یک روز پرهیجان در بازدید از شگفت‌انگیزترین شهربازی‌ها و پارک‌های آنتالیا

جاذبه‌های گردشگری آنتالیا
یک روز پرهیجان در بازدید از شگفت‌انگیزترین شهربازی‌ها و پارک‌های آنتالیا
آنتالیا شهری که هم برای سفرهای خانوادگی مناسب است و هم برای سفرهای مجردی، یکی از پربازدیدترین شهرهای کشور ترکیه از سوی گردشران است. این شهر که شهر تفریحات ساحلی و آبی، و همینطور گشت و گذارهای تاریخی است، در فصول مختلف سال خانواده‌های زیادی را به خود می‌کشاند. در سفر خانوادگی و یا مجردی‌تان با تور آنتالیا نوروز 97 اگر قصد دارید یک روز شاد و مفرح را تجربه کنید در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا با هم سری به شگفت‌انگیزترین پارک‌ها و شهربازی‌های این شهر بزنیم. پارک‌هایی که در هر منطقه از آنتالیا اقامت داشته باشید به راحتی می‌توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.
 
 

راهنمای سفر نوروزی به آنتالیا؛ مروارید مدیترانه

 
 

۱- آکتور پارک در آنتالیا

 
در حدود ۲۰ سال پیش یعنی در سال ۱۹۹۷ در ساحل کنیالتی آنتالیا؛ یکی از زیباترین و توریستی‌ترین سواحل این شهر، شهری برای بازی افتتاح شد که امروزه یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین شهربازی‌های این شهر است. آکتور پارک جایی‌ست که یک روز پرهیجان هم برای خانواده‌ها و هم برای کسانیکه مجردی به آنتالیا سفر کرده‌اند فراهم می‌آورد.
 
 

۸ ساحل زیبای آنتالیا؛ نگین توریستی دریای مدیترانه

 

 
آکتور پارک در آنتالیا
 
 
 
 
این پارک که رو به روی مرکزخرید میگروس تأسیس شده است به دلیل در اختیار داشتن یک چرخ و فلک غول آسا، در نظر تمامی گردشگران شهر آنتالیا جایگاه ویژه‌ای دارد و همه روزه پر از بازدیدکننده است. ترن‌هوایی، سینمای پنج بعدی و بازی‌های سرگرم کننده‌ی کامپیوتری در کنار چرخ و فلک خانوادگی از مهمترین و پرطرفدارترین بازی‌های این شهربازی هستند. همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب با پرداخت هزینه‌ای نه چندان زیاد می‌توانید وارد این پارک شوید و برخی از بازی‌های آن را به طور رایگان با تهیه همان بلیط ورودی بازی کنید. البته لازم به ذکر است بدانید برای انجام دادن بازی‌های اصلی و مهیج این پارک باید هزینه‌‌های جداگانه پرداخت کنید.
 
 
 
 
آکتور پارک در آنتالیا
 
 
  

۲- شهربازی کار دونیاسی درآنتالیا

 
در مرکز آنتالیا شهری برفی ساخته شده است که برای ورود به آن باید دستکش و کلاه و همینطور لباس گرم بپوشید تا بتوانید بروید به دل سرما. این پارک یکی از معروف‌ترین پارک‌های آنتالیاست که در آن می‌توانید تفریحات خاص برفی از جمله سرسره‌سواری و اسکی انجام بدهید.
 
 

Land of Legends ، برترین تم پارک آنتالیا

 

 
 
شهربازی کار دونیاسی درآنتالیا
 
 
 
 
گشت و گذار در غارهای برفی، لیز خوردن از سراشیبی‌ها با تیوپ‌های بزرگ و خانوادگی، نوش جان کردن تنقلات و نوشیدنی‌های گرم در کلبه‌های یخی، ساختن آدم برفی و بازدید از آکواریوم یخی تنها گوشه‌ای از تفریحات بی‌شماریست که در این پارک می‎‌توانید انجام بدهید. کاردونیاسی همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب میزبان بازدیدکنندگانش است. نکته‌ی مهم در بازدید از این پارک آن است که کودکان زیر ۱۲ سال حق ورود و انجام بازی‌های این پارک را ندارند مگر آنکه یک بزرگتر آنها را همراهی کند. 
 
 
 

۱۰ تفریح خاص که در آنتالیا می‌توانید انجام بدهید

 

 
شهربازی کار دونیاسی درآنتالیا
 
 
 

۳- شهربازی پارک کپز ورساک در آنتالیا

 
پارک ورساک آنتالیا از دو بخش، یکی استخرها و تفریحات آبی و دیگری پارک مربوط به کودکان تشکیل شده است. با رفتن به این پارک هم می‌توانید به استخرها و سوناهای مجهز آنتالیا بروید و هم آنکه در یک تفریح خانوادگی کودکان‌تان را به پارکی مخصوص آنها ببرید. پارکی که تم اصلی‌اش شخصیت‌های کارتونی هستند. کپز ورساک همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر درهایش به روی گردشگران و شهروندان آنتالیا باز است و از حضور آنها استقبال می‌کند.  
 
 

۱۰ تفریح آبی و دریایی که در آنتالیا حتما باید آنها را تجربه کنید

 

 
شهربازی پارک کپز ورساک
 
 
 

۴- دینو پارک درآنتالیا

 
در ۲۰ کیلومتری شهر آنتالیا و در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار بزرگترین پارک ژوراستیک قاره‌ی اروپا ساخته شده است. دینو پارک یکی از معروف‌ترین شهربازی‌های این شهر است که در یک بازدید خانوادگی به همراه فرزندان‌تان می‌توانید در یک سفر اکتشافی با تاریخچه‌ی زمین و موجودات اولیه‎اش آشنا شوید. در این پارک ماکت‌های بسیاری از دایناسورها با جزئیات فراوان ساخته شده است و شما با همراهی کردن لیدرهای مختلف این پارک می‌توانید اطلاعاتی هیجان‌انگیز و مناسب کسب کنید. درهای این پارک همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ شب به روی بازدیدکنندگانش باز است و جاذبه‌هایش فقط محدود به پارک ژوراستیکش نمی‌شود. در دینو پارک می‌توانید از باغ‌وحش و یک سینمای هفت بعدی نیز دیدن کنید.
 
 

 سافاری در آنتالیا؛ شهر گشت و گذارهای هیجان‌انگیز 

 

 

 دینو پارک درآنتالیا

۳۰ بهمن ۱۳۹۶

نظرات کاربران