی از رمانتیک‌ترین اقامتگاه‌های ساحلی جزیره‌ی کرابی است.

 

 

اقامتگاه The Houben

 


۷- اقامتگاه Sunrise Tropical


در ساحل پرانانگ اقامتگاهی تأسیس شده است که به دلیل بودن در جوار ساحل و درخت‌های استوایی یکی از آرامش‌بخش‌ترین اقامتگاه‌های ساحلی جزیره‌ی کرابی است. این اقامتگاه با در اختیار داشتن ۴۰ اتاق جزو اقامتگاه‌های خلوت کرابی به حساب می‌آید که یک رستوران، ساحل اختصاصی، یک استخر روباز و اینترنت رایگان در اختیار مسافرانش قرار می‌دهد. از ویژگی‌های منحصر به فرد این اقامتگاه حضور و وجود عنصر سکوت در اجزای آن است. تخت‌ها، صندلی‌ها، میزها و دیگر اجزای تشکیل دهنده‌ی این اقامتگاه، در چیدمان و رنگ سکوت و آرامش را القا می‌کنند. مسئولین این اقامتگاه به صورت ۲۴ ساعته پذیرش انجام می‌دهند.

 

 

اقامتگاه sunrise

۲۲ اسفند ۱۳۹۶

نظرات کاربران