تفریحاتی که به همراه کودکان در کوش آداسی می‌توانید انجام بدهید

جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی
تفریحاتی که به همراه کودکان در کوش آداسی می‌توانید انجام بدهید
جزیره‌ی پرشور و هیجان کشور ترکیه، جزیره‌ی سواحل دنج و ناب، جزیره‌ی پرندگان مهاجر؛ کوش آداسی، یکی از بهترین مقصدها برای انجام یک سفر خانوادگی است. جزیره‌ای که با امکانات رفاهی و تفریحی‌اش یکی از مهمترین خاطرات خانوادگی شما را برایتان رقم می‌زند. در سفرتان  با تور کوش آداسی به این جزیره اگر به دنبال تفریحاتی که بتوانید با فرزندان خردسال و نوجوانتان انجام بدهید هستید در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا مهمترین این تفریحات را یک به یک خدمتتان بازگو کنیم. 
 
 
 
 
 

۱- غواصی در شفاف‌ترین آبها کشور ترکیه

 
در سواحل متعدد و متنوع این جزیره همه روزه تورهای غواصی توسط مراکز معتبر برگزار می‌شوند. در این تورها شما می‌توانید به همراه فرزندان نوجوان خود به دنیای زیرین؛ زیر آبها بروید و از نزدیک زندگی موجودات آبزی را تماشا کنید. اگر فرزندان شما خردسال هستند نیز نگران نباشید. چرا که برای کودکان ۷ تا ۱۲ سال در این مراکز امکاناتی فراهم آمده است تا آنها بتوانند غواصی‌های سطحی را تجربه کنند.
 
 
 
 
 
 
 
غواصی درکوش‌آداسی
 
 
 

۲-  بازدید از پارک آبی آدالند در کوش آداسی

 
پارک آبی آدالند یکی از بزرگترین و مجهزترین پارک‌های آبی قاره‌ی اروپاست که هرچه امکانات برای بزرگسالان داشته باشد، برای کودکان نیز دارد. در این پارک استخرها و سرسره‌هایی مخصوص کودکان ساخته شده است تا آنها بتوانند در کنار بزرگسالان هیجان را تجربه کنند.
 
 
 
 
 
 
 
 پارک آبی آدالند در کوش آداسی
 
 
 

۳- بازدید از پارک دلفین‌های کوش آداسی

 
مجموعه‌ی آدالند در جزیره‌ی کوش آداسی از دو بخش پارک آبی و پارک دلفین‌ها تشکیل شده است. در پارک دلفین‌های این جزیره می‌توانید به همراه فرزندان خود به تماشای شیرین‌کاری‌های دلفین‌ها بنشینید و با آنها عکس بیندازید. البته اگر فرزندان‌تان سر نترسی دارند و خودتان نیز شجاع هستید می‌توانید با همراهی کردن آنها وارد استخر دلفین‌ها شوید و با آنها بازی کنید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
پارک دلفین‌های کوش آداسی
 
 
 

۴- دریانوردی با کشتی‌های کروز در کوش‌آداسی

 
در کوش آداسی همه روزه تورهایی برگزار می‌شوند که با ثبت‌نام در آنها می‌توانید چند ساعتی را در میان آبها بگذرانید و دریانوردی کنید. تماشای غروب آفتاب از روی عرشه‌ی این کشتی‌ها یکی از زیباترین تصاویری‌ست که کوش آداسی به مسافرانش ارزانی می‌دارد. به شما پیشنهاد می‌کنیم دیدن این تصویر باشکوه را با فرزندانتان شریک شوید. 
 
 
 
 
 
 
 
کشتی‌های کروز در کوش‌آداسی
 
 
 

۵- بازدید از کوش آداسی شهر کهن مردمان پیشین

 
کوش آداسی جزیره‌ای است که طبق شواهد تاریخی بیش از ۲۵۰۰ سال قدمت دارد. بناها و شهرهای کهن به جا مانده از ۴۰۰ سال پیش از میلاد مسیح در این جزیره خودنمایی می‌کنند. در سفرتان به کوش آداسی به شما پیشنهاد می‌کنیم به همراه فرزندان‌ خود به تماشای تاریخ بروید و آنها را با گذشتگان آشنا کنید. البته در این بازدیدهای تاریخی سعی کنید خیلی هم آنها را خسته نکنید.
 
 
 
 
 
 
 
کوش آداسی شهر کهن مردمان پیشین
 
 
 

۶- آفتاب‌گرفتن در سواحل شنی و شنا کردن در آب‌های کم عمق و زلال کوش آداسی

 
سواحل این جزیره از معروف‌ترین سواحل کشور ترکیه هستند که در آنها می‌توانید به همراه فرزندان خود انواع بازی‌های ساحلی را انجام بدهید و یا بزنید به دل آب و شنا کنید.
 
 
 
 
 
 
 
آب‌های کم عمق و زلال کوش آداسی
  
 
 

۷- در کوش آداسی غذاهای دریایی تازه نوش جان کنید

 
 
بچه‌های امروزی بیشتر به فست‌فودها علاقه نشان می‌دهند و کمتر به غذاهای دریایی و سالم اعتنا می‌کنند. سفر به کوش آداسی فرصت مناسبی است که به رستوران‌های درجه یک این شهر بروید و بهترین غذاهای دریایی را نوش جان کنید. رستوران‌هایی که به دلیل طبخ و تزئین عالی غذاهایشان فرزندان شما را به این غذاهای سالم علاقه‌مند می‌کنند. 
 
 
 
 
 
 
 
 کوش آداسی
 
 
 

۸- شرکت در سافاری‌های اسب‌سواری در کوش آداسی

 
در بخش‌های مختلف این جزیره همه روزه تورهایی برگزار می‌شوند که می‌توانید سوار اسب شوید و چند ساعتی را به گشت و گذار در دل جنگل‌ها و یا کنار ساحل‌های این جزیره بگذرانید. این تورها امکانات لازم را برای آموزش و اسب‌سواری به نوجوانان نیز فراهم آورده‌اند. 
 
 
 
 
 
 
 
اسب‌سواری در کوش آداسی
 
 
 

۹- بازدید از مناطق سرسبز دور و اطراف کوش آداسی

 
در سفرتان به کوش آداسی اگر می‌خواهید از فضای ساحلی و دریایی این شهر کمی فاصله بگیرید و یک روز تفریحی خاص را داشته باشد به شما پیشنهاد می‌کنیم به همراه خانواده به مناطق سرسبز دور و اطراف این جزیره مانند روستای کرازلی بروید. در این روستا می‌توانید یک روز آرام و بانشاط را کنار خانواده‌ی خود در کوش آداسی تجربه کنید.
 
 
 
 
 
 
 
مناطق سرسبز دور و اطراف کوش آداسی
 
 
 

۱۰- خرید کردن از مرکزخریدها و بازارها درکوش آداسی

 
 
به همراه فرزندان خود به مرکزخریدها و بازارهای این جزیره بروید تا برای آنها سوغاتی بخرید. سوغاتی یکی از چیزهای‌ست که خاطره‌ی این سفر را برای همیشه در ذهن آنها جاودانه می‌کند اما یادتان باشد آنها را برای ساعت‌های طولانی در بازارهای این جزیره سرگردان و خسته نکنید.  
 
 

 ۵ مرکزخرید معروف کوش آداسی؛ جزیره‌ی تفریحات ناب 

 

 

مرکزخریدها و بازارها درکوش آداسی

۰۵ اسفند ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: